Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu da neyin nesi?

256

Öne çıkan mesajlar

said:
Lee54, 05 Ocak 2006 15:28 tarihinde demiş ki:
said:
The_Rion, 05 Ocak 2006 15:17 tarihinde demiş ki:
said:
Lee54, 05 Ocak 2006 13:49 tarihinde demiş ki:
said:
The_Rion, 05 Ocak 2006 13:31 tarihinde demiş ki:
Gecen gün cypher ın gm bigbird le konuştuk ve adamın dediği bu serverda +8 legit shell set ve +9 raptor yok hatta legit olarak hiç bi serverda yok ve olamaz.Gm in dediği bu ve hatta bir cok kişinin itemlerini sildi ve devam edeceğini söyledi.Birde şu var jajaray ın yaptığı kesinlikle combo değil çünkü böyle bir kombo yok.Bi kere elindeki raptor yani slow atack a sahip bi silah ayrıca arad r vurmaksızın sürekli sd vuruyor.Yani böyle bi comboda yok.Hala adamın legit olduğunu veya combo yaptığını söylemeyin lütfen.

sen fazla ot içiorsun galiba .. :D

Ot?Pfffffff kalabalık olsun diye konuşuyosun!...

sen zaten kalabalık yapıorsun burda ...
gelmiş konuşuorsun sadece yaygara yapıorsun sana anca hoşt derim :D

Cz de ben sana hoşt demeden ya town yada Ihhh dimi.Hoşt demen için önce beni kesmen lazım n00b[signature][hline]Name : _:Therion:_
Class : Shadow Vain
Lvl : 65
Np : 205 k
Clan : :::Lasombra:::
Server : Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

sayko benim senle bi sorunum yok:) yanlış anlama benim takıldığım itemlar da değil sadece bu adamın nasıl olupta 1 sn içinde 3 tane sd yi ard arda vurabildiği ki arada z-r bile yok.Sadece bu benim merak ettiğim :)[signature][hline]Name : _:Therion:_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sayk0, 05 Ocak 2006 15:29 tarihinde demiş ki:
said:
fenerli_, 05 Ocak 2006 15:29 tarihinde demiş ki:
sayko sen legitmisinki itemlerinde legit olsun bize hikaye yapma emeginle hakkınla kas dupe yapmadan oyna sonra gel forumlarda yazı yaz

1 tane dupe itemimi söle çarımı sana vereyim :)

ben sana dedigimi iyi oku Sen legitmisin itemlerinde legit olsun dedim Seni ne oldugunu cyperda biliyorlar bir kaç yalakan harici herkeze sor aynı cevabı alırsınç....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fenerli_, 05 Ocak 2006 15:35 tarihinde demiş ki:
said:
Sayk0, 05 Ocak 2006 15:29 tarihinde demiş ki:
said:
fenerli_, 05 Ocak 2006 15:29 tarihinde demiş ki:
sayko sen legitmisinki itemlerinde legit olsun bize hikaye yapma emeginle hakkınla kas dupe yapmadan oyna sonra gel forumlarda yazı yaz

1 tane dupe itemimi söle çarımı sana vereyim :)

ben sana dedigimi iyi oku Sen legitmisin itemlerinde legit olsun dedim Seni ne oldugunu cyperda biliyorlar bir kaç yalakan harici herkeze sor aynı cevabı alırsınç....

Server in ilk gününden beri bu serverda günde 16 saat oynuyorum bu oyunu hiç aksatmadım çok kötü bişiy sosyal yaşamım kalmadı ama tutup arkadaşlarım bana zoraki bi clan kurdurdular diye bu kadar üstüme gelmeyin hakkımda konuşanlarda yalakalığına izin vermediğim tiplerdir sen rahat ol ben kendimi biliyorum karus yada human çok fazla arkadaşım vardır çoğu zaman maradonda konuşuyorum hakkımda karuslardanda bişiy dicek olan varsa sölesin diye istersen sende gel c1 maradondayım kimsen ne istiyorsan ne karın ağrın varsa söle sende gizlenme.[signature][hline]Nick : Sayk0
lvl : 62
Job : Warrior
Clan : Endless

Sayko
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The_Rion, 05 Ocak 2006 15:34 tarihinde demiş ki:
sayko benim senle bi sorunum yok:) yanlış anlama benim takıldığım itemlar da değil sadece bu adamın nasıl olupta 1 sn içinde 3 tane sd yi ard arda vurabildiği ki arada z-r bile yok.Sadece bu benim merak ettiğim :)

Walla o kadar seri vurdugunu sanmıyorum ama bi holy sword bi screem olabilir R ile yarıda keser diğer skili vurabilirsin ben şahsen öle yapıyorum neyse haftaya beni ziyarete gelicek bide ben bakarım napıyor diye :)[signature][hline]Nick : Sayk0
lvl : 62
Job : Warrior
Clan : Endless

Sayko
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sayk0, 05 Ocak 2006 15:40 tarihinde demiş ki:
said:
The_Rion, 05 Ocak 2006 15:34 tarihinde demiş ki:
sayko benim senle bi sorunum yok:) yanlış anlama benim takıldığım itemlar da değil sadece bu adamın nasıl olupta 1 sn içinde 3 tane sd yi ard arda vurabildiği ki arada z-r bile yok.Sadece bu benim merak ettiğim :)

Walla o kadar seri vurdugunu sanmıyorum ama bi holy sword bi screem olabilir R ile yarıda keser diğer skili vurabilirsin ben şahsen öle yapıyorum neyse haftaya beni ziyarete gelicek bide ben bakarım napıyor diye :)

yok baba adamada var bişe r yok sadece sd scream da yok.ve cok seri.Neyse fazla uzatmayalım.Hadi ii eğlenceler.Ayrıca o priest senin clanındaymış uyarırsan sevinirim.Adam akıllı konuşsun eziqlik yapmasın:)[signature][hline]Name : _:Therion:_
Sosyal ağlarda paylaş

Sultan_Yavuz_Han da boş durmamış kek dupelemiş.Bu gün gözümün önünde 3 tane karus arasına girip 3 ünü de kek ile aldı :).
Sayk0'nun açmış olduğu bir topic vardı 50 np bu kadar değerlimi diye.
Demek ki değerliymiş ki adam 50 NP almak için dupe yapıyor.Itemlere para veriyor.
Sultan_Yavuz_Han'a iletilecek sözümü angelus'a pm ile bildireyim bari :D.[signature][hline]Nick : :Cyberian:
Irk : El morad
Level : 70 ( Edit :D)
Server : Cypher (Başka neresi olabilirdi.)
Clan : Yok
NP : 600
Sosyal ağlarda paylaş

adam imzasına lvl 70 edit yazmış,
data base e girecem ve girdim de diyor...
la bi de utanmadan burda ona buna poh atıyor...
de get sütünü iç de yat eziq....lvl 1 e düşürecekmiş müş...
kosp la kasan edit oluyosa cypher ın alayı edit be....[signature][hline]Knight OFFline artık :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nogay, 05 Ocak 2006 15:53 tarihinde demiş ki:
adam imzasına lvl 70 edit yazmış,
data base e girecem ve girdim de diyor...
la bi de utanmadan burda ona buna poh atıyor...
de get sütünü iç de yat eziq....lvl 1 e düşürecekmiş müş...
kosp la kasan edit oluyosa cypher ın alayı edit be....

yaw giremez db ye falan ya salla.[signature][hline]Name : _:Therion:_
Sosyal ağlarda paylaş

24 saatlik bir kısa tatilden sonra tekrar geldim ve yazılanları görünce ne yapacağımı şaşırdım.
Cypher'da olup da 65'den önce PK saçmalıkmış bunu anladım.En iyisi exp. kasmak :)
Size kolay gelsin bir süre sonra tekrar CZ'de görüşürüz inş.[signature][hline]Nick : 256
Server : Cypher (Sux)
Nation : Karus
NP : 4x.xxx
Level : 60
(Bu charın yeni sahibiyim.Satın aldım.)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...