Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

oh oh müthiş bir gün.

zor uyandım zaten, kalktım sınava gidiyorum ama 40 dakika falan otobüs bekledim, otobüste burnumdan bir şey akıyor bir baktım enee kanmış. bi allahın kulu dönüp bakmadı, bi önümde bi kız duruyodu o sordu iyi misin diye ahah ne hanzo adamlar var ya.

rengim betim benzim atık sınava başladıktan 5 dk sonra anca yetiştim. naptım bilmiyorum artık. mine hocaya söylerim böyle böyle, önümüzdeki maçlarda düzeltirim hocam derim.

ulan geçen cumadan beri ben bahtsız bedevi, bu da yeni sevgilim kutup ayısı şeklinde dolanıyorum hala, bari şu faranjit geçeydi.

eve bi geldim bugün, zaten otobüse gücüm yoktu "babaağ" dedim geldi aldı adamcağız. vurdum kafayı 3.30da bu saat oldu yeni kalktım. daha da elim ayağım tutmuyor. ühühü.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günlük,
sana bayadır ulaşamadığım 19inçlik adam gibi monitörümden yazıyorum.

Sınav beklediğimden iyi geçti. Börekçimize gidip kutladık. (röfl)

Ondan sonra Nezten şu Wow figürlerine baktık 45 milyon çok değil mi ayıptır 1 tanesi için. en güzeli warlock evet.
Mediamartkta çalışan arkadaşın olması ne kadar güzel birşey. amin.

Konser çok fenaydı. beklediğimizden daha güzeldi. yanflüte 2.kez aşık oldum. 3.de gidip bi tane altın kaplama alıcam artık. bir de tam arjantin müzükleri girdiler çıkıp yapıcaktım boşlukta tangoyu. yemez tabi :)

yarın son sınav. 24 saat kalmış bak. haydi bana başarılar
Sosyal ağlarda paylaş

Yarın Hukuk vizem var aga.

Aga sabahın köründe kalktım. 3 kere bitirip birde kadın karakterle bitirmek istediğim KOTOR a girdim. Aga inanır mısın Carth denen bir karakter var o bana yazıyor. Normal şartlarda ben Bastilla isimli hatuna yazardım. Carth yazınca kendimi gay gibi hissettim aga. Çıktım oyundan ve sildim. Birde Carth denen sap ı oyuna koyan kafaya küfrettim.

Sonra kahvaltılık 1-2 şey almak için dışarı çıkarken ağzımda Dark Tranquility nin bi melodisi vardı. Tam kapıyı açarken diğer elimde bateri çalarmış gibi yapıyordum ki çok güzel bir hatunla karşı karşıya geldim. Noluyom lan dedim. Hemen kendime çeki düzen verdim aga.

Sonra kahvaltı yaptım.

Biraz ders çalışayım dedim. I-ıh. Olmadı. Yapamadım.

Bari ders çalışamadım evi toplayayım dedim. I-ıh. Olmadı. Yapamadım.

Gidip yatakta uzanıyım biraz daha dedim. Uyumuşum.

19 da babam aradı da kalktım. Aga dellendim resmen. Düşünmüyorlar ki oğlum uyuyodur die. Aga bu babam kıllık olsun die aradı biliyorum. Bi de ''Annende konuşmak istiyormuş'' dedi. ''Olmaz ben uyuyom'' dedim kapattım. Aga anacığım üzülmüş müdür AGA? Bırak aga beni uykumdan uyandırdılar. Tamda rüyanın en aksiyonlu yeriydi. Her defasında nası tuttururlar lan? Uyandırmak için nası aksiyon bol olan yeri beklerler. Nasıl bilirler lan? Aga bırak ya ben yatıyom pıhhh.

Fakat uyku tutmadı. Bende hukuğa çalıştım. Evet biraz çalışırmış gibi olmuştu işte.

Koca kitapta tek ilgimi çeken yer Din adaletinin anlatıldığı yerde bulunan Bakara suresinin 106. ayeti olan “Eğer biz bir ayetin hükmünü kaldırır veya onu unutturursak, ondan daha hayırlısını veya dengini getiririz....” cümlesi oldu. Çağların kitabı diye adlandırılan kur'an da nası yanlışlık yapılıp düzeltilirdi aga? Bir bakayım ne gibi yorumlar var nette die sonra şok oldum. Aga meğerse Kur'an banada laf sokuyormuş. ''Biz bir ayetin yerine başka bir ayeti getirdiğimiz zaman -ki Allah, neyi indireceğini çok iyi bilir- "Sen ancak bir iftiracısın" dediler. Hayır; onların çoğu bilmezler.'' (16 Nahl 101)

Aga birazdan PC yi kapatırım. Sonra biraz daha hukuk çalışırım. Sonra ev arkadaşımın mışıl mışıl, vize derdi olmadan uyuyan haline bir küfür savururum aga. Sonra yatarım.

Birde aga günüme bi bakınca MUTLUYMUŞUM LAN BUGÜN EHEHEİHEHLEAHLİAEHA die tepki veriyom. Güzel bişi.
Sosyal ağlarda paylaş

oooo naber?
iyi iyi
saol canım
ödevler var ya onlarla uğraşıyorum
hee o da iyi arkadaşlarıyla internet kafede olması lazım
yok yok iyileşmiş bi burnu akıyordu
yok gitmedik
ben de pes etmedim hala direniyorum
gerçi bugün birazcık kaçamak oldu gibi oldu
evet evet hedef 6
avea hat aldık bakalım yeter türksel tarafından sömürülmek ama türkselden de vazgeçemiyor insan
yarın cuma tgif :)

saol ben ararım seni sonra selam söyle
Sosyal ağlarda paylaş

günlük naban lan,

olm iyi gidiyo gibi lan hayat.
valla böle bi rahatlık çöktü üstüme.
gerçi zaten vardı rahatlık ama bu aralar etraftaki bunalım tiplere özenip kafama bişeyler takmaya çalışıodum ehehe.

salla ya, yaşıorum negzel oh, beyti sarma da yiyorum. daha ne lan. ahah.

bi de kendime notlar,

-tarih sunumu var, çalışılacak

-camı açık bıraktıkça karnımı üşütüyorum sanırsam. osuruyom paso. cam kapatılacak.

-dersler iyi gidiyo bu aralar. kulak memesi, büzüşük dudaktan çıkan sesi müteakkip çekilecek, çekilen el tahtaya vurulacak.

-ankuvada winterfest standındaki kızla bi daha muhabbet edilmeyecek. baydı lan bugün. bögh.

-kız güzeldi lan ama ehehe.

-yavaş lan, kendine gelinecek.

-gop'ta meze diye bi yer varmış, yeri öğrenilecek.

-gün başına 3 saatlik uyku yetmiyor, uyunacak. uyuyum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

slms gunluk cnms,

bugun iki tane vizem vardi ama gectim galiba onlardan. yarin hukuk vizem var ve ben yine hic bisey bilmiyorum.

o degil adam butun gun sanki yokmus gibi aksam 5-6 arasi sinav yapiyo. okula giderken aksam trafigi, donerken tam aksam trafigi. daha sinav sonrasi vicdan azabini yasamadan vizeye gitmesem mi diye dusunduren prof a burdan sevgilerimi iletiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük psikolog randevumu gene erteletsem, gittiğimde kadın ayarı verir mi?
hmm.
versin lan nolcak, çelik ayna açarım
arıyim

yarın da hukuk notlarını alıyorum bi arkadaştan, oh yeş. çalışıcam hep. bi de kız "ben 100 aldım inşallah sen de alırsın :D" demesin mi. kaldım lan ben o dersten, ayı! biraz çalışabilsem, of of, hadi bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

lan günlük, bizim müdüre kafam girsin..
almadı okula..git adam olda gel dedi.saçını kes sakalını kes dedi..
eve geldim babam nutuk çekti..yok okumak istemiyosun bile bile böyle gidiyosun okula zart zurt..
akşam annem başlıcak devamsızlığın aldı başını gidiyo diye..
sonra saçımı kestiricem ben kırpılmış koyun gibi olucam..okula gidicem gülek gülek falan..
öff günlük öff
Sosyal ağlarda paylaş

la günlük benimde vizelere kafam girsin madem.başladı bitmek bilmiyo lan ne biçim iş bu.hepsinden kurtulunca sarhoş olup geçmişimi unutmam lazım günlük..bugünki vizede iyi geçer inşallah şans dile bana.lan günlük gün gece sana bişeyler yazayım dedim ona bile vakit bulamadım yani bak nası çalışıyorum.. saat 12den 3 e kadar ders yaptım ..demekki insan sıkıştığında ders yapmayı sevebiliyo :D günlük sabah oldu ben çalışmaya devam.. sınav saat 7de.
yaladım bye
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...