Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Gacırt vol.2...

Rakip adı: Calculus 2
HP: 100
Stam: 6
Mana: 120
Str: ?
Dex: ?
Int: ?
Özel Silahı: Kafa karıştırma, Bunalıma sokma, İndaarlara götürme

Sabah 06:45 - 07:00 sularına kadar kendisi hakkında tüm özel taktikleri aldığım Calculus 2, bugün karşıma 6 soru ile geldi. 120 dakika süren uzun süreli bir savaş geçirdik. Yer yer gözlerimi bulandırarak beni tekrar ve tekrar gözlüklerime muhtaç etti, silgimi bitirerek sinirlerimi bozdu, milyonlarca kez 0,7 kalem ucumu kırarak delirme eşiğine getirdi. Fakat hesaba katmadığı bir şey vardı. Karşıma çıkardığı sorular çok ama çok kolaydı. Hiç bir özel saldırısını gerçekleştiremeden malup oldu.

Haftasonu + 22:00 - 06:45 arası çalıştığım matematik sınavında eğer saçmalayıp da farkında olmadan hata yapmadıysam yüksek bir not bekliyorum günlük =P

Fizikte de aynı başarıyı gösterdikten sonra içim rahatlayacak be günlükcüm. Haftasonunu iple çekiyorum. gerçi yine kendi akıllarınca bana ceza vermişler Cumartesi günü de. Biraz zor kalırım. Yeter lan artık! asfsadf

Dün bide bi arkadaş heyecanlı heyecanlı geldi "Abi yeni bi grup buldum. Güzel müzik yapıolar. Ama çok gazlar ya." dedi. "Gazları ne alaka." dedim. "Abi Kings of Metal diolar kendilerine." dedi. Ben yarıldım. Adam tabire gülüyorum zannetti başta. Sonra bi baktı ben gebercem gülmekten. Bide takmış kulağıma kulaklığı bana Brothers of Metal'i dinletiyo. "Manowar Rulaz!" diyince adam "Aaa bilionmu bu grubu. Ben yeni zannediodum bunları." dedi. Sora dayak yedi asdfasdf

Neyse günlük. Kolay gelsin =) Ben kaçtım. Byes...

:elsallayanchibismile:

[ Mesaj 05 Haziran 2007, Salı - 16:58 tarihinde, Silmarwen tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bıkkınlık geldi günlükçük,zaten nezle olmu$um.bu sıcakta ders merste çalı$ılmıyor,uyulmuyorda anasını satayım.zaten nefret ediyorum ingilizceden, bir de final için çalı$mak zorunda olmam içten içe öldürüyor beni.hayır çalı$ınca çözdüğüm testlerde falan sonuç iyi çıksa "tamam,eyv" diyeceğim de, ilk çözdüğüm 50 soruluk testte 26-24.bıraktım zaten orda hemen çalı$mayı.azıcık olan hevesiminde tabiri caizse ırzına geçildi.son bir "hadi oglum" gazı ile denedim yine bugün.yine biraz umut saçtım kendime eheh.daha iyi çıktı sonuç falan,böyle karnesini almı$ veletler gibi sevindirik oldum.ha bir de spidee ve solonor toplarının gazı ile uo ya ba$ladık yine.bir kaç ki$iyi de ikna ettik,bir heves kasıyoruz da sonumuz hayrola diyorum.gerçi adamların dibinde macroda olan chara bile bok atıyorlar bu toplar "oha nasıl gain geliyor sana böyle" diye.tabi 2 gecedir spidee nin her muhabbetin içine sıçmasını görmemezlikte gelmeye çalı$samda olmuyor.burdan onlara selamlarımı yolluyorum.unutmadan,bugün o'nun mezuniyeti varmı$ okulda.o'nun bir üst devrinden 2-3 arkada$ gidelim diye teklifte bulundular ayrı ayrı ama yok gidemem.hele bir de bugünün tarihi sakat.zaten bu mutlu (hüzünlüde olabilir) gününde son görmek istediği ki$iyim orada,farkındayım.belki bir ihtimal arkada$la beraber arabayla gideriz,uzaktan bakarım bir 5 dakika.hatta böyle krolar gibi arkadan "ah o liseli vardıya" diye de açarız tam kro oluruz haha.i$in $akası bir yana gidip uzaktan görmek gibi bir$ey dü$ünüyorum.gerçi görsem ne olacaksa,di mi?en iyisi ben çekebildiğim yere kadar bu her türlü muhabbetin içine eden sıpaydiyi çekeyim o yatana kadar,sonrada film izleyeyim.böylece öğlen 12 yi bulurum sonra da uyanıp gidemem.oh mis olur.neyse iyi kal hadi günlükçük.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük. Yarın bir bölüm sonu canavarı ile daha savaşıcam. Üstelik yanında bir de minionu var. Silah, zırh filan topluyorum. Biraz da eksik skillerimi tamamlıyorum işte. Potiona hiç gerek yok. Çünkü bu evrende potion olayı biraz garipmiş onu anladım. Ama bulunsun diye kalem ucumun kutusunun içinde ufak bir büyü parşömeni sıkıştırabilirim. Lazım olursa çaktırmadan da açıp okurum sadfasdf

Fizik 2. Vize ve Fizik Finali yarın. Bol bol çalıştım ve bol bol çalışmaya devam edicem. Gözüm döndü asdfsadf. Sina gibi bişi olcam sonunda o olcak asdfasdf. (Sina alınmasın günlük. sevdiğimden söylüyorum =))

Şans dile günlük =) Biraz zorlu bir savaş olacak.

:dersçalışanchibismile:
Sosyal ağlarda paylaş

sabah hani giderim belki diyordum ya,evet gittim mezuniyetine.ilk ba$ta giri$ çok kalaba geldi arabadan inmedim bile uzakla$tık gittik biraz dola$tık,oturduk arkada$larla bir yerde.sonra kalkıp yine gittim ordan.bu sefer tenhaydı giri$,zaten sınıfları cagırıyorlardı falan.ark.ları aradım içerden geldiler onları gördüm falan konu$tuk biraz.gel diye ısrar ettiler ama adım dahi atamadım okulun bahçesine.bir ara da görür gibi oldum,hayal görmediysem o'ydu.çokta güzeldi.tamda içimden buraya kadar cesaret ettin geldin de içeri giremiyorsun görmeye diyordum ki denk geldim.umarım yanılmıyorumdur da gördüğüm o'dur.neyse tüm lise hayatı boyunca öyle veya böyle hayatındaydım,lise hayatının son gününde de yanında olayım dedim o'nun.her ne kadar o görmese ve bilmese de.tarih sakat diyordum bugün için,2 sene önceki bir olay yüzündendi.ayrılmı$tım,benim salaklığım yüzünden.aha bugün cidden bitti i$te.aferin bana.hadi iyi kal,ben senin yerine de içerim üzülme.
Sosyal ağlarda paylaş

günlerdir düşünmemişsindir,derslere kafanı yormuşsundur, nasıl olsa mutludur,mesuttur dersin..
dershaneye gidipte görme şansın yoktur ( bu şansta yeni başlamıştır şansa gel.. )
aniden bi şarkı çalar,gelir yine aklına istemeden..
bi kaç yere bakarsın yine boş..

sana bin can feda,seven ne yapmaz dersin, kimse duymaz.

duysa da.. kulağını kapattıran elbet birileri vardır..

saygılar günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük

eski okulumun mezuniyet törenindeydim. her sene bir mezun konuşur bizde, bu sene de ben gittim=)

güzel konuştum valla. bildiklerinden çağırdılar zaten. ama nasıl heyecanlandım. alt tarafı okul konuşması, sanki sahnede onlarca kişiye karşı oynayan ben değilim normalde.

eski arkadaşlarımı çok özlemişim. kürsüden bi indim çok kişi gelmiş böyle=) toplaşsak bi güncük ne güzel olur ya=(dönis falan burdaymış daha gerçi, toplaşılır.

duygu yoğunluğu yaşıyorum var ya. bühühü.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...