Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük be sen de hayırsız çıktın, ne arıyorsun ne soruyorsun. Yanlız kaldım zaten yerfıstığında oturup biraverden bira doldurmak istiyorum; starbucks'a gidip tüm gün arkadaş muhabbeti yapmak istiyorum; sıkılmadan 15ine kadar ders çalışmak istiyorum... İstiyorum da istiyorum aam yok işte şu 15 günü de atlatsak tam süper olacak... Aşk hayatı da yok zaten peh...
Sosyal ağlarda paylaş

günlük sınava az kaldı..herkes bitse de kurtulsak diyor.
bende öyle diyorum aslında ama hala eksiklerim var..
dershaneye gitmicem bu hafta.
evde sakin sakin,paşalar gibi çalışıcam.. oh mis..
gidip bi kahvaltı yapayım..

ayrıca "bilemem.. belki de" ye cevap olarak,dün duyduklarımdan sonra "......... " demek istiyorum...

met"yanlış zamanlarda yanlış yerlerde bulunan kedi"ket.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük lan, başım acaip zonkluyo olm lan. İlacım da bitti. Hap krizine girdim resmen. Birisi geldi geçenlerde "Zararlı lan bu kadar çok hap içmek." dedi. Yüzüne bakınca cevabı beklemeden gitti =P

Öyle işte günlük. Olm lan, (sanırım) 4 gün içerisinde hayvan gibi kntr harcadım. -19'u buldum yine dün gece =P Ama hep trkcllin hainliği valla bak. Öle işte.

Bu haftasonu okulda kalayım dedim. Eve gitmedim. Oturdum okulumda paşa paşa ders çalıştım. Eh malum, işin ucunda okuldan atılmak var. Biz çalışalım, elimizden geleni yapalım da gerisini Allah'a bırakalım dimi.

Bazı olaylarım, yazılarım, yaptıklarım veya elimde olmayan fakat benimle alakalı şeyler başkalarına batıyor olabilir günlük. Fakat bu umrumda filan değil nedense =P Sezer değişti be günlük. Çok değişti hemde. Eskisi gibi kafaya takmıyor hiçbir şeyi, umursamıyor, ilgilenmiyor. En güzeli de ne bilionmu lan. "He" diyip geçiyorum. Açıklama yapmam alışkanlık, onu değiştirmem mümkün değil ama seviyorum uzun uzun birilerine bir şeyler anlatmayı.

Sevilmiyorum lan günlük. Ühühü çok yalnızım. (gotik takılalım biraz sdfadsfa). Şaka lan ne yalnız olcam. Bissürü arkadaşım var etrafımda. Beni sevenler, hatta çok sevenler filan var böle. Onlarla takılıoz, onlarla yaşıoz =)

Neyse ben kaçayım günlük. 1 saat içinde aklıma "Aaa lan şunu da eklicektim" gibisinden bir şey gelirse eklerim. Yoksa çok uzun bişiler gelmedikçe yeni post atmam =)

Öptüms, byes...

:elsallayanchibismile:
Sosyal ağlarda paylaş

Gacırt. Final no.1. İngilizce. Yaptığı kurnaz saldırılarla rakibine hiç ummadığı hasarlar verebilecek olan ingilizce finali, karşımda tamamen etkisiz kaldı ve hiçbir şey yapamadı. Gömdüm sınavı lan asdafd.

Gece farkında olmadan 3'te mi ne yatmışım zaten günlük. Goal 3 oynadık hayvanlar gibi. Öküz gibi taktikler yaptım. Takımı bi kuruyorum tamam asdfsafd.

Günlük lan, dün bir de yatmadan önce aldım elime kalemi kağıdı. Bir başladım yazmaya, baktım hayvan gibi ilerliyor. "Birazdan ara veririm." diye diye 18 sayfa hikaye yazdım ki harita metod deftere benim nacizhane küçük yazımla. Güzel oldu güzel. Son düzenlemeyi de getirdim kafamda.

trkcll rulaz da olmuyor ki be gülüm. 1 konuşma için kntr alıyorum. Konuşma, kntrün bitmesiyle sona eriyor. Olmuyor. Telsimden mi otlansam lan sdfasd

Neyse günlük ben kaçtım. Daha Calculus ile sevişçem asasdf
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük, süper kafa dengimde kız buldum kıza teklif ettim kızın cevabı " ben çıktıklarıma zarar veririm sana zarar vermek istemem " oldu.
Günlük, kızla bugün buluşmamızda kız beni kıskandırmaya çalıştı ama başaramadı erkek arkadaşından bahsetti bana karşı iyi işte ne güzel takıl onla dedim nede olsa zarar veriyosun dedim kız pişman oldu LoL...
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk bugun 2 kuzenimin de gunlugunu ele gecirdim, ehe. cok sekerler be. hala sumukluler benim icin, artis artis seyler yazmislar cok hosuma gidio okurken, sabah evden ckarken bembeyaz biraktigim kuzen gunluk yazarken sanki bir uzayli, yemyesil.

algebra calisiorum gunluk, sinavlar bitse de staj yeri bulsam, sevgilimle fotograf cekmeye gitsek, salatalik alsak marketten tuzlasak da yesek bir deniz kiyisinda (eheh gulme lan), icsek bol bol eski "yerim sinavi" donemlerinde oldugu gbi hehe.

donem arkadaslarim mezun oldu gunluk, comlerle bi basima kaldim +1 oldum lan, hala algebra calisiorum. jkdash gunluk ben calismaya gidiyorum salataligi dolaptan alip cam kiyisinda da yerim. olmadi annem yediricek zaten asdkjh.
Sosyal ağlarda paylaş

sakinleştim gibi. artık o kadarda üzülmüyorum. ne yapalım, mezun olamıyorsak olamıyoruz dünyanın sonu değil be. çok önemli hayat dersleride almış olduk bu olaydan. "sen işini tam yap ki kimseye muhtaç olma, yoksa böyle ortada kalırsın diğer insanlara güvenirsen" sanırım özeti oluyor. neyse artık kaydımı dondurup ben avustralyadan dönene kadar silinmemesini ummaktan başka yapacak bişey kalmadı. birazdan yemek yiyip okula doğru gidecem, müdür yardımcısına anlatayım durumu bakalım neler yapabiliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük
bu zorlu 16 günün skecılını çıkardım. duvara asıcam. atlatırsam ben süper bir insanım. mütüşüm.

türkçe tek kalacak dersim gibi duruyor yahu. türkçe. benim. kalacak. ben. türkçeden. kalacağım. yok artık ya:(

çalışmak için zaman bile ayırdım türkçeye, o kadar düştüm.

bühühü.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...