Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Sevgili günlük benimle çıkar mısın? Hımm böyle mi desem yok olmaz tabii.Hem sen bytelardan oluşmuş bişeysin benim ihtiyaçlarıma karşılık veremezsin.Ne saşçamalamıyım mı? Burası adaplı bir forum mu?Ne yonja değil mi burası? Ayy yanlış yere çiziktirdik püü.

Denem II

Sevgili günlük bu gün kendimi daha bir kültülü hissediyorum 14 senelik bilgisayar 10 senelik internet hayatında hiç bir zaman chat yapmamış birisi olarak asl'nin ilk iki harfinin ne anlama geldiğini çözdüm.Age ve sex demekmiş.Bu chatterlerde baya hızlıymış ama değil mi?Direk olaya giriyorlar.

Denem III

Biricik günlük...
Bugün bard's songu klasik gitarımla çaldım çok mutlu oldum.
Ha bi de saat olmuş 2 ben dün çalmıştım onu pardon.Bundan tam 7 ay sonra benim doyum günüm sevgili biricik günlük.Yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günlük arkadaşların seni amaç dışı işler için kullanıp karaladığını görüyorum üzülme ben sana bugün olan şeylerden bahsetjem meselaa! Bu gün bok var gibi 6 buçukta kalktım. Ve hala ayaktayım. Okula gitmiyorum çünkü izinliyim ve akşama kadar uyucam.[signature][hline]Bir çift kedi ve bir çift köpek
Bir çift papağan ve bir hamster
Birde tarantula ile karadul
Ayrıca akvaryum.
Daha nice petlere..
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük. daha sevgini görmedik ama... neyse 32 gün kaldı yaaaaaaa. 32 gün sonra bakalım geçebilcez mi. günlük bana sans dile 7 ocak akşamı wowa dönebilmem için. lütfeeeen. tabi toeflı geçmek şartıylan :([signature][hline]EU-Frostwhisper; No Skill Just Luckers (guild)
lvl60 Human Mage (31arcane/20fire !)
Sosyal ağlarda paylaş

günlük , teyze oluyorum =P
erkek oluyormus bugün belli oldu nihah!! beraber kiz pesinde kosariz artik yegenimle! yani ben ona yardimci olurum demek istedim ayh cok sevindirik oldum![signature][hline]SAME SHIT DIFFERENT DAY!
[/i]
I want you to lead me take me somewhere
don't want to live in a dream...one more day
Sure, if we change my perspective
im certain i will change today
im certain it will change our ways
when things fall into place ..[/i]
lylide..

[Bu mesaj vaniLLe tarafından 05 Aralık 2005 15:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günlük bu gün sana dediğim gibi akşama kadar uyudum ve şuan kalktım msn mi de açık bırakmışım. Arkadaşlarımın " Uyuyorm " die yazdığım oto mesaja hala mı uyuon lan hayvan die attıkları cevaplara bi anlam veremedim. Seni seviyorum günlük[signature][hline]Bir çift kedi ve bir çift köpek
Bir çift papağan ve bir hamster
Birde tarantula ile karadul
Ayrıca akvaryum.
Daha nice petlere..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,
yarım saattir only when I sleepin keman solosunu parçadaki hatunla beraber çalmaya çalışıyorum, malesef olmuyor aynı onunki gibi.

bugün ilginç bir süprizle karşılaştım. kolye ve küpe.

spideenin de attığı msjı okuduktan sonra, bugün yanımda iki insanın tüttürdüğü marlborolar geldi ve onları izlediğimi hatırlayıp tekrar o an yaşadığım acıyı yaşadım. SİGARAYA İHTİYACIM YOKtu benim di mi.. öyle olmalı. sigarasız 9. gün de bitiyor.[signature][hline]ALL I EVER WANTED WAS YOU TO MYSELF.
Sosyal ağlarda paylaş

şirin günlük,
bugün iyi geçtide öğretmen herkesi bi erkekle oturttu.yani ben bile öyle.çünkü sınıfta kız ve erkek öğrencilerin sayısı eşit,malesef.geçen sene kızlar daha çoktu.bende bi kızla oturmuştum o zaman.ebrar çürükoğlu diye biri.zaten salağın tekiydi.(şimdi sınıftan ayrıldı da)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...