Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük imkansızı istiyorum,ama imkansızın peşinden koşmuyorum sadece istiyorum ama bunu gururuma yediremiyorum,bir çok seçenek geçiyor elime ama kafasızlığım yüzünden hiçbirini değerlendirmiyorum çünkü birisi yüzünden başkalarınıda kırmak istemiyorum elime geçen fırsatları tepiyorum ama bunları yaparkende birşeyi kesin olarak anladım;

seni istemeyeni sen hiç istemiyeceksin...
Sosyal ağlarda paylaş

günlük çok eğleniyom, kasıntı ibibik bişeydim ben, çıkıyom o moddan bugünlerde, güzel oluyo.

bi de bsplayer'la windows media player'da aynı şarkıyı aynı anda çalıyorum, yankılanıyo gibi böyle bi konser ortamı oluyo, atlayıp zıplayıp şarkı sonunda da alkışlayıp ıslık çalasım geliyo, ama "fiuuuwit" diye ıslık çalmayı bilmediğim için bu tasarıyı başka baharlara erteliyorum, erteledim, siyu.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük harcayacak çok enerjim var, ama harcayacak yerim yok, yarın zıplicam ilk iş.
hoaa

datdatdatdatdatdatdat.

we're gonna go back in
we're gonna go go go
we'regonna back in
we're gonna go go go
bah bah bah bah bah
dono dono dono dono
bah bah bah bah bah bah bah
dono dono dono dono
datdatdatdatdat
ayh çatliciim.
şarkı bitti arh.
Sosyal ağlarda paylaş

selamlar günlük ben yine bold yazıyorum çünkü çok hoşuma gidiyor yoksa kafayımı yiyorum? neyse o kadarda önemli değil...

bugun dershane sınavım vardı,çok berbat bir sınav geçirdim sayısal yapamıyorum günlük ve çalışma azmimde yok :( zaten sınava geç kalmıştım,uykuluydum birde üzerine arkadaşım sınıfta hoca ile kavga etti benim bütün dikkatim dağıldı zaten yeterince aklım başka yerlerde olduğu için en küçük kıvılcımla tamamen gitti... eh ailemede iyi geçti şeklinde birşeyler gevelemek zorunda kaldım onlarda haklı gerçekten çok başarısız bir insan oldum zamanla...

neyse sınavlar falan bir yana dursun benim herşeyim ters gidiyor acaba bir gün düzelicekmi hayatım çok merak ediyorum,ilginç bir düzensizlik var hayatımda tıpkı odamın düzensizliği gibi ve bunu sağlıyanda işin kötüsü benim düzeltmek için girdiğim çabalarda dahi tekrar düzensiz hale gelmesini çözemiyorum. ne bir düzgün ilişkim var nede programlı bir çalışma sistemim ...

sana neden anlatıyorsam bunları artık,sanırım içimi dökmek bütün derdim keşke dilin olsada yardımcı olabilsen günlük belki o zaman birşeyler düzelirdi,belki o zaman unutup hayatıma normal bir şekilde devam edebilirdim yada duygusuzluğun yolunu bulurdum...
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bir ilaç alıyorum , çok kötü iştah açıyor

dün kahvaltıda normalde yediğimin üç katını yedim , buna rağmen hala üç gündür birşey yememişim gibi hissediyordum.
55 kilo civarında seyreden ben bir anda 57,5 kilo oldum. korkuyorum günlük , böyle böyle 70 kilo olucam.

açım günlük aç.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...