Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu da neyin nesi?

256

Öne çıkan mesajlar

Ben oyuncuyum.Herşey ortada o adamı legal diye burada savunma bana.
Savcı diyorsan evet savcıyım.Adamın itemlerini gösterdiğim için de mutluyum canım.Zira bir haksızlık söz konusudur.
Haksızlık yok diyorsan de cevabını ağzına yapıştırayım sus.[signature][hline]Nick : :Cyberian:
Irk : El morad
Level : 70 ( Edit :D)
Server : Cypher (Başka neresi olabilirdi.)
Clan : Yok
NP : 600
Sosyal ağlarda paylaş

lanet olsun ki bu server a bır pazar gecesı yanı acıldıgı ılk dakka gece 12 de gırım ( beramustan -dıze de )ve en eskıden en yenıyı herkesı tanırım,sayko benım tanıdıgım ve sevdıgım arkadastır ama dığer elemanı daha yenı duyuyorum kımdır nedır bılmem,cypherıa bu arada sen kımsın ?
bıgbırd öle böle demıs olabılır ama hala serverda +9 raptor ve shard lar havada ucusuyo[signature][hline]angelus
Sosyal ağlarda paylaş

Bigbird aptalın teki.Onu GM yapanda kabahat.Bu serverin en eskilerindenim.
Çoğu şeyi biliyorum.
Databaselere girip kendine item ve level yapanları da biliyorum.
K2 bu açığı kapattı ama Database erişilmesi yakındır.
Eğer ki tekrar ulaşabilirsem DB'lere o zaman Cypher'i göreceksiniz.
Bu defa haksızlığı ortadan kaldırmak için herkesi level 1 yapmak farz oldu.[signature][hline]Nick : :Cyberian:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cyberian, 05 Ocak 2006 13:42 tarihinde demiş ki:
Ben oyuncuyum.Herşey ortada o adamı legal diye burada savunma bana.
Savcı diyorsan evet savcıyım.Adamın itemlerini gösterdiğim için de mutluyum canım.Zira bir haksızlık söz konusudur.
Haksızlık yok diyorsan de cevabını ağzına yapıştırayım sus.

sen yürekli ol the others clanındasın nickini koy oraya senin gibilerin kıskançlık duyguları yüzünden o adam burda size bişiy yazmaz
Susup susmamak bana kalmış adam gibi konuş yada adam olmayı öğren[signature][hline]Nick : Sayk0
lvl : 62
Server : Cypher
Job : Warrior
Clan : Endless

Sayko
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The_Rion, 05 Ocak 2006 13:31 tarihinde demiş ki:
Gecen gün cypher ın gm bigbird le konuştuk ve adamın dediği bu serverda +8 legit shell set ve +9 raptor yok hatta legit olarak hiç bi serverda yok ve olamaz.Gm in dediği bu ve hatta bir cok kişinin itemlerini sildi ve devam edeceğini söyledi.Birde şu var jajaray ın yaptığı kesinlikle combo değil çünkü böyle bir kombo yok.Bi kere elindeki raptor yani slow atack a sahip bi silah ayrıca arad r vurmaksızın sürekli sd vuruyor.Yani böyle bi comboda yok.Hala adamın legit olduğunu veya combo yaptığını söylemeyin lütfen.

sen fazla ot içiorsun galiba .. :D[signature][hline]Nick : Lee/:ToxiCity:
lvl : 6x
Job : Paladin
Np : 11****
Durumu : Ban Yedi ( Knight Chash Maduru ) :ToxiCity: ile yola devam tam gaz :D
Sosyal ağlarda paylaş

Hiçbir clanda değilim kardeş.Ben de yürek var ki yazıyorum yürek varsa çıksın o da yazsın.
O adama haklı diyorsan.
Neden :stuner:'e burada macrocu şerefsiz diye yazdın?
O abine de şerefsiz macrocu deseydin ya?[signature][hline]Nick : :Cyberian:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cyberian, 05 Ocak 2006 13:50 tarihinde demiş ki:
Hiçbir clanda değilim kardeş.Ben de yürek var ki yazıyorum yürek varsa çıksın o da yazsın.
O adama haklı diyorsan.
Neden :stuner:'e burada macrocu şerefsiz diye yazdın?
O abine de şerefsiz macrocu deseydin ya?

Al işte dediğin lafa bak seninle muhatp olanda kabahat ben :Stuner: e neden macrocu şerefsiz dedim bi kere o konuyu iyi oku cz de macro açanlara kızan :STuner: cz de bana 5 li okları çakıp bende resmini buraya koyup rezil ettim o yüzden dedim belki anlamışsındır sanmıyorum ama
bak hala kim oldugunu yazmıyorsun korkma rahat ol sonuçta burası Forum paylaşım sitesi paylaş bak biz kimliğimizi yazıyoruz dimi.[signature][hline]Nick : Sayk0
lvl : 62
Job : Warrior

Sayko
Sosyal ağlarda paylaş

Jayaraj ı en ii tanıyanlardan biri benim ... itemleri legal leveli legal .... lvl 55 olduğu zamanıda biliorum... kesemeyenler hırs yapıp karalama yoluna gidio ama yanlış... biraz saygınız olsun bazı şeylere. jayaraj troll de kastı hep .. trolde onu tanımayan yoktur... kesemediğiniz ii olan herkese karalama yoluna gidiosunuz edit die... edit falan diil edit dien herkese lanet.

pk yıda beraber yapıoruz lvl i de beraber kasıoruz... varsa bişi sölicek olan sölesin.[signature][hline]pSyCHoMaNiaC in Cypher
NeVRoPaT in Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cyberian, 05 Ocak 2006 13:54 tarihinde demiş ki:
Kimliksiz dolaşmak da iyidir.
Ama çok yakında görüşeceğim hepinizle.
Level 1 civcivler.

kendini ezik hissedmek nasıl bir duygu acaba yırtıo kendini :)))[signature][hline]Nick : Lee/:ToxiCity:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cyberian, 05 Ocak 2006 14:00 tarihinde demiş ki:
Toxy
Kosp çıkınca level kasmaya devam et canım.

tamam ama sende kaç defa yalvardığını unutma parti abi die :D[signature][hline]Nick : Lee/:ToxiCity:
Sosyal ağlarda paylaş

Benim bir eksiğim yok zaten.Burada onu bunu dürüst diye savunmayın kimseye.Serverin ne boq olduğu zaten ortada.
Sanırım konuyu açan arkadaş cypher'de çaylak.Ona tavsiyem git o charı sat başkasına ve başka servere geç.
Raptoru +8 dir diye emin bir ifade ile konuşup daha sonra screenleri görüp laf kıvırmayla olmaz bu iş.[signature][hline]Nick : :Cyberian:
Sosyal ağlarda paylaş

Ya sen ne laf anlamaz bir insan müsvettesisin... ne edit ne başka bişey ne gm tarafından verildi itemler nede başka bişey.. tamami ile herşey legal.. . dupe wipe dan geçipte siliınmiosa bok atmayın itemlere demekki legal.. cyberian senin yaran ne abi ? böle bir stres yapmışın bir eziklik var sende :D[signature][hline]pSyCHoMaNiaC in Cypher
NeVRoPaT in Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...