Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şehrinizde en sevdiğiniz mekan

NuKe

Öne çıkan mesajlar

said:
NuKe, 28 August 2003 23:00 tarihinde demiş ki:
said:
Craven, 28 August 2003 22:58 tarihinde demiş ki:
evim

tamam craven adresini ver de gelelim. Aynı espriyi elli kez yapmayın ya.[hline]Ejderha Gibi Uçarım,
Elf Gibi Sokarım(ok bakımından)...

güzel konuşursan kalpler kırılmaz.[hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
Your Brother,attached at your shoulder,is gay
You're not.
He has a date coming over tonight.
You have only one **s

www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

said:
HellHound, 29 August 2003 02:06 tarihinde demiş ki:
said:
Volfied, 28 August 2003 22:54 tarihinde demiş ki:
bizim apartmanin catisi, yeni favorim
tum erenkoy altimda
tukur tukurebildigin kadar (Doggy verdi fikri)[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!

bende gelicem volfi..zaten erenköy benim burdan yürüyerek en fazla 6-7 dakka
bir gun bi cayini icmeye gelecem bak!
[hline]Deren Gürsel
Shadowbane Avatar
Avaturk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 29 August 2003 00:39 tarihinde demiş ki:
antalyanın hiç biyeri güzel değil
bayıyo beni bu şehir
daralıyorum
kurtarın help

Kermit yav benim canım kadar çok sevdiğim bir arkadaşım taşındı Antalya'ya onu teselli etmek için Antalya'nın şusu güzel busu güzel demeye çalışıyorum ama aklıma birşey gelmiyor harbiden yok mu şöyle güzel bir yeri ? (yazları çok uzun süreler Antalya'da kalıyorum ama bende bulabilmiş değilim)[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

Ankara'da:
Tunalı Hilmi Caddesi. Çok severim bol cafe vardır, dondurmacı vardır, kitapçı vardır...
Seğmenler Parkı. Keşke şurayı biraz daha iyi dizayn etseler. Yine de enfes bir yer.
Karum, Ankuva, Atakule. Özellikle Ankuva çok güzel. Sakin, kafa dinliyorsun. Otur aşşada bir kahve iç, hatta bowling oyna.. Karum'da bayağı güzel kız var. Atakule'de de Dream Land var o yeter...
Arjantin caddesinin üstü. Ya "işte Çankaya budur abi" diyebiliceğimiz bir yer. Cumhurbaşkanı köşkü önü sanırım benim dediğim yer. Ağaçlar var felan... Bir de Bahçelide bu rahatlığı bulabilirsiniz.[hline]Sam, 09 Nisan 2002 02:40 tarihinde demiş ki:
"SATILIK MINIGUN ARANIYOR. AZ KULLANILMIŞI OLMALIDIR. YANINDA BİR OTOPARKI HURDA EDECEK KADAR MERMİSİ BULUNMASI TERCİH SEBEBİDİR."
Sosyal ağlarda paylaş

kızlayda karanfil sokakda biraver le koliba cok gral mekanlar..
bide arjantinde fas severim..
gece mekanı olarakda maybeach inanılmaz güzel bence..(mayday maybeach ortak ama maybeach havuz yanında kumdan sahil yapılmıs fln,yazlık bi yer ayarlamıslar parti icin)[hline]He who commands the future commands the past
He commands the past conquers the future..
Sosyal ağlarda paylaş

Rogman iyi diyonda Mayday e en son gittiğimiz de eşşek le ilgili çeşitli sözler ettirecek kadar hayvani bir hesap geldi ki yenilen ve içilene oranla tamamiyle kazık bir hesaptı. o nedenle tutmuyorum o mekanı.

*! İstanbul da yaşamasına rağmen Ankara mekanlarından da geri kalmış değildir :P *[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

Antalya, Konyaaltı Beach park
Antalya, Kale İçi
İstanbul, Fatihteki tüm ara sokaklar /baba ne tinerciyim, nede deli, sadece sabaha karşı sıkılınca, serin havada o aydınlanmaya yüz tutmuş mavimsi ara sokaklar, ezan seslerini bekleyen ara sokaklar, bazen çöp dolu, bazen taş toprak, bazen çukrularla dolu, ama o saatte sessiz, sakin ve sana ait bir ara sokak, karanlık, tehlikeli, ama sana ait.. istanbulun tadı burda, en azından ben burdan çıkarıorum, sabaha kadar makine başınsda, tasarım yap, site yap, sonra sabaha karşı çık sokaklara...)[hline]Mazda Namazda® .::. Liselim .::. Dev Fatih :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

antalyada güzel hiç bi yer yok
yaşanacak bi yer değil
istanbul rulz
hadi kaleiçi geceleri güzel ama
beach parkta ne kadar kro varsa herkes oraya toplanmış be
ı ıh antalya sux[hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Khirsah, 28 August 2003 22:49 tarihinde demiş ki:
Kınalıada manastır çok güzel manzara var tabi gece oturulduğunda[hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!
nesi güzel be oranın, sahil varken..[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri.
::arcane ::::::::hp:hss::::::::1::::::::2::::::::3::::::::

I really tried,I did my time!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dragonmax, 29 August 2003 03:04 tarihinde demiş ki:
zaten beach parka kızdan ayrıldıktan sonra hiç gitmedim, ulan orda adamın g...nü s...iolar, valla elde avuçta ne kadar para varsa hepiciiini alıp öle gönderiolar seni, gitmem ben oraya...[hline]Mazda Namazda® .::. Liselim .::. Dev Fatih :hrr:

olum antalyanın değerini anlamıyosunuz ha. Siz hep antalyada yaşadığınız için öyle düşünüyorsunuz.[hline]Ejderha Gibi Uçarım,
Elf Gibi Sokarım(ok bakımından)...

[Bu mesaj NuKe tarafından 29 August 2003 12:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bursa da Ulucami ve etrafı (ama o yobazların olduğu taraflar değil)

Heykel
Çekirge - Saklı bahçe mi ne öyle bi yer var güzel bi yer geceleri manzarasının güzel olacağını tahmin ediyorum[hline]Aket Atum, Founder and the mentor of the Comachero enstitüsü. Avatar of Odin
Rogman, 20 August 2003 13:30 tarihinde demiş ki:
ahah 5 kişi den 8 sayfalık thread cıkmıs hll walla.. (şu anda 28 sayfa)

[b]frp olmak isteyenler comanchero enstitüsüne
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...