Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Swg'ye Ne oldu Yahu?

shapshal

Öne çıkan mesajlar

Evet,cahilim bu konuda :)
star wars galaxies hakkında pek bi bilgim olduğu söylenemez sadece okuduğumuz kadarıyla, ama bir star wars manyağı olarak bu oyuna başlamayı düşünüyodum. Aradan zaman geçti wowa başladım,wowu bıraktım. Şimdi star wars galaxiese bakıyorum ama battı deniyo,ne oldu bu kadar kötü bi duruma geldi oyun?[signature][hline]^Dallas Mavericks^
Dorek- Dwarf Warrior Bloodhoof/eu
Sosyal ağlarda paylaş

evet

şunu diyelim bir star wars fani için çok çok kötü durumda değil.Yeni başlayacak biri içinde.Ama bizim için battı

Star Wars Galaxies 2 söylentileri ve geyikleri dönmeye başladı :) Bakalım ne olacak[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

kamyon carpti :D ehuehu

baktilar hersey guzel gidio, yok yok hersey gusel olmamali dediler ve nge geldi[signature][hline]Othmobast Orz'wase (Twi'lek) FrF
Elder Brawler, Teras kasi elder, elder fencer, elder pikeman.. ya da kısaca melee lover..
NGE respec jedi
Kötü SWG yoktur az votka vardır.
-------------------------------
Ztar, 05 Aralık 2005 19:46 tarihinde demiş ki:
ne demek ceza versin bu ülkede cinsel özgürlük yokmu arabistan mı burası.Adam top diye siteden mi atalım ?
Sosyal ağlarda paylaş

Swg batmadı , BATIRILDI , Soe batırdı. Yanlış anlaşılmasın , Star Wars'un bir tane kötü oyununu gösteremezsiniz bana. Swg hala mükemmel bir oyun derim bana soran birine ama başlama diye eklerim. Oyunun bir suçu yok , oyuncuların yok ; firmanın var. Oyunu bırakanlar sıkıldığından falan bırakmıyor , Soe yüzünden bırakıyor. Daha kötü olma ihtimali yüzünden o zamanlarını görmek istemiyor oyunun. Ben duruyorum ama ' I Stand Alone ' mantığıyla bakalım nereye kadar sürecek bu.[signature][hline]Deno O'Connor - Jedi Knight

Proud Member of The Light Jedi Order and Freedom Fighters
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Deno-, 05 Ocak 2006 16:06 tarihinde demiş ki:
Swg batmadı , BATIRILDI , Soe batırdı. Yanlış anlaşılmasın , Star Wars'un bir tane kötü oyununu gösteremezsiniz bana. Swg hala mükemmel bir oyun derim bana soran birine ama başlama diye eklerim. Oyunun bir suçu yok , oyuncuların yok ; firmanın var. Oyunu bırakanlar sıkıldığından falan bırakmıyor , Soe yüzünden bırakıyor. Daha kötü olma ihtimali yüzünden o zamanlarını görmek istemiyor oyunun. Ben duruyorum ama ' I Stand Alone ' mantığıyla bakalım nereye kadar sürecek bu.

bende geldim artık alone kalma da bişi sorucam şimdi swg beleş mi oldu? acc mı bi açim bakim dedim ana açık zaten!sonra arkınkine baktık oda açılmış.nasıl oluyor ya?[signature][hline]SWG: Lewea Melinan.
CoH: Farinal.
GW: Farinal Melinan.
WoW: Farinal.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Deno-, 05 Ocak 2006 16:06 tarihinde demiş ki:
Swg batmadı , BATIRILDI , Soe batırdı. Yanlış anlaşılmasın , Star Wars'un bir tane kötü oyununu gösteremezsiniz bana. Swg hala mükemmel bir oyun derim bana soran birine ama başlama diye eklerim. Oyunun bir suçu yok , oyuncuların yok ; firmanın var. Oyunu bırakanlar sıkıldığından falan bırakmıyor , Soe yüzünden bırakıyor. Daha kötü olma ihtimali yüzünden o zamanlarını görmek istemiyor oyunun. Ben duruyorum ama ' I Stand Alone ' mantığıyla bakalım nereye kadar sürecek bu.

bence sen inanılmaz takmışsın star wars a.. yani aşırı derecede fanatiklik.. ama unutmayalım sonuçta bu bi "eğlence".. ve bizler buna para ödüoruz.. ticarette fanatiklik olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Evet , doğru. Peki bu sadece eğlenceyse ve ticarette fanatiklik yoksa , niye oyun buralara geldi diye arkasından hala üzülenler , forumlarda konuşanlar var bende bunu soruyorum. Demek ki eğlencenin fazlasıymış bu oyun. Ben bunu çıkarıyorum. Her şeyi tek bir kavram içinde görmek , hayalgücünü geliştirmez. Sadece eğlence çıkıyorsa bu oyundan , daha çok şey kaçırmışsınız demektir. ( Sözüm sana değil qwerty yanlış anlama genel olarak söyledim )[signature][hline]Deno O'Connor - Jedi Knight

Sosyal ağlarda paylaş

ya bende sana kötü bişey demek istemedim (demedimde :P )

ama şu bi gerçek tamam.. swg "bi zamanlar" en ii oyundu.. şüphesi olan ztn şuan burda olmaz... ama bu nge geldi ve ben oyunun şu halini oynayanları hala anlamıorum.. açıkçası hesabı aktif olan 4 insan tipi var.

1. yeni gelen nooblar
2. sırf forumda "trollük" yapacam diye ödeyenler
3. aşırı sw fanatikleri
4. ayda 15$ bana koymaz diyip boş boş ödeyenler...

diğerleri neysede (trolcüler salak ztn) fanatiklere yazık.. ya oyunun adından başka neyi star wars a benzio? tmm bi sürü şey sayarsın ama hiç bi filmde elinde rifle la gezen jedi gördünüzmü? şöyle izleyeni havaya sokacak klas hareketli jedilardır star wars taki..

oyun sistemi ztn kafadan kopuk.. hangi akla hizmet böyle bi sistem bi mmorpg ye koyulabilir? ve bu oyun çıktığı günden beri lag ı yüzünden eleştirilen bi oyun.

sonuncusu oyun beta bile değil hala alpha..ya soe devleri bile dio bunu.. lan o.ç. ler çıkıo resmen daha önümüzde aylar var oyun ilerde süper olcak dio.. lan a.k. ne ilersi ya.. bu oyun 2 yıldır piyasada off gene sapıttım a.k

kısacası bu oyun bence star wars fanları hariç herkes tarafından oynanabilir.. ama...
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar belki burasi yeri degildir ama ben oyuna yeni basladım starter kit le ve acaip sorun cekiyorum.online oyunlara alıskın degilim.oyuna basladım birkac quest aldım bazılarını tamamladım bazıları olmuyor hemen öldürüyolar beni.rebel veya imperiallara nasıl katılacam bilmiyorum.ortalıkta bos bos dolasmaktan baska bişi yapamıyorum.yardım için temas kurabilecegim kimse varmı veya burdan soruları sorabilirmiyim.yardımcı olursanız cok sevinecegim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bak şimdi sw'ye ne oldu...
Ya adamlar o kadar çelişki dolu ki. Sen sadece para kazanmak istiyorsun di mi? Baştan clone war döneminde geçecekti bu oyun. Ben empire döneminde olduğunu görünce dedim herhalde ciddi ciddi eski sw fanları için hazırlanıyor. Yoksa açarsın clone war'da binlerce jedi var piyasada. Kimse laf edemez çok jedi var diye. Alpha class olması çok sorun oldu. Gönül isterdi ki bütün mesleklerin daha ileri kısımları olsaydı. Master'dan daha da güçlenmek için en zor görevleri versinlerdi, eski jedilarda olduğu gibi mesleklerin ileri "özel" bölümü için kasmamız gerekseydi. Yok ama...
Sonra kardeşim onlarca mesleğimiz vardı bizim. SENİN YAPACAĞIN, bunları dengelemekti. Kendi dengesizlikleri yüzünden bir meslekteki kişi sayısı azalırsa bu meslekleri silmek ne demek ya?
İki senedir bir forum kültürü oluşmadı adamlarda. Yüzsüz herifler buglara bile kaç ticket attım cevap vermiyorlar. Sonra hesabı kapatınca yeni publish reklamı göndermekle olmuyor bu işler.
Decayı kaldırdık! İyi halt ettiniz. Oyunda zanaat namına ne varsa içine edildi.
2 senedir oynanan bir oyunun sistemini tamamiyle değiştirmek nedir ben onu anlamıyorum ki?
Gece gece sinirlendim yine yoksa daha da yazardım...[signature][hline]Eforran of the Eclipse Galaxy
Emekli yakın dövüş üstadı:D...
Sosyal ağlarda paylaş

altin yumurtlayan tavugu kimse kesmez.

-serverlar bosalmisti.
-masraflar sabit duruyordu ama gelirler dusmustu.
-content surekli ek paket cikarip oyunculari para icin sagmaya bir EQ1 falan gibi musait degildi.
-oyuncu cancellari cok fazlalasmisti. yeni gelen oyuncu ise 4-5 ayda kaciyordu.
-oyun sorunlu idi onca zaman sonra.

baktilar isi bitmek uzere oyunun, 1 sene sonra nallari dikecek tamamen, risk aldilar, ya cok tutulacakti ya batacakti, risk kotu bir sekilde geri dondu.

eski oyunclar gitsede konsollardan ve pc den yeni oyuncular gelirse tekrar guzel bir oyuncu sayisi yakalayabilirler. su anda da onu deneyeceklerdir bir sure, baktilar olmuyor ya kapanir serverlar, ya da ilgisizlige terk edilir tamamen, server mergeleri baslari.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
qwerty, 06 Ocak 2006 00:14 tarihinde demiş ki:
ya bende sana kötü bişey demek istemedim (demedimde :P )

ama şu bi gerçek tamam.. swg "bi zamanlar" en ii oyundu.. şüphesi olan ztn şuan burda olmaz... ama bu nge geldi ve ben oyunun şu halini oynayanları hala anlamıorum.. açıkçası hesabı aktif olan 4 insan tipi var.

1. yeni gelen nooblar
2. sırf forumda "trollük" yapacam diye ödeyenler
3. aşırı sw fanatikleri
4. ayda 15$ bana koymaz diyip boş boş ödeyenler...

diğerleri neysede (trolcüler salak ztn) fanatiklere yazık.. ya oyunun adından başka neyi star wars a benzio? tmm bi sürü şey sayarsın ama hiç bi filmde elinde rifle la gezen jedi gördünüzmü? şöyle izleyeni havaya sokacak klas hareketli jedilardır star wars taki..

oyun sistemi ztn kafadan kopuk.. hangi akla hizmet böyle bi sistem bi mmorpg ye koyulabilir? ve bu oyun çıktığı günden beri lag ı yüzünden eleştirilen bi oyun.

sonuncusu oyun beta bile değil hala alpha..ya soe devleri bile dio bunu.. lan o.ç. ler çıkıo resmen daha önümüzde aylar var oyun ilerde süper olcak dio.. lan a.k. ne ilersi ya.. bu oyun 2 yıldır piyasada off gene sapıttım a.k

kısacası bu oyun bence star wars fanları hariç herkes tarafından oynanabilir.. ama...

+1 şu an önceden de söylediğim gibi Swg'yi almak isteyen birine şu an alma derim. Ama benim için niye hala mükemmel bir oyundur , Pre Cu zamanında ki müthiş atmosfer , community vb. nedenler yüzünden.[signature][hline]Deno O'Connor - Jedi Knight

Sosyal ağlarda paylaş

said:
DarKRideR, 06 Ocak 2006 02:31 tarihinde demiş ki:
abi ama şu da olabilirdi.

NGE gelsin ama zaman olarak Clone Wars dönemine alınsaydı herşey daha iyi olabilirdi.

hayr abi bu kontrollerle daha ii olamazdi, fps yaptilar eski hava kalmadi eskisi cok daa iiydi..

ben de sirf ortami sevdigim icin oynuorm yoksa ortami sevmesem gider jedi academy oynarim kontroller ayni nerdeyse orda da elimde ls..[signature][hline]Othmobast Orz'wase (Twi'lek) FrF
Elder Brawler, Teras kasi elder, elder fencer, elder pikeman.. ya da kısaca melee lover..
NGE respec jedi
Kötü SWG yoktur az votka vardır.
-------------------------------
Ztar, 05 Aralık 2005 19:46 tarihinde demiş ki:
ne demek ceza versin bu ülkede cinsel özgürlük yokmu arabistan mı burası.Adam top diye siteden mi atalım ?
Sosyal ağlarda paylaş

deno dostum yaşına göre bu hayranlığına bayılıyorum..ben sen yaşlardayken xwing die bi oyun vardı..allahım yarabbim hayatım olmuştu..gwety nin düşünce yapısı çok farklı..ben ayda 20 mil bu oyuna veririm dostum..çünkü starwarsı seviyorum..ama artık başka oyuna para vermiyorum..onuda hesaba kat..yılda 2 milyara yakın fb için para harcıyorum..bunlar beni mutlu ediyor..dünyanın parasını benzine bi okadarını lig tvye..bi o kadararını eşimin isteklerine..

sonuçta olay eğlenmekse kimseye nereye para harcadığını sorgulamak düşmez..burda ben o parayı harcarken soe kazandı die değil ben mutlu oluyorum die harcıyorum..mesela bi ark var adam gw swg wow hespini aldı..hepsini oynadı..200 ytlye yakın para harcadı..ama nerde mutlu oldu bilion mu ko da :) sonra gitti ko da premiuma geçti..işte olay bu dostum..mutluysan soe para kazanmış cu muş nge miş sorun değil...ama şunu her zaman sölüyorum pre-cuda daha mutluydum..işalllah siz iptal edenlerin sayesined geri gelir..[signature][hline]Camoka Ephesus
Elder Bounty Hunter (Master BH pre-cu/nge)
.
Uslea Ephesus
Crafter (yani açtık hadi bakalım)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
camoka, 06 Ocak 2006 12:12 tarihinde demiş ki:
deno dostum yaşına göre bu hayranlığına bayılıyorum..ben sen yaşlardayken xwing die bi oyun vardı..allahım yarabbim hayatım olmuştu..gwety nin düşünce yapısı çok farklı..ben ayda 20 mil bu oyuna veririm dostum..çünkü starwarsı seviyorum..ama artık başka oyuna para vermiyorum..onuda hesaba kat..yılda 2 milyara yakın fb için para harcıyorum..bunlar beni mutlu ediyor..dünyanın parasını benzine bi okadarını lig tvye..bi o kadararını eşimin isteklerine..

sonuçta olay eğlenmekse kimseye nereye para harcadığını sorgulamak düşmez..burda ben o parayı harcarken soe kazandı die değil ben mutlu oluyorum die harcıyorum..mesela bi ark var adam gw swg wow hespini aldı..hepsini oynadı..200 ytlye yakın para harcadı..ama nerde mutlu oldu bilion mu ko da :) sonra gitti ko da premiuma geçti..işte olay bu dostum..mutluysan soe para kazanmış cu muş nge miş sorun değil...ama şunu her zaman sölüyorum pre-cuda daha mutluydum..işalllah siz iptal edenlerin sayesined geri gelir..

Aynen katılıyorum derim yine.

GW aldım .. 2-3 gün oynuyorum ve arada bir değişiklik olsun diye giriyorum.. Dün akşam swg yi aktif ettim. ve bu sabah da wow cd key im geldi . hehe. ama derim swg en babası. pardon sw..
ayda 15 dolar zevkim için veririm. neler para vermiyoruz k i?[signature][hline]eclipse
ulubatli hakan
vodo
jedi padawan
Sosyal ağlarda paylaş

said:
camoka, 06 Ocak 2006 12:12 tarihinde demiş ki:

sonuçta olay eğlenmekse kimseye nereye para harcadığını sorgulamak düşmez..burda ben o parayı harcarken soe kazandı die değil ben mutlu oluyorum die harcıyorum..mesela bi ark var adam gw swg wow hespini aldı..hepsini oynadı..200 ytlye yakın para harcadı..ama nerde mutlu oldu bilion mu ko da :) sonra gitti ko da premiuma geçti..işte olay bu dostum..mutluysan soe para kazanmış cu muş nge miş sorun değil...ama şunu her zaman sölüyorum pre-cuda daha mutluydum..işalllah siz iptal edenlerin sayesined geri gelir..

İşte işte ! Söylemek istediğim bu. Mutlu olmayı bildikten sonra önemli değil. Yani bu oyun deyip geçmekle olmuyor. Çok uzun süredir oynayıp , Nge ile bırakan insanları da bazen anlayamıyorum. Sistem kötü , interface - ui kötü ama siz oyunu bırakınca değişmiyor ki işte. Soe'nin inadı inat , isterse 5 kişi oynasın gene Nge kalsın kafasıyla gidiyor. Bırakın ne yaparlarsa yapsınlar. Biz söyleyeceğimizi söyledik , kaç kişi accountu cancel etti sayamadım. E bunları görüyor bir şekilde değil mi bu firma ? Yani artık savunacak güç kalmadı ben de. Onun için bırakın şu anki halinden eğlenmeye bakalım. Koskaca bir oyun bu arkadaşlar , kötü başka zamanları da oldu bu oyunun ilk zamanlarda. O zaman da bıraksaydık şimdiye oyunu oynayan yoktu. Bir oyuna tekrar girseniz , eğlendirecek bir şeyler bulmazsam ne oliyim :)[signature][hline]Deno O'Connor - Jedi Knight

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...