Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu da neyin nesi?

256

Öne çıkan mesajlar

[spo1=o__O][/spo]

Ben hayatımda böyle acaip bir server görmedim.Adamın vurduğu damagelere dikkat edin.Hayatımda ilk defa görüyorum bu adamı.
Eğer bu adam legal ise Knight-Online tamamen illegaldir.

Bir de paper mage var ki o daha beter.Bütün paper magelere 6xx-7xx vuruyordum.Ama bu mageyi 1 vs 1 hiçbir warriorun alacağını sanmıyorum.
[spo2=Papermiş][/spo][signature][hline]Nick : 256
Server : Cypher (Sux)
Nation : Karus
NP : 4x.xxx
Level : 60
(Bu charın yeni sahibiyim.Satın aldım.)

Sosyal ağlarda paylaş

O damageler bir anlam ifade etmiyor diyosun yani.
Sanırım sen bu oyunda yenisin.
65 level Warrior bana 5xx vururken Jayaraj mıdır her neyse 8xx vuruyor.

Normal paper magelere ben 7xx-8xx vururken
angelus denilen paper mageye 4xx vuruyorum ve bu normal diyorsun.
Bir duş al ve yat bence.[signature][hline]Nick : 256
Sosyal ağlarda paylaş

yok bu bana şu kadar vurdu illegal yok çok seri vurdu macrocu,yok çok az vurdum bilmem ne ...
adam ii kombo yapar seri vurur,iron belt vs. yada talia takıyodur az vuruyosundur[signature][hline]Diez
platto lvl 61 mage (oynamıyorum)
platto2 lvl 61 %99 rogue (lvl down by SQ) (DreaM)
Sosyal ağlarda paylaş

paper mage için spear def takmış diğer eleman ıcınde 65+ oldugunu farzedersek bu normal. f9 un bana 700-800 vurduguunu dusunursek ki bende absolute war bence bu normal. ama illegalde olabılır. kesin bişi demek zor. ama ilk başta direk suçlamasak iyi olur :([signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Nick : AltaTurk (not AtaTurk)
lvl : 65
Clan : Eternal_Knightz (not old)
Np : 57k
Fans r : /town
Lakabı : Kamyon (not tank)
Sosyal ağlarda paylaş

bilader 1000 defansa cok rahat yersın o damageleri. eğer sende +6 şel set warsa min defansın 1075 +7 şel set warsa min 1125 civarı olur belkı daha fazla. normal bu[signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Nick : AltaTurk (not AtaTurk)
lvl : 65
Clan : Eternal_Knightz (not old)
Np : 57k
Fans r : /town
Lakabı : Kamyon (not tank)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
256, 04 Ocak 2006 00:51 tarihinde demiş ki:
Bir duş al ve yat bence.

senin attack powerın kaç bide o vurdugun adamın lvlı kaç?[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
256, 04 Ocak 2006 00:51 tarihinde demiş ki:
O damageler bir anlam ifade etmiyor diyosun yani.
Sanırım sen bu oyunda yenisin.
65 level Warrior bana 5xx vururken Jayaraj mıdır her neyse 8xx vuruyor.

Bir duş al ve yat bence.

sen o zaman ares e gelme yoksa kafayı yersın 63 lvl paper mage ıle 300 ac varken 000000 isimli assasin 1 kere vurdu :S 2418 gerisini sen hesap et[signature][hline]Dark_Shady lvl 60 %93,59
UniqueTurK
Sosyal ağlarda paylaş

dur dur geldım 256 :D sana guluyorum ya lvl 65 benım full ıron set senı teke tek de de alırım np ,sen benı tanımıyosun anlasılan yenı geldın sen bu server aaha...ya valla sabah sabah guldum ya allah ta senı guldursen hep böle kal ok ?olmadı bılmıyosan bu oyunu hanı meshur karus assasın var ya kal gıt kumda oyna bu arada 260 k np yı senın gıbıler sayesınde yaptım !!![signature][hline]angelus

[Bu mesaj ange tarafından 04 Ocak 2006 10:15 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj ange tarafından 04 Ocak 2006 10:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ange, 04 Ocak 2006 10:10 tarihinde demiş ki:
dur dur geldım 256 :D sana guluyorum ya lvl 65 benım full ıron set senı teke tek de de alırım np ,sen benı tanımıyosun anlasılan yenı geldın sen bu server a ...ya valla sabah sabah guldum ya allah ta sneı guldursen hep böle kal ok ?olmadı bılmıyosan bu oyunu hanı meshur ksrus assasın var ya kal gıt kumda oyna

lol[signature][hline]Dark_Shady lvl 60 %93,59
UniqueTurK
Sosyal ağlarda paylaş

Server'i yeni yeni tanıyoruz canım :).
Angelus'a dokunma
Jayaraj'ı görünce town çek. :D.
Rankinge bakıyorum birkaç isim aklımda görünce çekinmeden town çekerim.
Ha town çekmek yakışmaz diyenler olursa da level 30 bir charla gelin karşıma ve town çekmeyin derim :D.
Zamanla level kasıp item yaparım.Takıların hepsi str+9 zaten.[signature][hline]Nick : 256
Sosyal ağlarda paylaş

256 senın ap kac ? cunku bana 5** 5** vuram warıor larda var ..bu arada ben sana az damage vermısım :) daha kötusunu yasayanlarda var.dun gece senı eskı 256 zanettım galıba bana pm attın bende patı den sana msj ..donmeyınce dedım bu char baskasında..sana tavsıye '' angelus u görunce dokun 50 np bırak git '' ehehehe[signature][hline]angelus
Sosyal ağlarda paylaş

said:
salihb, 04 Ocak 2006 13:17 tarihinde demiş ki:
sen mage görmemişsin daha dieze gelde The_sTRom'u gör sen :D hem lvl 61 olmamışsın %2 lazım yani charı satın aldın galiba boşa almışsın biraz lvl kas shel var ama bi işe yaramaz çünkü lvl yok sende

yok yok benı gördu ..ok storm 70 lvl beladır ama en azından benı tanıdı :)[signature][hline]angelus
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman arese gel bi ara f9devil var tam__tam var sertcocuk var 00000 var insanlardan aklıma gelen bu kadar orclardan monstarkıl var nycris var bobert var diezde insanardan tarus var orclardan batman var yine orclardan resser var _rebelde_ ve zike yani sana az vurmuşlar dua et :D
Sosyal ağlarda paylaş

ahahaha bura cypher ..yanı her an karsına 70 lvl 68 65 lvl warıor rouge cıkabılıyo full ıtem falan da, o dedıklerın gelmesın cypher a delı olurlar ..kım nerden cıktı ne zaman cıktı oyunu bırakılrlar valla[signature][hline]angelus
Sosyal ağlarda paylaş

salih dostum cypher cypher :D ahahah ok dedıgın adamlar iyi combo super eleman falan fılan olabilir ama bu server da olmayan item yok..+ unıqe ler dolu ...+ ares ve beramus ta da oynadım 60+ charlarım war kimin ne oldugunu bılıyorum.sen bı gun cypher a gel valla sıyırır sın mage ler tank oluyo :)
( üzerimde bır tane bıle + unıqıe yok ve bence olanlar er yada gec banlanacak )cypher sux cypher fun server[signature][hline]angelus
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...