Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük tam yarım saat önce çiğ köfte+dürüm yedim üzerine çayımıda sigaramıda içtim bi oh dedim be =D

günlük fena mtluyum...ilk defa aşııım sanırım farklı şehirlerdede olsak arada görüşüorz...gözüm bşka kimseyi görmüyo..geçen sokakta çok fena sexy bi hatun gördüm ona bile bakmadım lan...harbiden...yani sexy olduuunu anlıcak kdr baktım sadece =p..yok günlük şaka bi yana sewiorm ben bu kızı...napcaımı şaşırdım lan bütün gün aklımda...2 ay oldu 3 kere görüştük hftaya 4. olcak...günübirlik izmire gidiorm istanbuldan oha dmi =D maddi olarak çok fena giriyo ama olsn günlük değer lan...sen hiç aşık oldunmu ha gerizekalı günlük seni...sinirimi bozdun lan bi git alllaaasennn
Sosyal ağlarda paylaş

ehah günlük. Ben sigarayı bıraktım. Onun yerine sakız çiğniyor ve hamurla oynuyorum evet. Elime aldım bir hamur onunla oynuyorum saatlerdir. Su içip duruyorum..

Bu sırada günlük. Babam masaj yapabilmeye başladı ama en fazla 3 dakika yapıp kaçıyor. Günlük sırtım ağrıyor..
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük lan öss rulz :D sdfsdf

Kitap fuarına gitçektim, yalan oldu. Ortaokul arkadaşımın doğumgününü kutlıcaktık, planlar toptan yalan oldu. Boyle bok bir durum var yani ortada :D

Bir de şeyi farkettim günlük. Okuldan ayrıldığım zaman 70 kilo civarındaydım. Bu da Haziran'ın ortasına denk geliyor. Günden güne artan ağırlığımı rahatlıkla hissedebiliyordum ama bugün artık sınır noktama ulaştığımı düşünüyorum. 93... Yeter artık demeliyim kendime ama ne yapabilirimki. Gidip gelip bişiler atıştırıyorum be günlük. Şişiyorum :D

Bilgisayar da iyice salaklaştı zaten. Kendi kendine, kafasına göre restart atıyor. Güç kaynağında problem olduğunu düşünüyorum. Salı günü servise götürüp yaptırcam artık.

Öss cidden rulzmuş be günlük. Konular filan çok kolpa. Ama mesela obeb okek midir nedir o salak konuyu ben en son ortaokulda görmüştüm. Lisede göstermemişlerdi bize onu. Sıfırdan öğrendim gibi bişi yani. Kimyadan nefret etmeme rağmen denemede full çektim -full çekmek neyse artık :D- Mat 2 zaten çocuk oyuncağı. Hele bi türev integral gelsin o zaman daha da kolaylaşıcak işler. Eh boşuna okumamışım 2 sene calculus 1-2 :D Türkçe desen zaten çocuk oyuncağı. Fizik 1 çok kolay. Fizik 2'de çalışınca olur yani nedirki dimi. Biyoloji için biraz okumam lazım notları filan. Çünkü biyolojiyi toptan unutmuşum :D Yine üç-beş bir şeyler var kafamın bir köşesinde ama ı ıh yetmiyor. 2. bölümdeki kimyadan da korkum yok. Eh geriye ne kalıyor başka. Tarih, felsefe, coğrafya. Tarihimi biliyorum allahtan. Felsefe desen çok saçma salak sorulara sahip basit ötesi, zaman kaybı bir dal össde -bence :D- Yapılır yani 2 dkda. Eh coğrafyada da belli başlı sorular var. Onları döndürüp döndürüp yeni soru diye önümüze getircekler zaten. Okuldan da tam puan alcakmışım liseden. Oooh mis valla :D

Geçen bi de kağıt geldi. "Askere gel lan." yazıo üstünde. Yani tam olarak o yazmıyor da o anlama geliyor yazan şeyler. Ben de gittim askerlik şubesine. Sıra vermediklerini söyleyince oradaki asker ben de bölüm başkanının odasına girip durumu anlattım adama. Aldı beni bi masaya götürdü, başıma da bi memur verdi. Konuştuk ettik filan. Bu ay sonuna kadar okuldan ayrıldığıma dair bi belge götürüp tecil olayını halledicem. Hesapladık bide ne kadar kaldığını askerliğimin. 7 aydan az kalmış. O da uzun dönem. Yedek subay olarak yaparsam veya kısa dönem yaparsam askerliğimi gittiğim gün bi çay içip akşama terhis olcakmışım. Bunu söledi adam :D E iyiymiş dedim haliyle.

Günlük lan. Çok süper geçio günler. Özgürlük filan, mükemmel bişi böle =) Çok mutluyum yani. İstanbulun trafiğini bile özlemişim be. Şirinevlerden otobüse binip eve gelene kadar sürekli ayakta olmak bile zevk veriyor sivil ve özgür olunca bir insan :D Sabahları giderken biraz sorun oluyor gerçi. Hızlı sefer diye herkes o otobüse doluşuyor. Bu sefer kimse tutunma ihtiyacı duymuyor. Elleri bırakınca düşmeyi bırak, sarsılmıyorsun bile. O kadar kalabalık yani :D Gerçi benim yol yarım saat sürüyor da yine de zor be :D Bi de klimasımıdır nesidir artık onu açmıyor şoför bazen otobüsün. Kıllık olsun diye yapıo bilioz ama elimiz mahkum öle idare ediyoruz :D

Neyse günlük. Ben ufak ufak yatağa yol aliim. Yarın daha kalkıp günlük çözdüğüm 400 sorumu çözcem. Gerçi barajı yükseltmeyi düşünüyorum. Şöle bi 500 yapsam yakın zamanda çok iyi olur. Az gelio çünkü sorular :D

Nese hadi dittim ben. İyi geceler sana.

:elsallayanchibismile:

Edik: smileyları kaldırmayı unutmuşum da =)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2.dönem sonu 2,50 3.dönem sonu 2,75 ve 3.dönem 3,00 ortalama tutturmazsanız atılırsınız

yihu! dur bi saniye? hass..

böyleyken böyle, yarına sınavım var, ben bişi bilmiyorum ve çalışmadım henüz..

bi F beni okuldan atmaya yeter ve hatta artar bile..

gripliyim, dudağımda uçuk çıktı ve hastalıktan kırılıyorum, bitkinim.

şu aralar her bi şey bok gibi gidiyor..

kötü, çok kötü
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük yorgunum yine. Plan yapmaktan kafam kazan gibi oldu. Haftaya "güya" tatil. 2 makale yazılması ve 1 roman okunması lazım tatilde. 2 midterm var tatil sonrasında. Ankara'ya gideceğime söz vermiş gibi oldum liseden arkadaşlarıma. Takvimi oturtamıyorum. Yoruluyorum. Uykum var, uyumak istemiyorum. Sanki uyursam zaman kaybı olacakmış gibi bir his içerisindeyim. Yarın ders var. Yarın okumam gereken sayfalarca yazı var çarşamba midtermi için ama uyumazsam nasıl olacak bilmiyorum. Yorgunum günlüük. Hem ruhen hem bedenen yorgunum. Kafamdaki bir kaç kelimeyi de sana söyleyeyim de kafam boşalsın: ikilem, soru, yaşam, yol, sınav, zaman, tatil, insan, his, kişi. Dediklerime rağmen kendimi mutlu hissediyorum çok şükür.

görüşürüz günlük.

"I don't know what to do and how to do!"
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...