Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Günlük, uzun süre oldu görüşmeyeli, nasılsın iyi misin?

Beni soracak olursa pek iyi değilim. Kafam acayip karışık, geçmişte planladığım hiçbirşeyin gerçekleşmediğini görmek acı verici. Bu zor günlerde Angtoria dinleyip bir parça rahatlamaya çalışıyorum ama olmuyor.

Sana God Has A Plan For Us ALl albümünden bir şarkı ile veda etmek istiyorum ve giderken usulca el sallıyorum:

Did I want to live
Within the empty space
My sleep numbed my pain
Now I'm awake
My sanity has gone
Little girl screams
For life's release
Don't hold me back I want to fall
Sosyal ağlarda paylaş

günlük burda paso sigara içenleri gördükçe iyiki bırakmışım diyorum.. ooh temiz hava, mis gibi ciğerlerim. :D
o değil de bazen böyle aşırı bi şekilde "bi gün olcak abi kesin" duygusunu yaşıyorum,5 dakka sonra aklıma başka bişi gelince yok oluo o umut.
başka bişi gelmemesi için napmalı hmf?
Sosyal ağlarda paylaş

lam "milletin beni superman gibi görmesi" isimli bi olgudan bahsedebilirim.. değilim! lam değilim o ben değilim! diye haykırsam dahi çok fazla şey istiyorlar.. bi şekil yapıyorum ama uyku muyku yalan oluyor.. onu hallet bunu hallet, şu işi bitir, şundan yeni iş çıkar falan iyi hoş. ancak bunlar beni aşan şeyler. bak cuma-cts-pzr-pzts hiç uyumadım neredeyse. e sadece dışarısı yok ki.. evi de ben çekip çevirmeliyim, kardeşimden pek hayır gelmez o konuda. yorgun argın eve gel bi de evin derdini hallet falan.

Yok bazen ben her bi konudan anlarmışım gibi, übermensch olmuşum veyahut bir anda ermişim gibi koca koca adamlar fikir almaya geliyor ki "Vay vay yandım da ne yandım" diye böğürüyorum içimden. aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık misali.

kısası.. super, uber değilim bildiğin sıradan biriyim yahu! bildiklerim limitli ve hatta az bile denilebilir. Ben bunun farkındayım lütfen sizde farkına varın.

allahın normal bir kuluyum, hata yapma olasılığım yüksek, çalışkan olmam demek bir günde bütün yüksek lisans konularını bileceğime veya ezberleyebileceğime delalet etmez ve hayır biyolojiden falan hoşlanmıyorum, biyomekanik olayları ile hiç ilgilenmiyorum! bitsin bi daha bulaşan bööle -> "O" olsun..

yok adamlar doktorada verilmiş konular için bile görüş istiyorlar yaw.. lütfen ama.. haddimi bilin! ben biliyorum da siz de aşmayın.. lütfen! aaaa
Sosyal ağlarda paylaş

berbat bi gün geçirdim
sabah 8de kalkıp adliyeye gittim
sürücü kursu için
deli gibi sıra bekledik
bekledik
elektrikler kesik dediler
bilgisayar çöktü dediler
beklettiler
11e kadar dayandık
sonra ayrıldık ordan
...
...
...
(bu kısımlar çok güzel)
5 gibi eve geldim
amcam bi ton kızdı bi sebepten dolayı
6ya doğru koştur koştur ehliyet kursuma yetiştim
bu arada bütün gün sadece 2 bisküvi ile duruyordum
gittim kursa
ilk ders motor
hiçbişe anlamadım
buji ye fuji dedim
ilk dersten sonra amaaan dedim çıktım
burgerde yemek yedik sonra 10 gibi eve gittim
kapıda bi baktım anahtarım yok annemler zaten yok telefonumda şarj yok arkadaşıma gittim arkadaşım evde yok
annesi aldı beni eve
oturdum sonra 10.30 gibi eve geldim
babam tercih şeysi için sıkıştırdı
amcamın bana kızdığını anlattım
ağladım
babam amcama kızdı
ben yine ağladım
başım ağrıdı
ağladım
gözüm ağrıdı
ağladım

bütün tarih bölümlerini listenin en üstüne kaydırdık