Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu da neyin nesi?

256

Öne çıkan mesajlar

abi bak şimdi cypher ne zamandan beri varsınız bilmiorum.. ama bir ara darkstone lardan drop olarak +9 raptor düşüodu ... ve düştü... ve bunu hiç bir gm silmedi jayaraj dışında bir çok kişi de daha vardır ... raptor +9 um silindi diye ağlayan birini görmedim.. sonuç olarak darkstone dan düşen bişey nasıl legal olmayabiliyor???? biri söleyebilirmi????[signature][hline]pSyCHoMaNiaC in Cypher
NeVRoPaT in Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

Bak angelus bile bu adamı hemen hemen hiç görmediğini söylüyor.Sen çıkıp legal diyorsun :D.
Bir duş al ve uyu.Raptorla kafana kafana vurmuşlar senin.[signature][hline]Nick : :Cyberian:
Irk : El morad
Level : 70 ( Edit :D)
Server : Cypher (Başka neresi olabilirdi.)
Clan : Yok
NP : 600
Sosyal ağlarda paylaş

cyberian ben adamı lvl 55 kende gördüm 60 kende 70 kende... adam lvl1 den başlayıp normal şekilde kasan biri senin gibi dbden editlememiş yani.. birde sen db den editledim diosun ve hangi yüzle konuşup adama bok atabiliosunki ? bence önce kendini düzelt.. ve o charda illegal se cümle alem seni z*ksin! daha bişe demiorum bu bile inanman için yeterli diil gerçi anlama problemin var.[signature][hline]pSyCHoMaNiaC in Cypher
NeVRoPaT in Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

fatıh burda blacfukkametal acc sı var patıde ama ugramıyo.evet ben bıle ex kasarken golem dark stone +9 raptor dusmustu.ama hala sılınmedı[signature][hline]angelus

[Bu mesaj ange tarafından 05 Ocak 2006 14:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sayk0, 05 Ocak 2006 13:52 tarihinde demiş ki:
Al işte dediğin lafa bak seninle muhatp olanda kabahat ben :Stuner: e neden macrocu şerefsiz dedim bi kere o konuyu iyi oku cz de macro açanlara kızan :STuner: cz de bana 5 li okları çakıp bende resmini buraya koyup rezil ettim o yüzden dedim belki anlamışsındır sanmıyorum ama
bak hala kim oldugunu yazmıyorsun korkma rahat ol sonuçta burası Forum paylaşım sitesi paylaş bak biz kimliğimizi yazıyoruz dimi.

Yahu macro ile level kasanlar şerefli abi , NP kasanlar mı şerefsiz sayk0?
Şerefli olup olmadığına sen mi karar veriyorsun?
Jayaraj Karus olsaydı
:Stuner: sana hacklenirken yardımcı olsaydı Jayaraj hakkında aynı şeyleri yazar mıydın buraya?[signature][hline]Nick : :Cyberian:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cyberian, 05 Ocak 2006 14:22 tarihinde demiş ki:
said:
Sayk0, 05 Ocak 2006 13:52 tarihinde demiş ki:
Al işte dediğin lafa bak seninle muhatp olanda kabahat ben :Stuner: e neden macrocu şerefsiz dedim bi kere o konuyu iyi oku cz de macro açanlara kızan :STuner: cz de bana 5 li okları çakıp bende resmini buraya koyup rezil ettim o yüzden dedim belki anlamışsındır sanmıyorum ama
bak hala kim oldugunu yazmıyorsun korkma rahat ol sonuçta burası Forum paylaşım sitesi paylaş bak biz kimliğimizi yazıyoruz dimi.

Yahu macro ile level kasanlar şerefli abi , NP kasanlar mı şerefsiz sayk0?
Şerefli olup olmadığına sen mi karar veriyorsun?
Jayaraj Karus olsaydı
:Stuner: sana hacklenirken yardımcı olsaydı Jayaraj hakkında aynı şeyleri yazar mıydın buraya?

ikisi arasında biraz tart fark yok diyorsan senin düşünceleri,ne şüpheliyim[signature][hline]Nick : Sayk0
lvl : 62
Server : Cypher
Job : Warrior
Clan : Endless

Sayko
Sosyal ağlarda paylaş

Database itemler silinmez mi diyenlere de şunu sunayım hemen.

Bu arkadaşın bir tane de Iron Impact +8/80 'i var.
HP'ye dikkat pls :D[signature][hline]Nick : :Cyberian:

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cyberian, 05 Ocak 2006 14:29 tarihinde demiş ki:
Database itemler silinmez mi diyenlere de şunu sunayım hemen.

Bu arkadaşın bir tane de Iron Impact +8/80 'i var.
HP'ye dikkat pls :D

sen bu işlere kafayı takmışsın takılarıda sölesene :)
he bide benım itemlerimide yaz oraya :D[signature][hline]Nick : Sayk0

Sayko
Sosyal ağlarda paylaş

Benim edit olduğumu düşünen bir sürü adam var sende katıl hiç problem değil ama editlikle vurma arasındaki ince farkı anlayamayacak kadar oyun bilgisinden yoksunusun.Peki görcez bi kaç güne elindeki +9 lar legitmiymiş değilmiymiş.Silindiği zaman görürsünüz Mr SaykO[signature][hline]Name : _:Therion:_
Class : Shadow Vain
Lvl : 65
Np : 205 k
Clan : :::Lasombra:::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The_Rion, 05 Ocak 2006 15:14 tarihinde demiş ki:
Benim edit olduğumu düşünen bir sürü adam var sende katıl hiç problem değil ama editlikle vurma arasındaki ince farkı anlayamayacak kadar oyun bilgisinden yoksunusun.Peki görcez bi kaç güne elindeki +9 lar legitmiymiş değilmiymiş.Silindiği zaman görürsünüz Mr SaykO

ben sana editsin demedim mr To mega Therion diyorlar dedim
+9 yok keşke olsa bende[signature][hline]Nick : Sayk0

Sayko
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lee54, 05 Ocak 2006 13:49 tarihinde demiş ki:
said:
The_Rion, 05 Ocak 2006 13:31 tarihinde demiş ki:
Gecen gün cypher ın gm bigbird le konuştuk ve adamın dediği bu serverda +8 legit shell set ve +9 raptor yok hatta legit olarak hiç bi serverda yok ve olamaz.Gm in dediği bu ve hatta bir cok kişinin itemlerini sildi ve devam edeceğini söyledi.Birde şu var jajaray ın yaptığı kesinlikle combo değil çünkü böyle bir kombo yok.Bi kere elindeki raptor yani slow atack a sahip bi silah ayrıca arad r vurmaksızın sürekli sd vuruyor.Yani böyle bi comboda yok.Hala adamın legit olduğunu veya combo yaptığını söylemeyin lütfen.

sen fazla ot içiorsun galiba .. :D

Ot?Pfffffff kalabalık olsun diye konuşuyosun!...[signature][hline]Name : _:Therion:_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sayk0, 05 Ocak 2006 15:16 tarihinde demiş ki:
said:
Benim edit olduğumu düşünen bir sürü adam var sende katıl hiç problem değil ama editlikle vurma arasındaki ince farkı anlayamayacak kadar oyun bilgisinden yoksunusun.Peki görcez bi kaç güne elindeki +9 lar legitmiymiş değilmiymiş.Silindiği zaman görürsünüz Mr SaykO

+9 yok keşke olsa bende

Zekasıyla sorunlar yaşayan bi arkadaşta bana ot içiyosun diyo.Ot içmiyorum ama sunu cok iyi biliyorum.Drop olan +9 lar reduceliydi yani yanması mümküğn değil.Su an kullanılan +9 raptorlar db den editlenmiş yani seri numarası saçma sapan şekilde değiştirilmiş raptorlardır.İnanmayabilirsiniz ama gercekten bigbird le konuştuk ve adamın söylediği aynen buydu böyle bir seri numarası yok ve hepsi silinecek.Zamanla görücez arklar[signature][hline]Name : _:Therion:_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The_Rion, 05 Ocak 2006 15:21 tarihinde demiş ki:
said:
said:

+9 yok keşke olsa bende

Zekasıyla sorunlar yaşayan bi arkadaşta bana ot içiyosun diyo.Ot içmiyorum ama sunu cok iyi biliyorum.Drop olan +9 lar reduceliydi yani yanması mümküğn değil.Su an kullanılan +9 raptorlar db den editlenmiş yani seri numarası saçma sapan şekilde değiştirilmiş raptorlardır.İnanmayabilirsiniz ama gercekten bigbird le konuştuk ve adamın söylediği aynen buydu böyle bir seri numarası yok ve hepsi silinecek.Zamanla görücez arklar

Therion bak sana şu kadarını söliyim +9 reduce falan düşmedi onlar sadece +9 olarak düştü ben taaa server in başlarında onlardan gördüm +9 düz sonra bi kaç kişi daha vardı onlardada aynısı vardı Reduceyi pek lvl yetmezliğinden bastılar.
bunların çıktıgını Farkeden Reunon Clanı Full onlardan çıkardı o gün en Çok olanda elinde R_K3 dür bilirsiniz SLovak bi adam ve diğer çıkaran takımda Sultans Clanı yani RateL ( mage ) ve tayfası hala oynuyorlar onlarada sorabilirsiniz bendede vardı bi tane o zaman Hacklendiğimde bendede 1 tane vardı ama eminimki hack olmasaydı hala dururdu o çünki temmuz ayının sonunda Drop oldu onlar aylar geçti Dupe vipeler geçti silinmedi ben siliniceğine inanmıyorum keşke bi tanede bende olsa 205 ap çüş denecek kadar var.[signature][hline]Nick : Sayk0

Sayko
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sayk0, 05 Ocak 2006 15:25 tarihinde demiş ki:
said:
The_Rion, 05 Ocak 2006 15:21 tarihinde demiş ki:
said:
said:

+9 yok keşke olsa bende

Zekasıyla sorunlar yaşayan bi arkadaşta bana ot içiyosun diyo.Ot içmiyorum ama sunu cok iyi biliyorum.Drop olan +9 lar reduceliydi yani yanması mümküğn değil.Su an kullanılan +9 raptorlar db den editlenmiş yani seri numarası saçma sapan şekilde değiştirilmiş raptorlardır.İnanmayabilirsiniz ama gercekten bigbird le konuştuk ve adamın söylediği aynen buydu böyle bir seri numarası yok ve hepsi silinecek.Zamanla görücez arklar

Therion bak sana şu kadarını söliyim +9 reduce falan düşmedi onlar sadece +9 olarak düştü ben taaa server in başlarında onlardan gördüm +9 düz sonra bi kaç kişi daha vardı onlardada aynısı vardı Reduceyi pek lvl yetmezliğinden bastılar.
bunların çıktıgını Farkeden Reunon Clanı Full onlardan çıkardı o gün en Çok olanda elinde R_K3 dür bilirsiniz SLovak bi adam ve diğer çıkaran takımda Sultans Clanı yani RateL ( mage ) ve tayfası hala oynuyorlar onlarada sorabilirsiniz bendede vardı bi tane o zaman Hacklendiğimde bendede 1 tane vardı ama eminimki hack olmasaydı hala dururdu o çünki temmuz ayının sonunda Drop oldu onlar aylar geçti Dupe vipeler geçti silinmedi ben siliniceğine inanmıyorum keşke bi tanede bende olsa 205 ap çüş denecek kadar var.

Silinmediğini biliyorum ama silineceğini söylüyorum en yakınımda brujah var onunkini sildi ve ve konuştuk sonra se7en vs bi kaç kişiini itemlerı gitti sildi.Ve silmeye devam edeciğini söylüyo adaö.ama hala onlar legit deme bana.Db ye giren biri ki ben cok uykınen tanıyorum kendileri koydu o dropu.Yani bu itemler kol adminler veya gm ler tarafından konuşmadı ds lere ki mümkünatıda yok.[signature][hline]Name : _:Therion:_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The_Rion, 05 Ocak 2006 15:17 tarihinde demiş ki:
said:
Lee54, 05 Ocak 2006 13:49 tarihinde demiş ki:
said:
The_Rion, 05 Ocak 2006 13:31 tarihinde demiş ki:
Gecen gün cypher ın gm bigbird le konuştuk ve adamın dediği bu serverda +8 legit shell set ve +9 raptor yok hatta legit olarak hiç bi serverda yok ve olamaz.Gm in dediği bu ve hatta bir cok kişinin itemlerini sildi ve devam edeceğini söyledi.Birde şu var jajaray ın yaptığı kesinlikle combo değil çünkü böyle bir kombo yok.Bi kere elindeki raptor yani slow atack a sahip bi silah ayrıca arad r vurmaksızın sürekli sd vuruyor.Yani böyle bi comboda yok.Hala adamın legit olduğunu veya combo yaptığını söylemeyin lütfen.

sen fazla ot içiorsun galiba .. :D

Ot?Pfffffff kalabalık olsun diye konuşuyosun!...

sen zaten kalabalık yapıorsun burda ...
gelmiş konuşuorsun sadece yaygara yapıorsun sana anca hoşt derim :D[signature][hline]Nick : Lee/:ToxiCity:
lvl : 6x
Job : Paladin
Np : 11****
Durumu : Ban Yedi ( Knight Chash Maduru ) :ToxiCity: ile yola devam tam gaz :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fenerli_, 05 Ocak 2006 15:29 tarihinde demiş ki:
sayko sen legitmisinki itemlerinde legit olsun bize hikaye yapma emeginle hakkınla kas dupe yapmadan oyna sonra gel forumlarda yazı yaz

1 tane dupe itemimi söle çarımı sana vereyim :)[signature][hline]Nick : Sayk0

Sayko
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...