Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

sevgili günlük , yine mutluluk içinde , aşk dolu , sevgi dolu , biraz üzüntülü , çok neşeli bi gün geçirdim.. aşığım aşık..

günlük pekaziz'e Allah korusun dermisin. Oda bi pati. Oda olmassa buranın tadı olmaz. biz bi aileyiz. biz hepimiz birbirimize kenetlenmişiz dermisin.. teşekkür ederim..

Allah herkeze mutluluk dolu sevgi dolu sevinç dolu bi ömür nasip etsin günlük.. herkezi seviyorm.. taşı toprağı havayı kuşları hamamböceklerini de seviyorm günlük .. :) herkeze iyi geceler. sabah yazarım.. öptüm sayfalarından.
Sosyal ağlarda paylaş

[edit:]durun size The Fountain filminden Together we will live forever eşlik etsin bu yazıda

neden bu kadar çok seviyoruz acı çekmeyi? birbirimize eziyet etmeyi.. acı çekmenin hüzünle karışık tadı mı bağımlılık yaratan.. halbuki vakit çok dar.. ve giderek azalıyor.. geriye bir şey kalmadı, fazla zaman kalmadı...

4yaşımdayım sanırım annemle babam sağlam bi tartışma yapmış.. kardeşim henüz doğmamış ama doğacak.. yakında.. annem "şu hale bak! biz ne yapıyoruz? dünyada çok fazla şey var yapacak.. halbuki vakit çok dar" dedi.. motamot bu değildi ama kusuruma bakmayın ben daha çocuktum o zamanlar. geçmişi de hiç iyi hatırlayamadım zaten...

dedem kardeşimi çok severdi, şey aslında bazen benden daha fazla sevdiğini düşünür ve kıskanırdım kardeşimi. ona gösterilen ilginin kardeşimin yaşının küçük olmasından dolayı olduğunu bir gün kardeşim ayakkabısının uçlarını yere vururken anladım.. 10yaşında idim, kardeşim 6.. "ya yapma! eskitme ayakkabını" dememe rağmen vuruyordu.. "salak!" dedem bana kızdı.. "ee çocuğa salak dedin sen yapmıyor muydun?" sitemkar bir laftı bu.. sertçe söylenmişti ve haklıydı da.. insanoğlu aynı yerde aynı hataları yapıyordu..
dedem ben lise2'yi bitirdiğimde vefat etti. Nur içinde yatsın.. Ben üniversite sınavlarına hazırlanırken bana bir öğüt verdi ben farkına dahi varmadan "vaktini boşa harcama.. hayatta hepimiz aynı hataları yapıyoruz. ama en önemlisi vaktini boşa geçirme.. yapıcak o kadar çok şey var ki, o kadar güzel şey var ki.. " ben anlamadım bile dediklerini. Boşa vakit harcamayı ÖSS çalışmaları için söyledi sanmıştım.. O zaman sindirememiştim sanırım veya özümseyememiştim dediklerini..

3sene öncesi.. 2004yılı mı 2003 mü hatılayamıyorum aslında ama 2004 olması lazım. kızın biri ile oldukça yakınlaşmışız ama arkadaşlık mı beraberlik mi işte o sınırların kaybolduğu dönemdeyiz. Artık bir yöne akıcak su.. onu belirlememiz gerekiyor. İlişkiden bağlanmaktan ölümüne korkan benden yuusuf yuusuf sesleri gark oluyor. "hassiktir nolacak şimdi!" kabul edeyim ben ilişkilerde amerikan filmlerinde gördüğünüz duyarlı tiplerden veya sevgilileri ile günde 8saat konuşan insanlardan olamadım hiç. Önce işimi hallederim sonra sefgilimi.. Sevgi pıtırcığı değilim, öyle rahat rahat "seni seviyorum" diyemem, çiçekten hiç anlamam ve sevgililer günü benim için büyük, popüler, pompalanmış bir satış günüdür.. salakçadır basbayağı. Herneyse işte.. bir şekilde kendimi ilişkinin tam göbeğinde buluverdim.. ve doğal olarak yürümedi.
Geçen sene karşılaştık.. markette. ayak üstü bi sohbet ettik ve evet elbette çıktığı biri vardı.. olmasaydı da ben sormaya cesaret edebilir miydim yeni bir ilişkiyi, ciddi bir şeye başlayacak yakıtım kalmışmıydı, bilmiyorum. Zira o dönem ben de berbat bi ilişkiden çıkmış tabiri caizse Vietnam Sendromu yaşıorum, yaralarım ağır ve taze.. Ama dediği tek cümle, sadece bir cümle yaraladı beni.. bütün ruhumu delip geçti "Sürekli sürekli sana tekrar aşık olurdum" lanet olsun, lanet olsun.. gözlerinden doğruyu söylediğini anlıyordum ve ben.. şu kısa kalan zamanda beni gerçekten seven birini, bana gerçekten aşık birini geri çevirme küstahlığını gösterebilmiştim.. Umarım karşıma başka bir fırsat çıkar ve bu sefer değelendirebilirim. Ama ben bu fırsatı tepmiştim.. bu salak dünyada aşka inanan ve bana aşık birisinden "biz" demekten korktuğum için ayrılmıştım..

amma ve lakin o kadar az zaman var ki,

tabi ben ona aşık mıydım bilmiyorum.. ne garip

aslında ben hep geriden geliyorum karakter olarak. sanırım sorun bu.. zeka geriliği değil ama bir ruh geriliğinden söz etmek olası. işte üniversiteye girmişim, farklı bi şehir, ailenden uzaksın falan.. hoş ama ürkütücü şeyler. en başta kim "ben korkmadım hacı" diyorsa bil ki yalan söylüyordur evlat.. herkesin dizleri birbirine vurur, çünkü ne yapacağını bilmiyordur, şehri tanımıyordur.. yeni şeyler ürkütücüdür.. gelgelelim bende prosedür biraz yanlış işledi, ilk sene "özgürüm olm" gazıyla korka korka daldım her yere.. maksat ben yaptım/oldu demek.. hayatın tadını çıkarmak, tamam ama ben kıçından anladım işte.. deli eğleniyorum (sanıyorsun), hep mutluyum (en azından dışarıdan) Ancak hazır değilim işte, inan bana.. 2.sene ise güvende olduğumu ve ne yapacağımı bildiğim halde okuldan kaldığım için kapadım kendimi eve.. ilk sene dışarıda ama tad alamadan, 2. sene evde ve tad alamadan.. yine yanlış anlamıştım "yapacak çok şey var" olayını. yapamayacağım şeyleri hedeflemiştim bu sefer ve başarsam dahi tadına bile varamamıştım.. garip di mi?

heheh nihayetinde zamanlama konusunda feci, salladığını vuramayan bi beyzbolcu gibiyim.. çabalıyorum falan ama boş.. çünkü -şunu öğrendim- her topa sopa sallamak işe yaramıyor, bazen topun geçmesini beklemelisin, bir sonraki topu ve belki bir sonrakini de.. sonuçta her topa vuramazsın di mi? ve inan bana 3topu üstüste ıskalarsan seni oyundan atacak biri de yok.. olsaydı ben bilirdim, inan bana.. şimdi ne mi yapıyorum.. sizin uygun topa vurmak için hazır olmanızı bekliyorum.. ben mi? şey başarılı bir vurucu olduğum söylenemez ama boşa sopa sallayıp yormuyorum kendimi..

impossible is nothing (reklam aldık iyi mi?)

[ Mesaj 18 Nisan 2007, Çarşamba - 11:15 tarihinde, dasaaa tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

offf günlük off. bugün pazartesi olduğumuz denem sınavı açıklandı ve 231 puana düşmüşüm. tüm çalışma hevesimin içine edildi, moralim de bozuldu. Bir sene daha öss işkencesi çekmek istemiyorum, biliyorsun. Bana sağlam bir moral lazım bu günlerde. Neyse hadi kal sağlıcakla.
Sosyal ağlarda paylaş

günlükcüm kusura bkma bayaadır yazamıyorm....hni aşık olduğum arkadaşım warya...ona açıldım bayaadır konuşuodk sora bana olur olmaz bşi söyle ben böyle gitsin istemiorm dedi...oda 1 ay fln önce olsaydı daha farklı olurdu ama şuan olur diyemem can(öbür kişi) la 2 gün konuşmadııım sırada böyle bşi yapamam fln dedi...ben konuşmayalım dedim benim seni unutmam lazım öss war kötü etkilenioyrm (cümle bu deildi günlükcüm) gbisinden konuştm....dedi işte ben bazı şeyleri göze alıyorm ve böle bşi söylemiyorm sna fln dedi...bidaha düzelticek zmnımız yok fln dedi (mezun oluyorz) düşündüm fln ben anladımki konuşmadan duramam hergün onun yüzüne bakarken küs kalamam unutmama hiç yardımcı olmaz fln...vazgeçtim...hergün okulda konuşuorz eve gelir gelmez telefonda saatlerce konuşuorz (babam a... s.... az kaldı =) ) öyle kafam karıştı günlük...
Sosyal ağlarda paylaş

dün kafayı yiyodum günlük..
dershane çıkışı 2 bira alıp kordonda karşıyaka sahiline karşı bi güzel içtim...
yetmedi..
bizim kızları gördüm yolda ne yaptıklarını sordum kafamız bozuk içicez dediler..
onlarla gittim...
5 bira da orda içtim...
o güzel kafayla kızlardan birinin beni sevdiğini söylemesiyle dumur oldum..
ama o şuanda sarhoşken dediğini ve benim hatırlamadığımı düşünüyor..
zaten moralim bok gibiydi bi de orada daha çok moralim bozuldu..
eve geldim yattım uyudum direk 12 de falan kalktım..

artık çoğu şey boş geliyor bana...
umudun gerçekleşmesi bile beni tatmin etmiyecek artık...
bembeyaz gelemicek bana...
o bir damla göz yaşına kıyamadığım,benim için sevgiden de aşktanda öte olan insan artık gelemez..
siyah ta gelse,gri de gelse benim için birşey farketmicek artık beyaz olmadıktan sonra..

günün birinde seni bulurlarsa,sakın bu dediklerimi anlatma kimseye...
bilmesinler aşkımın büyüklüğünü,bilmesinler..
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük;
Bugün geçmişte defalarca reddettiğim, asla olamaz dediğim, olsa ölürüm dediğim bazı gerçeklerin ne acıdır ki farkına vardım. Aşkın kolay taşınamayan, taşınsa bile deri altına girmiş diken misali kalp atışıyla ritmik zonklayan bir gerçeklik olduğunu biliyor ve elimden geldiğince tüm bu olanlara göğüs germeye çalışıyordum.

Ama artık gücüm tükendi be günlük. Alsında tam tükenmedi yalan söylemeyeyim, tükenmek üzere. Umut iyidir derler, iyider de be hacı umut fakirin ekmeği diye de boşuna dememişler.

Velhasıl kelam dünyaya yerleşememe sorunsalı iyiden iyiye su yüzüne çıktı bu günlerde. İğreti bir şekilde yaşamaktansa sessiz sedasız göçüp gitmeyi düşünüyorum buralardan, insan istenmediği yerde çok fazla durmamalı...
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk 18 yıllık hayatımın salaklıgını yaptım hatta bi 18 yıl dha bu kdr salak davranmam snrm, bi de sonuclarını biliodm resmen üff.. simdi toplamak icin bayıldıgım taksi parasına mı yaniim, calısmam gerekiodu calısamadım ona mi yaniim, o yuzden bu saatte bavul hazırlamama mı yaniim, yoksa arayı duzelttigime mi seviniim yoksa 3-4 gun goremicem yine onu, ona mı üzüleyim?

ne fısıldadın yan sayfaya??

sende dengesiz diosun dimi bnim icin, ya da hayvan? alıstım artık bunlar bna koymuo dha orjinal bisiler bul be gunluk.

sayfalarından oper yarnki gorusmemizi iple cekerim.

19 nisan 2007 -> asıgım, dengesizim, hayvanım.

kendime not: ilaclarla beynini uyustur, bi ara saglam sarhos ol dök icini
Sosyal ağlarda paylaş

Oha lan günlük bu nasıl soığuk böyle ya. Sabah kalkamadım valla yataktan. Üstümü bi açtım direk buz kesilmeye başladım. Zor kurtuldum =P Öle işte.

Yarın Cuma ve çok güzel bir gün. Çok güzel bir haftasonunun daha başlangıcı olcak =) Gerçi hala festival diolar deli ediolar beni de gideriz hadi nese =P

Öyle işte günlük. Acıktım ben yemek yemeye gidiyorum. Görüşürüz sora. Akşama hatta. Kendine iyi bak. Byes.

:elsallayanchibismile:
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük yarın akşam bir yatacam. Pazar günü sabah les sınavına kadar deyim yerindeyse tossura tossura uyuyacam. Şimdi çok pis uykum var. Gidip bi kahve yapayım iyi gelir. Bide Annemi ve kardeşimi çok özledim. Pazar binecem otobüse yanlarına gidecem. Gezeyim azda dimi. Çok yoruldum sınavlardan.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük
kwga ettim onla hemde...bugün arkadaşı fotoraf çektirmeye gitcekti fln buda gitcekti...snde gelsene yaaaa ben skılıorm fln dedi bayaa bi ısrardan sonra kabul ettim...sadece onunla vakit geçiriyim diye...dönerken bna laf etti küçük bi laf olmasına rağmen bana çok dokunan bi laftı...sinirlendim inene kadar yüzüne bile bakmadım inerken böle bi bakış attım indim...aradığı bile yok...bugün son 1 tane sigara içcem die söz vermiştim...

küsken o söz iptal olurmu :p sinirimi bzdu çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...