Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu da neyin nesi?

256

Öne çıkan mesajlar

sorsana onlara o düpeleri yaparken çok ugraşmışlarmı ?? şunu iyi bil oynıosun ama boşa demekki ilk server ares ve en iyi itemler areste var monstarkılde +9 raptor var siz gibi duydum dionuz ama ben gibi duydum degil var sen arese gelde biraz adam gör git bak clan sıralamalarına aresin kaç tane 70 var 69 ları sayma sadece 70 lere bak
Sosyal ağlarda paylaş

+9 raptoru olmayan +9 shard +8 shard olmayanlar a adam gözuyle bakılmıyo..salla sen 69 70 lvl lerı hala duymadın galıba cypher ın ününü :) ben sana o adamlar ii olabılır dıyorum neyı yarıstırmaya calısıyosun anlamıyorum kı dedıgım cypher da her ıtem var hatta senın görmedıgın ıtemler bıle.70 69 lvl ler daha 5 6 aylık bır server ıcın dusun kac kısı var ares ıle arasında tabıkı fark olcak ama ares kadar mazısı oldugu zaman sen yada ben cypher da 68+ 70 lvl lerı sayamayacagımız kadar cok olcak.[signature][hline]angelus
Sosyal ağlarda paylaş

said:
salihb, 04 Ocak 2006 15:42 tarihinde demiş ki:
zuahhahaah ula saydım tam 5 tane lvl 70 var ulan areste nycris clanında sadece 10 tane var zuhahahahahaha

lan lı falan konusma..ama anlama kapasıtene bayıldım sen saymaya devam et ok ?olmadı devam et gulmeye zuhahah falan.ares ne zamandır varolan bır server ..yada kahretsınkı cypher ne zamandır var ?ares te toplasan ıron set kactane +9 raptor kactane +9 shard vs.vs.vs. ben bunu anlatmaya calısıyorum sen hala sıdık yarıstırıyosun.ares de beramusta charım var dı dıyorum 60+ sen hala gel gor dıyosun cok adam gordum dostum merak etme sen.konuyuda kapatalım ok ?ama demek o kadar kopukmussun ki cypher dan ününü duymamısssın...öncekı acılan topıclere bı bak hele.baslamaz olsaydım burda ne dıyeyım[signature][hline]angelus

[Bu mesaj ange tarafından 04 Ocak 2006 15:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada ünün yayılsa ne olcak işte ezik bi serverdesin bu kadar :))))) ayrıca areste öle +9 +9 shard yok evet mosntarkılde bi +9 raptor var ama sizde herkezde olmazı dogal ben orda oynayan birini tanıom +9 shel avr üstünde ve adam dupecinin allahı beni tanımıon sen daha bana ögretme olm cyperi dupeden bol ne avr sizde :)))))) ula ne adamsın yaa hadi ezik iyi kasmalar sana :)))
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sayk0, 04 Ocak 2006 19:28 tarihinde demiş ki:
jayaraj benimle pk yapar +8 dir raptoru herşeyide legaldir ayrıca üzerinde unic takıda yoktur lvl " i 70 dir bilginize.

:D:D:D.
Sayk0 bu kadar dürüstlük ayağı yeter.Seni forumtr'ye transfer edelim.Jayaraj gibi illegal bir adamı burada legal gösteriyorsan al sana cevabını.

[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
256, 04 Ocak 2006 00:46 tarihinde demiş ki:
[spo1=o__O][/spo]

Ben hayatımda böyle acaip bir server görmedim.Adamın vurduğu damagelere dikkat edin.Hayatımda ilk defa görüyorum bu adamı.
Eğer bu adam legal ise Knight-Online tamamen illegaldir.

Bir de paper mage var ki o daha beter.Bütün paper magelere 6xx-7xx vuruyordum.Ama bu mageyi 1 vs 1 hiçbir warriorun alacağını sanmıyorum.
[spo2=Papermiş][/spo]
BURASI CHYBER SHELL WARİORA 2500 ASILDIM +10 SHARD:D +4 ROLL
Sosyal ağlarda paylaş

Sayk0'nun yorumlarını beklerim.
+8 dediği raptor +9 çıktı.
Legal dediği illegal çıkmaz mı sizce?
O yazmadan ben yazayım.
"Yaw ben +8 diye biliyodum bana +8 gösterdi.Demek ki anvil bu arkadaşı seviyormuş üstündekileri +8/15 yaptı
Raptoru da yanarsa yansın diye attı +9/90 olarak çıktı."Gibi bir yorum yapar.[signature][hline]Nick : :Cyberian:
Irk : El morad
Level : 70 ( Edit :D)
Server : Cypher (Başka neresi olabilirdi.)
Clan : Yok
NP : 600
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cyberian, 05 Ocak 2006 13:21 tarihinde demiş ki:
Sayk0'nun yorumlarını beklerim.
+8 dediği raptor +9 çıktı.
Legal dediği illegal çıkmaz mı sizce?
O yazmadan ben yazayım.
"Yaw ben +8 diye biliyodum bana +8 gösterdi.Demek ki anvil bu arkadaşı seviyormuş üstündekileri +8/15 yaptı
Raptoru da yanarsa yansın diye attı +9/90 olarak çıktı."Gibi bir yorum yapar.

yanılmışım ben sizin gibi program kullanıp bakmıyorum ben sadece +8 dir diye düşündüm ayrıca cypher serverinde en başından +9 raptor ların dark stone drop oldunu bilmiyecek kadar yeniyseniz bu tartışmaya hiç girmiyelim sizinle.[signature][hline]Nick : Sayk0
lvl : 62
Server : Cypher
Job : Warrior
Clan : Endless

Sayko
Sosyal ağlarda paylaş

O dropların KOLadmin tarafından silindiğini bilmeyecek kadar oyundan haberin yoksa.Sana birşey diyemeyeceğim.
Premium üyeymişsin çık sor bakalım koladmine o droplar ne oldu diye.
Ayrıca Jayaraj o dropların olduğu zamanlarda serverde olmayan bir kişilik.Kim tanıyordu Jayaraj'ı.Bobert gibi 3 günde 2 level kasan biri de olabilir.
Angelus eskilerdendir.Soralım ona.[signature][hline]Nick : :Cyberian:
Irk : El morad
Level : 70 ( Edit :D)
Server : Cypher (Başka neresi olabilirdi.)
Clan : Yok
NP : 600
Sosyal ağlarda paylaş

Gecen gün cypher ın gm bigbird le konuştuk ve adamın dediği bu serverda +8 legit shell set ve +9 raptor yok hatta legit olarak hiç bi serverda yok ve olamaz.Gm in dediği bu ve hatta bir cok kişinin itemlerini sildi ve devam edeceğini söyledi.Birde şu var jajaray ın yaptığı kesinlikle combo değil çünkü böyle bir kombo yok.Bi kere elindeki raptor yani slow atack a sahip bi silah ayrıca arad r vurmaksızın sürekli sd vuruyor.Yani böyle bi comboda yok.Hala adamın legit olduğunu veya combo yaptığını söylemeyin lütfen.[signature][hline]Name : _:Therion:_
Class : Shadow Vain
Lvl : 65
Np : 205 k
Clan : :::Lasombra:::
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca dark stone Dropları silindiyse
bu adamın elindeki ne
önceki hafta yapılan dupe vipe neydi benim bildiğim silinmiyen bi kaç tane daha +9 var onlarıda sen sor o koladmin e ben premium değilkende konuştum onunla sen rahat ol[signature][hline]Nick : Sayk0

Sayko
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The_Rion, 05 Ocak 2006 13:31 tarihinde demiş ki:
Gecen gün cypher ın gm bigbird le konuştuk ve adamın dediği bu serverda +8 legit shell set ve +9 raptor yok hatta legit olarak hiç bi serverda yok ve olamaz.Gm in dediği bu ve hatta bir cok kişinin itemlerini sildi ve devam edeceğini söyledi.Birde şu var jajaray ın yaptığı kesinlikle combo değil çünkü böyle bir kombo yok.Bi kere elindeki raptor yani slow atack a sahip bi silah ayrıca arad r vurmaksızın sürekli sd vuruyor.Yani böyle bi comboda yok.Hala adamın legit olduğunu veya combo yaptığını söylemeyin lütfen.

kombo demiyorlar zaten adamın senin gibi edit oldugunu düşünüyorlar[signature][hline]Nick : Sayk0

Sayko
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...