Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şehrinizde en sevdiğiniz mekan

NuKe

Öne çıkan mesajlar

Valla garbage in tutup da sözlük anlamına bakmadım ama orada millet hep saçmaladığı için oranın saçmalama mekanı olduğunu herkes biliyor. Şurda adam gibi bir forum açmışız. Milletin saçmalamaması için ne yapmam gerekiyor volfied söyle de yapayım. Başka bir bölüme mi açmam gerekiyor. Söylediklerini ve benim anlatmak istediklerimi bi kez daha düşün istersen.[hline]Ejderha Gibi Uçarım,
Elf Gibi Sokarım(ok bakımından)...
Sosyal ağlarda paylaş

-ben bahçeşehirde oturuyorum)ist dışında biyer)burda bi gölet var,parklı bahçeli,oturup kuğulara simit atıyorum geceleri,sessiz oluyo(tabi artık kuğular denyonun teki üzerlerine köpeğini saldığı için tehlikede,izlemek gerekiyo geceleri)
-kadıköyde saat 02-05 arası deniz kenarı park,sonra üztüne vapura binip martılara simit atmak var,tam denize bütün gücümle fırlatıyom,ine uçup gelip havada tutuyolar
-sirkeci,fatih
-beşiktaş
-dolmabahçe
-(şişli,nişantaşı fln)
-taksim beyoğlu

ortam değil sevdiğim semtleri yazdım,ortam adamı deiğilim çünkü[hline]less talk,more glock!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani
Sosyal ağlarda paylaş

ist anadolu yakasında böyle fil ahırlarının orada ist. ticaret odasının biyeri var tepede süper ist. manzarası var orası güzeldi ama tam hatırlayamadım kusura bakmayın.[hline]8-) Launvatar The Inconnu Reaver @ Alb/Excalibur | DAoC No matter what fancy words you use.. Or what titles.. Friendship.. Is The only truth..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 28 August 2003 23:11 tarihinde demiş ki:
Sakin ol nuke.[hline]Böyle de kültürlü bi insanım yani.

Sakin olmaya çalışıyorum da adam düşünmeden laf atıyo anlamıyorum. Neyse... Yazmaya devam :)[hline]Ejderha Gibi Uçarım,
Sosyal ağlarda paylaş

Al sana Garbage in acilma amaci ve nedeni:
Garbage a giden topik = Uyeye gelen uyari, topiklerin hosumuza gitmiyor kendine ceki duzen ver

Sormussun soyledik, apartmanimizin cati kati en sevdigim mekan benim su anda bu sehirde.
Eger sadece kafeler falan bahsedilsin isteseydin kafeler yazardin olurdu biterdi.[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

İlk yazdığım cümleyi okursan anlarsın. Ne demişim, oralara gelirsek bi fikrimiz olsun demişim. Sizin şehre gelince evinin damına çıkmama izin vereceksen özür dilerim. Yoksa konu kapansın. yanlış anlamış olabilirsin. Ok mi dostum?[hline]Ejderha Gibi Uçarım,
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...