Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

eveet. günün 2. baskısı.
öhm.
hava kapalı ve sisli. en sevmediğim hava. güne kötü başladığımı söylemiştim. bir kaç saat dışında tüm gün de aynı kötülükte geçti. rüyaları sevmiyorum günlük bilesin sende. insanın bilinç altını nasılda şıraaak diye suratına çarpıyor şu rüyalar, sinir şeyler. her neyse. boş boş oturdum gün boyunca başka hiçbir şey yapmadım. uzuun zaman sonra ailecek yemeğe çıktık. keyifsizliğim ile yemeğinde keyfini kaçırmayı başarabildim bravo (!) bana. ne yapayım elimde değil. canım sıkkın olduğu zaman birinin iyi hissetmesini sağlamaya çalışmak (sağlamak olsa keşke ama değil) beni mutlu etmeye çalışır ama bugün onu da beceremedim galiba. üff. neyse.

romancığımı okumadım açmadım 1 sayfasını bile. sınavlar ve ödevler bekler beni. ama daha çook beklerler bu gidişle.

bu arada okulu hiç özlememişim gelince anladım. bitse ne güzel olur di mi?

neyse bu arada hasta oluyorum sanırım. bugün öğle vakti de uyumama rağmen uykum var ve üstüne böyle bir kırgınlık bir ağırlık var üzerimde. olmasam keşke.

bu arada kontrolsüz yaşama gibi bir hayal içerisine girdim. fıtrî hareket etmek istiyorum hayatımda ilk defa. ama beceremicem sanırım. sonuçlarını düşünmeden hareket edemiyorum pff :(.

her neyse yine fazla uzattık. günlük bu hafta bol bol görüşürüz sanırım daha. zor geçeceğe benziyor. görüşmek üzere...
Sosyal ağlarda paylaş

eveet günlük.
bir süre kıyıya çekilme hakkımı kullanmak istiyorum sanıyorum ki.
yoruldum. kaldıkça insan kaybetmektense elimdekileri alır kıyıya çekilirim daha iyi.
beni kaybedince hayatında sıfır fark olacak ola herkesin hayatından çekiliyorum.
taşıyamıyorum.
yardıma ihtiyacım var.
imdak.
çok dramatik oldu yalnız asfg.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük sabah 8de okul var ama halen uyuyamadım bide bu günlükler gizli olur ya bunu okumayın o yuzden günlükle benim aramda olan bi mesela bu neyse günlükcüğüm yarın vizelerim acıklancak,öğleden sonra sabıka kaydı alıcam gidip sonra gidip resim çektircem muhtar amcaya uğrıyacam ikamethag için...efendim? evet günlük bildin ehliyet kursuna yazılcam
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük sabahta anlattığım gibi dün it gibi çalışıp yoruldm..bugün bi yere gidicek kimse olmadığından evde dinlenmiş oldum.vizeler başlicak ama içimden çalışmak gelmiyo günlük..son gün çalışıp gircem yine herzaman olduu gibi..bide günlük bugün bana büyü yapıldıı konusunda şüphelendim..büyü olayı apayrı bi mesele onu sora konuşurzda..öğlenliin bi ark çaldırdı..ben arıyo sandım..açma tuşuna bastım açılmadı.. burda telefonumun kafayı yediğini son bi kez daha anlamış oldum ve kapatma tuşuna basıp ben aradım kızı..sonra dedi napıyon nediyon filan dedim takılıyom evde..sen napoıyon bnde tkaılıyom filan..dedim ozaman zinemaya gidelimmi dedim olur filan dedi.. sonra ben saatin 2 olduğunu görüp paramında az olmasını göz önünde bulundurup
- ya canım vizelerim var zaten bu hafta hem saatte geç oldu diyip güzel bi günü reddettim salak gibi..

ya günlük iğrenç bi gün geçirdim ya hayatımın bi günü boşa geçti gitti..bugün bişey yapamamanın pişmanlığı içindeyim..
olm günlük bidaha böyle bi fırsat elime geçerse neden yapmadım die kendime kızmamak için fırsatları değerlendircem..param olmazsada söylicem kıza param yok yada az çok bi .ok yapamayız sinema dışında die..
ister gelir ister gelmez günlük.. artık gelirse dikime gelmezse .kime kadar yolu var günlük..
nyse seninde kafanı ütüledim..bi iğrenç günü bukadar nası anlattım bende anlamıyorm.
günlük artık msnde sarmıyo pek.. ne halt etçem bilmiyorum bi uğraş bulmak lazım..
hadi iyi geceler günlük..yarın görüşürüzk
yaladım bay
Sosyal ağlarda paylaş

türk işi işler no 294.

bu sene hiç bir şey bilmediğim konular hakkında yazdığım 4.yazı..

iyi sıkıyorum sanırım... (ama zorlanıyorum bu sefer, giderek ağırlaşıyor! ama hâlâ benim gibi bir işbilmez, konudan anlamaza iş yüklemeleri ilginç.)

6sf daha yazmalıyım.. ee pardon sıkmalıyım :S (aslında yazdığım her şey doğru. ama ben ne hakkında yazdığımı bilmediğim için bazen karmaşık olabiliyor)

dasaaa the article/paper/abstract generator yusufla sundu
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...