Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

sevgili günnük,
39 saatte 3 saat uyudum toplam, ama sırf uyumamış olmak için
ve kendimi çok dinç hissedimroymrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ha, şey, ne, ha, vizelerim bitti filan güzel geçtiler hep güzel oldu. siyaset saplandı biraz ama finaline çalışırım artık napiym. esas ikinci dönem kasıcak, oturup adam akıllı çalışmam lazım gelicek. çok saks :/

şimdilik bu kadar.
boş. boş.
Sosyal ağlarda paylaş

ARGH!! din ve devlet işlerinin ayrıldığı gibi ateistler ile dinibütünleri (böle bi sıfat var mı emin değilim çok!) birbirinden ayırmak istiyorum. hatta bunu çok dindar bi şekilde, hz. musa'nın kızıldenizi asasıyla ayırdığı gibi yapmak istiyorum. böle ZBOŞANK! diye bir sesle..

her neyse; bu küçük intro için özür dilerim. esas sıkıntımız ise şunlar
1.tarihi yapı güçlendirmesi hedere hödörösü..
ne olduğu konusunda bi fikrim yok. ölçülerini okuyup giriyorum, yığma bişiler yapıyorum. ama ne yapıyorum.. eee emin değilim. bi sürü kitap okuyorum 2gündür. bi sürü pdf! hatta onları bassam kağıda tonla pdf olur.. o kadar çok.
2.sınavlar yaklaşıyor. devamsızlık bol. ödevlerin az birazı yapılmış durumda. konulara ise hiç hakim değilim. bu durumda adamlar bana (ben 2,50 ile ucu ucuna kurtarma derdindeyim bu seneyi. seneye de 3,00 hedefim.çünkü "taban" o!) "2,50-3,00 alıyorsan zaten hiçbir şey anlamıyorsun demektir!" diyorlar..
aargghh!
3.kaynakça.. deli gibi yazdığım yazıda kaynakça eksik kalmış. bi sürü sf'de kaynakları göstermemişim. şimdi de hatır hatır onları arıyrum bi yandan. nereden almıştım bunları acaba? bu kitaptan mı? yoksa bir makaleden mi? gece gece iş yaparsan ancak böle olur zaten..
4.iş olayları.. korkuyorum ulan! var mı? ne verirsen yaparım, ama hep tanıdıkların yanında bişiler yaptık. arkadaşlar falan hatanı önemsemezler, tolare ederler. peki ya yabancılar. şu "işe adaptasyon süreci" beni kasıyor. ilk dönem sonunda bana bir şeyler katıca bi büroya gitmek istiyorum. adamlar beni çağırıyorlar. ama ben biliyorum ki bilgim yeterli değil ve ben en baştan "ÇOK" kasılacağım! ve bu korkutucu!

aslında gelecek korkutucu ama zamanın akmasını durduramıyorum.. en azından henüz.

dün adamla konuşurken kendimi seinfeld'in i bölümünde gibi hissettim.. ama onu da başka bi zamana yazarız işte..

kısaca.. ve özetle.. ÖEH! YETER!
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük az sonra kalkıcak olan hal ve hareketleri beni benden alan, her geçen gün daha fazla etkilendiğim bir bayan var. Hani o lanet olasıca eski erkek arkadaşını bırakamadı, etrafındaki mantıklı konuşan tek insan olarak bahsettiği beni seçemedi, hani ben gururuma yediremiyor olsam da her geçen gün daha bir bağlanıyorum, vazgeçmeyi düşünemiyorum filan. Aha bak düşünüyordum az önce yine, ulan ben bu insanı düşünüp dururken o nasıl uyuyabiliyor. ayıp lan. of, ama uyusun tabii. yazık ona da. dersleri fialn var. ama dün de dersi vardı, e gitmemiş. büyük ihtimalle gitti erkek arkadaşıyla buluştu. E BENİM İÇİM İÇİMİ YİYOR BURDA ! nasıl ben nolcaz nolcaz diye düşünürken gidip erkek arkadaşıyla buluşuyor ki. ulan mantıklı davranıcaz, saygılı olucaz diye çekildik köşemize içimize atıp duyruyoruz. al bak. onu kalpsizlikle suçlayan herifle birlikte şimdi. ulan niye ben mantıklı davranıyım ki o zaman. istiyorsam alırım. kaçırsam mı napsam.
boksun günlük ben gidiyorum.
bok.
seni lanet.
bye.
cnm.
herşey çok natürel.
sular filan.
mutluyum ama rahatsızım.
ofs.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük hiç evden çıkasım yok, ama gene ertelersem psikolog randevusunu kadın dövücek beni. hem ordan çıkıp anneme gidicektim. ama babam da haftaya romanya'ya gidicek, onun için burda kalmak istiyorum. ama anneme de iki haftadır gitmedim :/ eah baydım günlük. sarılırım boğazına sıkarım günlük! DUVARDAN DUVARA ÇARPARIM GÜNLÜK
hehehe.

AY LAV YU SİMAY.. İNŞALLAH GÖNLÜMDESİN.. inşallah maşallah simay. ankara'ya gelecem simay, yer ayırt! simay fotoğrafına baktım, BİZ UYUŞUYORUZ BENCE, uyuşsak da uyuşmasak da .. ay lav yüü simay asdfas.

çok sıkıldım olm.
OLM
bi de bilmemkaç saatlik uyanık kalma durumundan sonra kıçı devirip 8 saat uyuyunca rahatladım ya şimdi
o dinginlik durumu gitti şapşal bi mayışıklık geldi sdf, bi de o yüzden evden çıkasım yok aslında. evde oturup rahat rahat yayılmak istiyorum lan, of
arasam iptal ettirsem gene..
off.
çok ayıp olur ama kadına ya, bi de dün erteletmek için aradığımda sekreterinden değil kendisinden aldım randevuyu, şimdi gene erteletince sorumsuz eşşoleşşek konumuna düşerim. but what can i do, eher, sometimes, ehe. it's the fudbıl that's the fudbıl. EVERYTHINGS IS SOMETHING HAPPENED..!
günlük dardardar yazıyorum (dardardar konuşmak eyleminden benzetme yaptım) ama hala bi karara varamadım. ama hiç çıkasım yok lan, of. bi de günlük güneşlik bi hava :/ sevmiyorum OLM. I BELONG TO TEH SHADOWZZZZ
just because i walk among the shadows, it doesn't mean that * zoom in * I CAN'T HEAR YOU? BWHAHA :(((
hayır traş filan da oldum o kadar, no-lifer kimliğimi bi kenara bırakıp hayata dört kolla sarılan coşkulu genç görünümüne bürünüyordum ki, evden çıkmamanın verdiği ve vereceği huzur ve mutluluk düşüncesi çok ağır bastı bi an safd.
of napsam.
of.
napsam.
of.
hm.
hayır bi tarafım, "LA OLM ÇIK GİT LAHELAHA" diyor, diğer taraf "yaa agali otur evde, ooh mis gibi, bi de duşunu alırsın hötüme dönersin iyicene, yayılır da yayılırsın, bi de çay koyverirsin, torunlarına anlatıcak bi hikayen olur" filan diyor. ikinci baya uzun ve ayrıntılı anlatmış aslında, onu mu dinlesem. hem diğeri çok barzo konuştu LAHELAHA filan diye, halbuki ikinci çok kafa bi ses, beni rahatlığa ve esenliğe çağırıyor, fdsa.
hadi doktoru ertelettim diyeliiim. anneme ne dicem. özledi yani kadın haklı olarak. ben de özledim zaten ama, babamı da 2 hafta göremiycem sonra. of ulan. odium'un yanına gidicektim eskişehir'e, ikisini birden özlicektim en güzeli, en azından seçim yapma hakkım olmazdı o zaman asdf.
hmm anneme haftasonu babamda kalmak istediğimi, çünkü babamın zaten haftaya romanya'ya gidiceğini, bu sebeple uzun süre zaten kendisinde (annemde) kalıcağımı söyliyim. doğrusu da bu zaten. evet evet. o zaman psikoloğa ne diyim? hmm.. hayır aslında gitmek de istemiyorum. bi boka yaramıyor ki. ben nasıl olmak istersem öyle oluyorum zaten, psikolog bişeyi değiştirmiyor. bi de annemle babam anlasa <.< ama olmaz, son defa gidicem artık, sonra dicem "buba, ana, bu bi poka yaramiy" diye, boşu boşuna para döküyoruz anasını satiym. ya da son kez de mi gitmesem? ama ayıp olur şimdi hakkaten, zaten geçen hafta da iki kere erteletmiştim, bu hafta da bi kere ertelettim, bi de ertelettiğim randevuya gitmezsem hakkaten şerrefsiz tosbağa olurum. ama istemiyorum lan ahahdfas. GENE erteletip gitmesem? ahah olabilir, ne biliym sdf.mesela haftaya pazartesi'ye erteletsem, haftasonu da babamla konuşma fırsatım olur bu konuda, evet evet..
hadi günlük gözlerinden öper enseye patlatırım
Sosyal ağlarda paylaş

günlük babamın telefonuyla gezmenin utancını hala üstümden atamadım.şu kvk hala bi telefonu tamir edemedi bide bugün msj atıyo yapamayalı 7 gün oldu çüş ama kusura bakmayın en yakın zamanda yapçaz filan gibi bişey.günlük moralimi bozuyolar bi koycam #%$#6&½# O.o

olm sınavlar bitti ödevlerle başım belada. günlük sevgili aday adaylarımdan birini dün gördüm..bilmiyorum günlük olabilir belki.
günlük şu maaşı alsam herşey yoluna gircekmiş gibi geliyo..
nyse günlük detayları sora anlatırım hadi bye
Sosyal ağlarda paylaş

zor geliyor artik "bir defa daha denemeliyim" demek.

bugun normal bir şekilde okula gittim,
butun enerjimle(cook fazla olan) sinava calistim 1 saat
şansliydim neyseki, sadece o 1 saat anladigim yer sinavin tamamını olusuturuyordu ve ben de yaptim.

bi kaç saat daha oturdum kantinde lakin yavas yavas gozler dolmaya, iç huzursuzluk alarm vermeye, ozlem kabarmaya, kafada ziller calmaya baslayinca kendimi eve attim.
lineer yine gege oldu ne guzel.

gunluk, bana demisti ki "sevgi iz nat inaf beybi"
ben de diyorum ki "stfu"
Sosyal ağlarda paylaş

kronik yorgunluğum varmış benim
iyi beslenmiyormuşum
çok uyuyormuşum
bu gidişle sınıfta kalırmışım
bu aralar sinirliymişim

oysaki
iyi beslenmeme değil direk beslenmeme
sinir değil sabırsızlık
çok uyuma değil uyumaktan haz alma,uykuyu sevme
sınıfta kalma değil yaz okulunu merak etme
iyi beslenmeme değil direk beslenmeme

çok yanlış değerlendiriyorlar ehe
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,
kartım kaldı başkasında yapamayacağım bişi. ayıp etti ama. cuma getiririm dedi, getirmedi. amaan zaten 4 saat git gel iş güç vakit ayıramayacaktım. 1 gece olmadı 2 gece kalırlar zaten, bende mecbur kalırım. bir haftasonu daha anlaşılmadan geçer. yorgunum, yorgunsun, yorgunuz. ve öyle kalırız bu gidişle.

ya ya ya...
Sosyal ağlarda paylaş

Dıp tıs...

Günlük. Askerlik şubesine gittim. Ulan nasıl kötü hisler uyandıran bir ortamdır ya. Tecil için sıra aldım bi de form tutulturdular elime. 2 nüsha doldurdum ondan böle. Sora çağırdılar. Gittim. Aldı bütün evrakları kurcaladı bişiler yaptı işte. Faks çektiler ilgili merciye :D Ordan cevap gelcekmiş. Pazartesi ya da Salı günü tekrar gidicem cevabı almak için. Bi de 4 tane vesikalık foto lazımmış. Tamam, buraya kadar herşey iyi güzel hoş. Ama fotoları sakalsız istiyorlarmış. Olay burada kopuyor zaten. Lan bu TSK'nın bana ya da benim sakalıma gıcığı var. Kestirip duruyorlar kardeşim :D

Metrobüs rulaz diyorum ayrıca. Bi de yanımda 2 tane adam vardı metrobüsteyken. Olay anlatıyolardı. İster istemez kulak misafiri oldum. Biri birine kızmış da. 14 tane sıkmış. Bakmış adam yatıp yatıp kalkıo. Demiş bunda yelek var heralde. Kafasına nişan almış. Omzundan filan vurulmuş adam. Sonra bu hedefin kardeşi gelmiş. 14 tane sıkana 16 tane sıkmış. Falanmış filanmış. Sonra diğeri de buna hemen yorum yaptı. Yaa görüyomusun. Bu devirde silahsız dolaşan kimse kalmadı. *beni göstererek* Bunda bile vardır kesin dedi. 1 durak sonra indim allahtan :D

Dershane ayrı bi rulaz zaten. Sabahları 7:40ta otobüse binip gidiyorum. 6 poğaça + 2 ayran ile kahvaltımı yapıyorum. Sonra misler gibi dinliyorum dersimi. Ama şey. ÖSS Sux. Bu konuda hemfikir olalım lütfen günlük :D

Battlefield oynayasım geldi günlük. Üstüne bir de Call of Duty patlatırım tam olur :D Hadi gittim ben. Byes

:elsallayanchibismile:
Sosyal ağlarda paylaş

çok sinirliyim,çok gerginim günlük.kaç günlerdir gecelerdir biyoloji sınavına çalışıyorum,sınav oluyorum ve yine hiçbir şey yapamıyorum.ne bu bu ne??
ben sinirlenmeyim kimler sinirlensin.bide naaptım bu sınav için.günlerde gecelerce çalışmayı geçtim.dün akşam 5 te çalışmaya başladım sadece akşam 8-20 arası mola verdim ve uyuduğumda gece 2 idi.sabah kalktım saat 5 buçukta 7 ye kadar yine çalıştım ordan okula gittim artık.şimdi sorsan bilirim yani bütün konuları günlük.ama işte sınav yok mu ah...bide nasıl uykusuzum gör halimi.neyse hadi şimdi yemek yiyip yatıcam ben görüşürüz
Sosyal ağlarda paylaş

lan günlük yok böyle bi şans..
arkadaştan lost dvdsi aldım, b*ktan çıktı..Hatta 3. dvdnin 2. bölümünde altyazı falan bile yok..şu an yarısına geldim bölümün ingilizce olarak izliyorum ne altyazı ne başka bir halt..
en azından olayları anlıyorum az buçuk ingilizcemle ama moralim bozuk..çok uzun konuşmalar,manalı bakışlar falan oluyo ve kalıyorum öylece..herneyse ben diziye devam edeyim :(
ha 2 gün sonra YDS'm var, ona da çalışmam gerekiyodu.çalışmadım
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...