Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük hiç uyumak istemiyorum ben :/ uyku ihtiyacım filan olmasa keşke, otursam 24 saat, hiç uykum gelmese, of.
ulan uyuyorum uyanıyorum, hala uykum var, ne anladım ben böyle uykudan?
şimdi harhar hazırlandım filan açıldı uykum, anfiye gidip yığılınca başlicam gene esnemeye. ulan çok saks.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük,
sanırsam erkeklerin de özel günleri oluyor fakat biyolojik bi değişme olmadan. kafadan sadece. i lol'd

günlük ben şaka maka tango yapıyorum lan. hocayla da dansettim geçen hoşuna gitti bak. odun sanırdım ben yapamam falan derdim de hem kolay hem zevkliymiş.

fondü yedim ilk defa geçen. çikolataya doyduk.

deniz kıyısından gelen birini eskişehirin soğuuna alıştırmak baya zor. imkansız falan.

tavlada bir kıza üst üste 3 kere mars olabilitem varmış da ben bilmiyomuşum. hırs yaptım.

vizeler gelyo. bb
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili gunluk
sux bi hayatin kiyisinda millete bir lol konusu olup gidiyoruz. genkleyen genklyene. ne anladim boyle işten?
gm bey, alo? adam reskil cekiyo olmuyo ama

admin, hile var olm. bak acitirmayin bana hile
admin res pls

allam, resmen reskill cekiyolar bana
ppl hile acmis, duvarin arkasindan vuruyor
manam bitti, regim yok, biri brite gate acsin

allaam neden yapiyosun bana bunu simdi =/
Sosyal ağlarda paylaş

günlük, birazdan madalya alacam, gerekli mi bilmiyorum ama güzel bişe herhalde.
cod4 indirdim süper olmuş oyun bu arada,
fear ın yeni çıkan paketini indiriyorum, o inince de gears of war u indiricem. zaten bu oyunları bitirene kadar 27 gün geçer herhalde, neden mi 27 gün? 27 gün sonra askere gidiyom günlük. savaş oyunları oynayıp kendimi moda sokuyorum nasılım? :D
Sosyal ağlarda paylaş

lan günlük vize haftası bitti rahatladım 4 gün tatilim var fantastik bir roman ve bolca alkol beni bekliyor ama moralim bozuk lan fizikten 50 almışım adam çan yapar inş neyse canım kendine cici bak görüsürük

eskişehirin sogunun taa sabah sabah yalandan bi günes aksama kıcımız donuo bıktım lan bıktım denizi KARADENİZi özledim
Sosyal ağlarda paylaş

dersten geldim simdi
parasindan sikayet etsem de beni orda tutan baska bişey var
ben cok seviyorum bu ufakligi ya
direk kuzenimi andiriyor bana,
şablon var sanki, ankara ve bursa subesi yapmislar
yine güldürdü yüzümü :)

eve geldim gunluk, ev iced-cold durumda.
inat ettim dogal gaz almiyorum.
da kotu yani, ev boş, kendim varim yani
inadi kimseye yapmiyorum kendimden baska =/
pof.
neyse gunlukcum.
scs biliyosun.
cay mi yapsam nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,
mutluyum. hızlı yaşama modundayım, eve yeni girebildim sabahtan beri dışarıdayım. yol yorgunluğunu hala atamadım. tabii sabah sabah telefonla arayıp hemen çık gel kahvaltı filan etme bekliyorum sirkeciye gideceğiz diyen fotoğraf düşkünü arkadaşın olunca böyle oluyor. Bu arada Ankara çoook güzeldi. ivy'e özel bir teşekkür etmem lazım günlük. oldukça güzel bir gündü. Ayrıca Black_Lupin'e de şükranlarımı sunuyorum :). Soğuktu yalnız hava. İstanbul sıcak geldi dönünce. Her neyse. Sabah sabah (10.00 ama şöyle bir nokta var 01.00 gibi eve döndüm otobüstede uyuyamayınca kafamı koyduğum gibi dalmışım) telefon ile uyandım işte. Sonra çık git makina seç beğen al arkadaşın işleri ile uğraş, git fotoğraf çek (zaten hava karardıktan sonra bişi çekmeyi beceremedim :(), yetmesin karşıya geç lise arkadaşlarınla buluş sonra yine bu tarafa geç onlarla yürü yürü yürü. sonra da eve dön. hülasa yorgunuuum günlük şimdi yine kafamı koyduğum gibi uyumayı ümit ediyorum.

güle güleee....
Sosyal ağlarda paylaş

olm günlük, sabah uyandım 12de sora şefin bebee oldu onu görmeye gitmek için yola çıktm yolda ararım die.. sora şef evde yokmuş..döndüm geri geldim yoldan..sora hazırlanıp okula gittim..sırada bi okul gününden sora eve gelip sıradan günüme devam ettim
lan günlük ne kadar devam etçek bu sıradanlık
vizeler başlayana kadarmı acep

nyse günlük yaladım bye
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...