Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük. rüyamda balıkesir üniversitesini kazanmışım. hangi bölüm olduğu bilinmiyor. neyse gidiyorum, 40000 nüfuslu bir yer. ev tutuyorum, zemin katta bir yer. yerleşiyorum eve. ama evin girişi kapısında sorun var. menteşesi parçalanmış, kapı itince açılıyor. kapıcı çağırıyorum, kapıyı yenilemek adına 60 milyarlık masraf çıkarıyor. Neyse rüya oradan başka bir yere atlıyor. Sokakta geziyorum, kızları hoşuma gidiyor balıkesirin. denize gidiyorum, deniz dalgalı, yanımda arkadaş.
Rüya bitiyo sonra :D
Sosyal ağlarda paylaş

günlük; acınası haldeyim. acı bana.
daft punk- harder better faster stronger dinliyordum demin -ki hala dinliyorum-, ağladım lan. neden böyle. anlamadım ağladım uyumam lazım uyuyamıyorum sanırım onun duygusu birikti. uyuyamama duygusu birikti bende. uyuyamama duygusu nedir ya.
yoksa bu şarkı duygusal bi şarkı mı. yoksa ben malın önde gideni miyim. sanırım ikincisi.
ha bu arada annemin bi paket sigarasını (ç)aldım. anne, geri koyacağım, yenisini alacağım, söz.
biri beni acil durdurmalı ama öyle biri yok ki eheauhauh. sinir krizinin eşiğindeki bir kadınım ben. okul açılsın lan yeter daft punk dinleyip ağlamamam lazım benim şu an yani...
Sosyal ağlarda paylaş

kelimenin tam anlamıyla gecenin bilmem kaçından şu saate kadar "kıvrandım" günlük..
bir yerimin ağrıdığından falan değil sadece içimdeki acıdan,ihtimal verip olduğunu düşündüğüm olayları hayal etmekten,neyi neden yaptığını kafamda kurup üzüntüden kıvrandım..

"ellerim uzanmaz dokunamam ki..
özlediğim şimdi çok uzaklarda... "

çok sıkıldım çaresizlikten günlük.. çok..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bu gün arif abi beni bakkala yolladı. bakkala gittim ve " arif abimin selamı var 2 kalıp peynir 4 ekmek istiyo hesabına yazıcakmışsınız" dedim. bakalcıda verdi arif abinin yanına gittim. arif abi beni ilk başta güzel bi dövdü sonra "neden bu ezine peyniri lan beni mi kekliyo bu bakkalcı git değiştir" dedi. bende bakkala gittim "bak bakkal efendi benim babama eywallahım yok ona göre beni mi kekliyon sen değiştir peynirleri" dedim. bakkalcı diklendi felan bende "senin etinden korkanın kemiğini s...im " dedim bunun üzerine bakkalcı bana her türlü peynirden 1er kalıp verdi ve bende arif abinin yanına gittim oturduk bi güzel içtik rakılarımızı ekmeğide sabah için ne olur ne olmaz darbe felan çıkar ekmek bulamayız diye almıştık. işte öyle oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

off günlük off kusucam birazdan evin karşı apartmanda düğün war adamlar düğünde satisfaction bile çaldılar az kaldı kafalarına atıcaktım çay fincanını
Allahım insanı Çarşambalının gazabından korusun

of of sexyback calıyor simdi :s

[ Mesaj 20 Temmuz 2007, Cuma - 23:05 tarihinde, SPectre88 tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

günnük nabıon lan.

olm foxytunes eklentisi negzel bişimiş lan.
çok hoşuma gitti.
aferin ff.

lan olm çok tatil yaptım galiba ben, baydı artık yav.

gidip bilim milim bişiler yapmam lazım ev işleriyle harcanır oldum.

rus garısına da gitmiom. ev erkekimiyim lan ben !!1

neyse mucuk.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...