Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

kafa karısıklığım olanca hızıyla beni yeyip bitirmekte tüm gücümle karsı koymaya baska seylerle uğrasmaya ve hiçbir şeyi takmamaya çalışıyorum.sınavım calışmama ve beklediğime gore cok iyi..sukurler olsun bi de sınaw depresyınu cekilmezdi.hersey yoluna girecek buna bütün hücrelerimle inanmalıyım hem de hemen...
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk sana duzenlı yazmıyorum ama idare edicen artık,
en yakın arkadaşlarımla aram iyi degil, onların hareketleri bana batıyor benimki onlara. insanlarla geçinme konusunda sıkıntılarım yukseliyor
gecen gun okul projesi icin cekim yapmaya hazırlanırken tozlu bir yerlerde buldugum eski bir kaset dikkatimi cekti, taaa 10 yıl once cekılmıs 10 yıl onceki kucuklugumu gordum kasedi izleyince. Gordugum şeyler uzerımde bi etki bıraktı. temiz saf hayatında yalan duymamış mutlu bi cocuk olan ben. Onu gordugumde garip bir duyguya kapıldım. Yüzümde bir gulumseme oluşurken aynı zamanda içimde bi sıkıntı bi üzüntü oluştu. ve simdiki halime bakıyorum. çok şey degismis be gunluk. çok fazla şey. onune gecilmeyecek şeylerden biri olan zamanın ta kendisinin attıgı tokatların yine kendisi sayesinde hafifledigi ama izinin kaldıgı bi dunyada yasadıgımız gercegi dahada fazla giriyor beynımın ıcıne kazınıyor adeta gunluk. uzun bi cumle oldu biliyorum ama bu saatte bu kafayla zaten daha iyisini kuramazdım inan bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük, naber lan. Elfen Lied'a başladım. Gerçekten çok güzel bir anime. Hem duygusal, hem komik böle güzel işte =) Gerçi daha oturup ev ortamında izleyemedim de. Hanımefendiyle ya eve giderken ya da evden çıkarken otobüste izledik. Pek de güzeldi yani =)

Onun dışında sonunda beklediğim şeyin haberini aldım. DotA turnuvası olcakmış 5v5. Onda direk yerimi ayarlamışlar zaten. Listenin en başında ben varmışım. Bide -ar ve -ap olarak 2 maç olcakmış sanırım. -ap heromu da seçmiş arkadaşlar (Shendelzare Silkwood, the Vengeful Spirit) saolsunlar =P

Öyle işte günlük. Bir aksilik olmaz ise bundan sonra her haftasonu izne çıkacağı işallah =) Çok güzel olcak.

Öyle işte günlük. Şimdi kalkmam lazım. Sonra görüşürüz. Çok sefiom =)

:elsallayanchibismile:
Sosyal ağlarda paylaş

hahah selin gel biz sana istalistik verelim.

@günlük : yine akıyoruz ortamlara ama yine arabasız. arabayla haggard , nightwish neyin açıp kızılcıklıcan geçip değişik bi tecrübe yaşıcaz bakalım.
ibrahim tatlıses açan kroları bastırmayı planlıyoruz.
ayrıca beni her seferinde rüyalarında gören esmaya burdan selam yolluyorum. yeter kızım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ve gitti. Çok üzüldüm gidişine ama yıkılmadım ve İçim rahat, benle birlikteyken hiç üzmedim onu. Kendi başlatmıştı zaten ve kendi bitirdi. Kafasındaki bazı problemleri, dert etmemesi gereken bazı şeyleri aşabilseydi, herşey bambaşka olabilirdi.
Bana yaptıklarının hiçbirini haketmedim G, sana verdiğim yegane şey sevgiydi ama galiba sevgininde fazlası değerini mi yitiriyor ne..
Hiçbir zaman kalbini kırmak istemedim ama son görüşmemizde, içimdeki şeylerin de dışarı akması gerekiyordu ve aktı. İnşallah ikimiz içinde hayırlı olan şeyler biz üzülmeden gerçekleşir.
Kendine iyi bak G.
Sosyal ağlarda paylaş

trik trak trik trak olur mu hiç çalışmamak..

ulan yemek bile yiyemedim be! acıyın lam bi!! hele bitsn şu işler.. tatile gidecem bak.. 3gün aramasın kimse beni.. selam bile vermesin

ps. her işimi bitirdiğime çöken bilgisayara, save atmama imkan tanımadan donan programa, konuşurkene şarjı biten telefona.. gıcığım! teknolojiyi sevmiyorum yahu..

her neyse.. Keane - Crystal ball çalsın kafanızda.. -çünkü burada o çalıyo şimdi- bööle tatilde hayal edelim kendimizi.. havuz berrak pırıl pırıl su.. sıcak bööle yakıyor yüzünü.. etraf yemyeşil.. siz havuza gidedurun.. ben herşey dahilin mutfak imaknından yararlanıp gömülecem yemeğe.. ööle açım

yaz çabuk gelsin yahu.. (oo crystal ball crytsal, ball save us all, tell me life is beautiful, mirror, mirror on the wall. diyor şarkı.. güzelmiş ama.. ayrıca tell me life is beautiful..)
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük. Çok hareketli bi haftaydı valla. Elfen Lied'ın 1 bölümünü bile izleyemedim. Shinobi imiş, Death Note imiş bir kenara dursunlar daha DVDyi ancak bugün takabildim. Onda da izleyemedim. İşallah bu akşam izlemeyi düşünüyorum bir sorun çıkmaz ise. Bu arada About Manga isimli klasör toptan çalışmıyor sinir oldum =P.

Bu haftasonu %99 çıkıyorum günlük. Pek bir planım yok aslında ama öyle işte =) Neyse. Kendini bilenleri çok sefiom ben =) Byes..

:elsallayanchibismile:
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...