Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük yarın napsam acaba. bu sıcaklarda dışarı çıkmak akıl karı deil ama evde pinekleye pinekleye de bi hal oldum. en iyisi denize falan gideyim. bu sene denize girme sayım bi elin parmaklarını geçmez zaten. değişiklik olmuş olur. hadi ben hayri pıtıra tekrardan gömüleyim günlük. kendine iyi bak. haaa birde hiçbir zaman umutsuzluğa kapılma günlük. her zmn bi umut vardır. ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Nerde yanlış yaptığımı bilmiyorum,kalbim her geçen gün paramparça oluyor. Birşeyler beklemek inanmak çok mu fazlaydı ? . Neden güvendiğim insan çekip gidiyor,neden yanımda olmuyor ? En zor anımda sadece sözde yanımda olmaya çalışıyor,inandığı bomboş şeylerin peşinden giderken hiçmi düşünmüyor geriye dönüp baktığında kaybediceklerini ...
Sosyal ağlarda paylaş

haftaya düğün var günlük..
gidiyorum çanakkaleye, alıcam rakıyı elime, kulaklıktan nikah masasını takıcam,bütün ailem eğlenirken ben ağlıcam orada. arada iki hoppidi oynarım o ayrı kuzenim evlenio lan boru mu.

biraz kafa dinlerim,gelince işallah beni bulamazsın günlük o derece yani.

saygı,sevgi.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili gunluk
fazla sese sedaya gerek yok aslinda, bu sadece benim vedam.
uzun bir süre gozlerden uzak olmayi seciyorum, eger kararimda israr edebilirsem o da. kendimi taniyorum hemen cayarim, rahat edemem, belki gizli gizli okurum simdiden soz vermiyim:P
msnimde ve patide olan bazi arkadaslarim var, onlara bb diyemedim, sen iletiver plz.

neyse, bye

----
nil, sçs anam, umarim ben yenden gelene kadar bişeyleri düzeltirsin, sanal arkadasliklara kafam girsin diyenlere kafam girsin, sen ne zaman lazim olsa yanimdaydin, dertlleştik, kendine iyi bak ajkuj. bitanesi, killi gobuş.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük haftasonu arkadasın yazlıgına gidiyoruz 3 sevgili+ 2 sap toplam 8 kişi lol ve bu sapların icinde bende varım böhü. bu arada günlük sabah dişlerimi fırcalarken memelerimin sallandıgını hissettim demekki kilo almısım acilen zayıflamam lazım:D

[ Mesaj 24 Ağustos 2007, Cuma - 15:14 tarihinde, Asgard tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...