Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patideki SWG'ciler...

Lethious

Öne çıkan mesajlar

Ben başladım ama birkaç problem yaşıyorum :( Level 17 oldum bir görev vardı bitirince search görevi verdi ya imperial ya rebellere yardım edecektin waypointlar gitti kaldım öle hiçbi quest yok elimde level atlayamıyorum o yüzden ve rebel pilotlar icin uctum bi kere speederimin yaninda falan rebel ikonu cikti imperiallar zicmasin agzima?

Ileteoh Lotraf isim server eclipse[signature][hline]vesmor - karma$ik insanimsi ya$am formu!
Vigilant Electronic Sabotage and Mandatory Observation Replicant
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Deno-, 28 Aralık 2005 16:28 tarihinde demiş ki:
Biz hala oynuyoruz zaten. Bırakan oldu da , herkes bırakmadı sonuçta.

bir ay önce friend list'imde 80-90 online olduğu zamanları hatırlıyorum :D

Geçen bir girdim Othmo - Mumi - Kando - Cirxo sadece :) Arada sen girdin o kadar :(

Üzülüyorum ya.Şu prensip meselesi olmasa devam edeceğim :D[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

turkan soraylik taslama abi burda prensip fln :D[signature][hline]Othmobast Orz'wase (Twi'lek) FrF
Elder Brawler, Teras kasi elder, elder fencer, elder pikeman.. ya da kısaca melee lover..
NGE respec jedi
Kötü SWG yoktur az votka vardır.
-------------------------------
Ztar, 05 Aralık 2005 19:46 tarihinde demiş ki:
ne demek ceza versin bu ülkede cinsel özgürlük yokmu arabistan mı burası.Adam top diye siteden mi atalım ?
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi eminim buradaki bir çok kişi oynamak istiyor ama soe senin ta... dediği için oynamayı reddediyor :D benim gibi :(

Ayrıca farinal;

hehe
rolf
lol

gibi tek bunların geçtiği mesajlar forumda yasak.Dikkat coldwind çıkabilir :D[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

demin gördüm zaten o mesajı, ama şimdi böyle dark side günümde değilim(nası yani), hem arkadaş bilmiyordur tam olarak olayı, o yüzden dedim birisi uyarı yapar, ki yapılmış, teşekkür ederim. ayrıca kıraathane olmasın burası pls lortlar, türkan şoray için sizi başka bir bölüme alalım, şahsen ben kendisini sevmem (soran yoktu ama olsun).

şimdi, izninizle yarınki finalime çalışacağım, catch u lat3r n00bz.[signature][hline]It is such a quiet thing to 'fall'. But far more terrible is to admit it.
Sosyal ağlarda paylaş

evet beyler. soe akıllanması için biraz zaman bırakalım diyoruz..
biraz olsun düzelmeler olursa.. ulubatli hakan ve aceh killay olarak gireriz derim..
target lock. proflardaki düzelmeler. decay.. yani bir şeycik :) daha olsa.. hehehehe. (çok şey istedik ama).
anında dalarız.. fakat olmayacak gibide..:(
o yüzden her gün paticik deyim..
yazı yazmasamda... yazmasak da..

sizleri izleyen birileri hala var ..
inanın iş güç aile(evli barklı adamım. swg oynarken nişanlandım ve swg oynarken evlendim.. hatta eşime bir account ve bilgisayar bile alıp onuda doktor ve ch olmasını isteyecektim..) bile kurdum..
neyse olması.. düzelmezse . D&L da olur . keh keh...

güç sizle olsun !

/deepbow[signature][hline]eclipse
ulubatli hakan
vodo
jedi padawan
noob
Sosyal ağlarda paylaş

swg yi özledim ya.. dönsemmi.. ui kontroller felan eski haline döndüğünde haber verin
(mesela sağ tuşla vurma kalkınca)
not: coldwind benim ilk acc u imzam yüzünden banlamıştı :D heran herşey olabilir ("may the force between us" dı diğer yetkilide olabilir)[signature][hline]Shewky Goldbreaker-----Elder Bounty Hunter-----FRF
Why do "Dark" jedi's using "Light"sabers???
http://www.darkshadowspalace.com.tr.tc

[Bu mesaj GwindonSurion tarafından 28 Aralık 2005 22:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

oynamayan herkese buradan kocaman bir
/hug

decay gelmicek gibi de :( ben bole map i fln eski sistemdeki yerlerine koydm ne biliim cabuk alistim. combat da duzelir yeni publish ile.. sizleri de gormek istiorz artk tekrar[signature][hline]Othmobast Orz'wase (Twi'lek) FrF
Elder Brawler, Teras kasi elder, elder fencer, elder pikeman.. ya da kısaca melee lover..
NGE respec jedi
ne demek ceza versin bu ülkede cinsel özgürlük yokmu arabistan mı burası.Adam top diye siteden mi atalım ?
Sosyal ağlarda paylaş

Güzelleşince yazıcaksınız ki geri dönecez. Ne zaman sorunlar düzelir, insanlar geri dönmeye başlar o vakit bende "Beyler grup var mı!!?" larımla geri dönerim:) Hatta artık silah yapmayı falan düşünüyorum. Daha önce medic dışında üretim işine çok girmedim.[signature][hline]Eforran of the Eclipse Galaxy
Emekli yakın dövüş üstadı:D...
Sosyal ağlarda paylaş

bana kalırsa decay gelirse büyük bir kısım geri döner.

Ama eski kitle asla oluşturulamaz.

Decay gelsin o an ben başlarım...

Çoğunluk başlar eminim ve biraz akılları çalışıyorsa bu heriflerin belki herşeyi yavaştan eskiye çevirirler...

Ama şu durumda oynamayı bile düşünmüyorum...[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

bence artık eskilerden dönen olmaz, mesele oyunun düzelmesi değil, insanların soe den ve oyundan tiksinmiş olması.

SOE ve SWG denildiği zaman bana sadece problem, çözümsüzlük, ilgisizlik, vefasızlık çağırıştırıyor.

ve veteranların büyük bir kısmı böyle düşünüyor.[signature][hline]Set'th Valor
-Jedi Padawan-
MLS, Def 4240, Ench 3004, Heal 4000
Rebel Captain
FrF
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vesmor, 28 Aralık 2005 18:45 tarihinde demiş ki:
Ben başladım ama birkaç problem yaşıyorum :( Level 17 oldum bir görev vardı bitirince search görevi verdi ya imperial ya rebellere yardım edecektin waypointlar gitti kaldım öle hiçbi quest yok elimde level atlayamıyorum o yüzden ve rebel pilotlar icin uctum bi kere speederimin yaninda falan rebel ikonu cikti imperiallar zicmasin agzima?

Ileteoh Lotraf isim server eclipse

bugmış bu olan boku yedim :D[signature][hline]vesmor - karma$ik insanimsi ya$am formu!
Vigilant Electronic Sabotage and Mandatory Observation Replicant
Sosyal ağlarda paylaş

jedi forumları cok super durumda :) yeniler elder jedilara laf soluo yok iste onların robe super fln filan devamlı aglıolar, elder jedi lar da onlara laf soluolar herkes birbirine laf soluo karambol var :) elder robe loot olsun diyen bile var[signature][hline]Othmobast Orz'wase (Twi'lek) FrF
NGE respec jedi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GwindonSurion, 28 Aralık 2005 23:25 tarihinde demiş ki:
setth acayip özledim seni yav :(:(
yeniden senle kelle avlamak bişeler yapmak istiyorum :(
*!duygulanır*
böhöhüöhüöhüöüöh

şevki naber yaw :) niye deiştirdin nickini? :)

bende özledim valla, bir ara yeni telefon bilgilerimi sana pm leyim.[signature][hline]Set'th Valor
-Jedi Padawan-
MLS, Def 4240, Ench 3004, Heal 4000
Rebel Captain
FrF
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nuwanda, 29 Aralık 2005 11:26 tarihinde demiş ki:
jedi forumları cok super durumda :) yeniler elder jedilara laf soluo yok iste onların robe super fln filan devamlı aglıolar, elder jedi lar da onlara laf soluolar herkes birbirine laf soluo karambol var :) elder robe loot olsun diyen bile var

o olay bitirecek ztn swg yi... eskiler ztn isyan etti.. yenilerde biz nie elder değiliz diye edecek
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Merak ettiydim, hiçbiri yerinde değil artık bunların.[signature][hline]Dünyada 10 çeşit insan vardır. Binary sayı sistemini bilenler ve bilmeyenler.
Sosyal ağlarda paylaş

okunması gereken bi konu
http://forums.station.sony.com/swg/board/message?board.id=ngejedi&message.id=112747

[signature][hline]Othmobast Orz'wase (Twi'lek) FrF
NGE respec jedi

[Bu mesaj nuwanda tarafından 02 Ocak 2006 10:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla GW ye basladim tüm eski HUN orda cok zevkli baska türklerde var egeleniyoruz yakinda büyük guild savaslarinada gircez insallah su ana kadar 0 bug oldu(1 haftadir oynuyorum) oyun zevkli kalabalik vede en güzeli swgdeki eski solo olayi var neredeyse 1 kisi bilemediniz 2-3 kisi rahat rahat kesiyorsunuz en baba seyi ben egeleniyorum valla pvp olayi asmis daha lvl
4-7 iken(bi kac quest yapmak lazim önce ondan lvl 4-7) direk kendinizi pvp nini icinde buluyorsunuz görev icabi falan cok zevkli nese swgde düzeliyor gibi ama asla eskisi gibi olamiycak[signature][hline]Zopik, 23 Ekim 2005 14:14 tarihinde demiş ki: fatoş hop(photoshop)
Cintonik, 23 Ekim 2005 14:13 tarihinde demiş ki:
Orası kesin canım. Tanrıda evreni fotoşop ve 3dsmax ile yaratmış zaten.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...