Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Doğru veya Değil, Umut var ama

ugurson

Öne çıkan mesajlar

I was hunting with some fellas on Kashyyk tonight when I asked if anybody had heard about the pre-cu servers rumor. One guy chimed in and said that it was no rumor, but will happen. This guy seemed to know what he was talking about. He got all of his information from a friend who works for Lucas Arts and he is in fact the manager of a Gamestop. Here is what he said:

1. All servers will be pre-cu (this is what I find hardest to believe)

2. Changes will take place February 1st.

3. ELDER Jedi can respec to Jedi, but perma-death will exist.

4. Player Bounties will once again live on.

5. New Jedi Master titles

6. Additional powers and buffs

7. All professions back.

8. Here is what you Vets will like, 3 months FREE if you cancelled during a certain time period right before and after the NGE.

This is as far as I got in the discussion before I had to log.

*Note, this is what he said*

Please sign Vets if you will return if this does happen, and tell me your thoughts.
---
"And I pull out my gun!"- R. Kelly

Gamespot forumlarında geciyor,[signature][hline]SWG - Ugur Mistwalker <-SK-> - Eclipse
"Pre Pub 9 Jedi"
SWG - Reiken Mistwalker <-SK-> -Eclipse
EQ2 - Reiken (LVL 46 Ranger)
Sosyal ağlarda paylaş

gecen ruyamda bi aksakalli dede bi daa oynama o oyunu dedi ama..[signature][hline]Othmobast Orz'wase (Twi'lek) FrF
Elder Brawler, Teras kasi elder, elder fencer, elder pikeman.. ya da kısaca melee lover..
NGE respec jedi
Kötü SWG yoktur az votka vardır.
-------------------------------
Ztar, 05 Aralık 2005 19:46 tarihinde demiş ki:
ne demek ceza versin bu ülkede cinsel özgürlük yokmu arabistan mı burası.Adam top diye siteden mi atalım ?
Sosyal ağlarda paylaş

elder jedilar bedava oynicakmiiiiis :D

keske olsa bole bisi 3 ay bedava olmasa da sorun diil yani :)[signature][hline]Othmobast Orz'wase (Twi'lek) FrF
Elder Brawler, Teras kasi elder, elder fencer, elder pikeman.. ya da kısaca melee lover..
NGE respec jedi
Kötü SWG yoktur az votka vardır.
-------------------------------
Ztar, 05 Aralık 2005 19:46 tarihinde demiş ki:
ne demek ceza versin bu ülkede cinsel özgürlük yokmu arabistan mı burası.Adam top diye siteden mi atalım ?
Sosyal ağlarda paylaş

hmm cu dönemindeki oyuncuların 4'de 3'u jedi olduğuna göre soe hepsini geri çekmeyi planlıyor galiba ya da yarattıkları jedi sayısının farkında değiller.

Düşünsenize böyle bir şeyin gerçek olduğun bir anda 200k oyuncu geliyor lan biz ne yaptık diyiyorlar :)[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız şunu unutmayın.. nge gelmeden sanırım 15 gün önce falan bi adam foruma msj atmıştı.. resmen nge yi anlatmıştı oyun böyle olacak diye.. yok jedi başlangıç profu olcak (ki tam o sıralar amazon.com un starter kit reklamında jedi seçileceği yazıodu ve tiggs bunu yalanlayıp bi yanlışlık oldu düzelecek demişti) yok oyun sistemi böyle olcak yok melee kalkçak falan....

konuyu millet sayfalar dolusu konuştu ve %90 ı adama söylemediğini bırakmadı.. yalancı, aptal falan adamı baya azarlamışlardı... 2 hafta sonra hepsi g.t olmuştu
Sosyal ağlarda paylaş

Anarchy Online'i bilirsiniz.O kadar eskidi ki 7-8 ay önce 1 yıllığına beleş yaptılar.Baya üye çekti şimdi paralıya geçecekler.

SOE'de böyle yapabilir ama SWG gibi bir oyunu bu hala sokmak ve bu şekilde üye toplamaya çalışmak.Gerçekten aciz adamlar ya.

Ben bu SOE'nin yönetim biçimi çözebilmiş değilim.Abi bir tarafı dört dörtlük şirket ,diğer tarafı beyinsiz topluluğu.

Biz mi salağız yoksa ?[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

ya smedly ztn demişti.. soe ücretsiz bi oyun yapacak ilk bahara doğru falan diye.. belki o oyun bu swg olur.. hatta biyerde okumuştum swg nin ücretsiz olacağı falan yazıodu.. fakat para gerçek para ödeyerek oyun içi extra eşyalar falan alınabilecek falan filan
Sosyal ağlarda paylaş

MMO'nun tanımında yazmasa bile oyuncular tarafından uyarlanan bir kural vardır.MMO şudur ki her playerin eşit karakterlere ve şartlara sahip olduğu oyundur.Player bu tür oyunlara MMO demezler.

Eğer biri parası ile başkasından farklı olacak,avantajlara sahip olacaksa zaten MMO olamaz.Misal şu Knight Online denen ezik oyunu.Para veriyorsun premium diye bir olay var ondan alıyorsun normaldan bir kaç kat daha fazla xp geliyor.Ve 3 çeşiti var ucuz ,orta pahalı ona göre xp geliyor.(nereden biliyorum çevredeki arklar arasında tek bende kart var herkes benim karttan almak istiyor :D )

MMO 'da oyuncular arasında eşitsizlik olacaksa bu konua olmasın daha iyi.Yani zengin - fakir ayrımı değil.İnsan parayla iş yapmamalı.[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

Bir oylama yapsalar , her şeyi yeniden 0'dan yapıcaz , hepsi ilk günkü gibi olucak , herkes charlarına 0'dan başlicak , ilk zamanlarda ki sistemin daha iyisi olacak deseler bütün oylarım Soe'nin. Ne inatmış adamlardaki. Yani görmüyorlar mı oyunu kimsenin oynamadığını hala Nge ile ilgili değişiklikler yapıyolar.[signature][hline]Deno O'Connor - Jedi Knight

Proud Member of The Light Jedi Order and Freedom Fighters
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DarKRideR, 06 Ocak 2006 08:28 tarihinde demiş ki:
işte o konuda haklısın.Pre-cu'yu değilde ben cu'da bile tekrar kasarım

aynen dostum .. değiştirmeyeceklerinden emin olsam. iu anki jedi karakterimi bile silerim baştan başlarım.
tüm profları masterlarim :).
zaten dün gece saat 23:30 da ulubatli yi aktif hale getirdim. :D
dayanamadım. ...[signature][hline]eclipse
ulubatli hakan
vodo
jedi padawan
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmiyorum yani Wow şipariş ettim bekliyorum arada World Of Warcraft bölümüne giriyorum yani çok karmaşık.

SWG her hali ile kolay ve zevkliydi.Daha doğrusu SW fanı olduğum için olsa gerek çok zorlanmadan neredeyse 1 haftada combatla ilgili neredeyse herşeyi öğrenmiştim (oyunun tamamını bilmiyordum tabii :) )

Wow öyle değil.Bilmiyorum işte WoW ,Everquest 2 ve Matrix Online sırasıyla bakacağım.Hiç birini beğenmezsem ne olursa olsun SWG'ye döneceğim bende.[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada gamersloot dan wow siparişi vermiştim (key)..
ünidimi kestiğim için swg yi aktif ettim..
şansa bak bu sabah key imi aldım.
aceh benim swg aconutumu biliyorsun. sen ulubatli ile takil..
ben wow a bakacam biraz arada ulubatli ile girerim.(tel leşiriz olmadı)..
wow şifre ve passwordu da gönderirim sana.
len
2 ablam var. şimdi bir de kardeşim oldu swg sayesinde :!
zuhahaha..(bu da iorfa dan kaldı )[signature][hline]eclipse
ulubatli hakan
vodo
jedi padawan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...