Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyonlar Ligi Grupları Belli Oldu...

karpuz

Öne çıkan mesajlar

A Grubu
Bayern Müchen
Olimpique Lyon
Celtic
Anderlecht

B Grubu
Arsenal
Inter
Dinamo Kiev
Lokomatif Moskova

C Grubu
Deportivo
PSV
AEK
Monaco

D Grubu
Juventus
Galatasaray
Olympiakos
Real Sociedad

E Grubu
Manchester United
Panathinaikos
Rangers
Stuttgart (yanlış yazdım olsun)

F Grubu
Real Madrid
Porto
Marsellie (yanlış yazdım)
Partizan

G Grubu
Lazio
Chelsea
Sparta Prag
Beşiktaş

H Grubu
Milan
Celta de Vigo
Ajax
Club Brugge

Galatasaraya ve beşiktaşa başarılar dilerim... (ulan 4. torbadan sociedad çıkarmı ya)[hline]ö?

[Bu mesaj Popeye tarafından 28 August 2003 20:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aente, 28 August 2003 19:09 tarihinde demiş ki:
karpuz ii hoşta verdiin linkler neden böle dunya güzeli yau fıosadfjoısdfd..[hline]aente is alone this way
aente: Adventurous Effective for Nocturnal Troubleshooting and Excursionist

bence galatasaray ve beşiktaşın bulunduğu grubu göstermek için öyle yapmış kalın yazmak yerine
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Larva, 28 August 2003 19:45 tarihinde demiş ki:
said:
aente, 28 August 2003 19:09 tarihinde demiş ki:
karpuz ii hoşta verdiin linkler neden böle dunya güzeli yau fıosadfjoısdfd..[hline]aente is alone this way

bence galatasaray ve beşiktaşın bulunduğu grubu göstermek için öyle yapmış kalın yazmak yerine

oh miss aldım azımın payını ehuıehıu dusenememiştm ben onu :P[hline]aente is alone this way

Sosyal ağlarda paylaş

eleme usülü

bu arada ahmet çakar yine muhteşem yorumlarını yaptı eaheauhu. birkere iki takım da gruptan kesinlikle çıkamaz dedi hadi olabilir desek demez mi adam beşiktaş en iyi ihtimal 3-4 puanla sonuncu olur 1 galibiyet bile alması zor sparta prag'ın arkasında kalcak

hey allahım ya ve bu adamı milyonlar izliyor töbe töbe
Sosyal ağlarda paylaş

eleminasyon olacak 2. turdan itibaren. bi tek 1. turda grup oynancak.
bu arada ahmet çakarın kim kaçıncı olur tahminine hasta oldum
beşiktaş 4. oluyo en iyi ihtimalle yine 4 oluyo :)
sonra galatasaray da 4. oluyo, iyimser düşünülürse de 3. olabilir belki.
adam 5. 6. olcak deseydi de tam olsaydı bari.[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

siz bide reha muhtarla beraber uefa'nın futbolcu oscar'larını verdiği programa yaptıkları yorumları izlicektiniz

nedved, buffon falan çok ödül aldı diye juventus şike yaptıya getirdi olayı

lol çok komikti

zaten reha muhtarda futbol yorumlarına başladı[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum
Sosyal ağlarda paylaş

ben ahmet çakarın yorumuna katılıyorum kimse kusura bakmasın ama bjk umarım 3. olabilir yani... 3. bile zor olur... tabi isterim ki 2. olsun ama 3. bile çok zor diyorum...
galatasaray 4. olcak direk :) 3. anca olur o da bence ahmet çakar realistik mantıklı yorumlar yaptı... kimse bjk nin 1. olup da çıkamayacağını biliyor diimi?[hline]ö?
Sosyal ağlarda paylaş

bjk bu gruptan çıkar... Ama şampiyonlar ligi tarihinin ne sıkıcı maçlarını oynayarak çıkar... Ne de olsa lucescu faktörü var. Adam öle bir defans oynatıyo ki max 2 gol yiyo bir de şansa bala bir gol atarsa ne güzel. Eğer İbrahim sakatlanmazsa, defans 3 lümüz ve kalecimiz de sağ salim maçlara çıkarlarsa (AMİN) biz bu gruptan çıkarız. Ahmet çakrın yorummunu ise marjinal ahmedin zırvaları olarak nitelendiriyorum. (Sparta prag bizden iyimiş :-P)
Gs ye gelince valla defansı ligde yaptığı hataları yaparsa işi çççok zor ama defansı oturursa gruptan 2. çıkar gibime geliyor. Tabi hasan şaş ın milli takımda oynadığı gibi oynaması lazım hakanın da kolay pozisyonları atması gerekiyor (aynısı bjk de ahmet dursun için de geçerli)
Neyse iki takıma da başarılar...[hline]NO PAIN NO GAIN

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...