Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eu - Magtheridon Realm Başlığı

Wendigo

Öne çıkan mesajlar

Tebrikler Penth. ;)

Bu arada bugün ilk defa Zul'Gurrub'a girdim. GSL olarak giriyorlardı arada ama High Priest Thekal'ı 5-6 kere deneyip hiç öldürememişler. Bu sefer MT'mizin başlarda ölmesine rağmen ve bir çok hataya rağmen ilk deneyişte %9'a getirdik. İkinci denemede de çok rahat öldürdük. Ondan sonraki panter boss'u da 3. denemede kite taktiği ile aldık. Sonra da Hakkar'a gittik, kolay oldu. İlk başlarda Zul'Gurrub çok bayık geldi. Ama boss'lar çok zevkli. Her ne kadar loot çok iç açıcı olmasa da warrior'lar için harika drop'lar var. Sonuç olarak Hakkar'ı öldürdük, 5 buçuk saat falan sürdü ama her boss öncesi dakikalarca taktik anlatmalar ve gereksiz wipe'lar oldu. Neyse..

Ben Bloodsoaked Legplates ve Overlord's Onyx Band aldım çok mutluyum.[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Kane | Level 60 | Orc Warrior | Magtheridon | Grimsoul Legion
Nepenthe| Level 20 | Undead Mage| Frostwhisper
Sosyal ağlarda paylaş

Abi zaten adam gibi Alliance guildi kalmadi sizde ya, bir FoD bir Disorder kaldi yanlis bilmiyorsam, ki Disorder Ragnaros kesemiyordu en son, FoD da 4-5 hafta önce kesti ilk Ragnaros'unu yanlis hatirlamiyorsam.

Kisacasi, meydani bos bulmusken sömürün abi :)[signature][hline]WoW EU - Magheridon
Penthesilea, Night Elf Priestess
Emilo, Gnome Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 07 Ekim 2005 05:16 tarihinde demiş ki:
Abi zaten adam gibi Alliance guildi kalmadi sizde ya, bir FoD bir Disorder kaldi yanlis bilmiyorsam, ki Disorder Ragnaros kesemiyordu en son, FoD da 4-5 hafta önce kesti ilk Ragnaros'unu yanlis hatirlamiyorsam.

Kisacasi, meydani bos bulmusken sömürün abi :)
?? molten core`u 1 gunde temizliyoruz. ilk raid`lere 08/26/05 de baslamamiza ragmen bu kadar kisa surede ragnaros`a kadar wipesiz ve first kill olarak geliyoruz. ragnaros da yakinda kesilecek suan onun denemeleri var. ustelik bunun disinda diger gun onyxia ve zulgurup yapiyoruz. fakat henuz outdoor boss tecrubemiz olmadigi icin kazzak olayina girmis degiliz ama yakinda o da olacak.
alliance da adam gibi guild yok demeni aslinda garipsemiyorum. cunku biz forumlara instancelar dan hatiralar screenshot`i koyup guildimizin durumu hakkinda bir bilgi verme geregi duymuyoruz. kendi halimizde oynuyoruz ve hayatimizdan da gayet memnunuz. insanlar alliance da guild yok seklinde bilmeye devam edebilirler. sorun degil.[signature][hline]Server: Burning Legion

LvL 60 Nightelf Rogue
Guild: Invadoria

http://wow.allakhazam.com/profile.html?162005

[Bu mesaj Greandisthas tarafından 07 Ekim 2005 06:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar disorder dagildi geride en fazla 20 kisi kaldi onlarda baska guildlere dagilmaya basladilar.... bu arada geride biraktiklari disordera bankayida birakmadilar....[signature][hline]remüs---> ezik mage (artik bi warrior bile dovemiyorum herkez olmus mos mos delikanli adam mor giyer mi ha ayip ayip)

Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

disorder ın officerları biz 8 aydır millettle uğraşıyoruz bıktık usandık diyip. guildi bıraktılar ve migrate ettiler. Bu kararı da dün gece verdiler. Tabi aısl olay guild bankasıydı bir çok fiery core lava core gibi şeyler varken asıl oaly 4 tane sulfuron ingot vardı. Bunlarda magtehirdon a geçmiş. ol saatte bu olaydan haberi ol bütün disorder üyeleri acele ile migrate etti. Ulaşamadığımız bi çok kişi vardı (örnek remüs) Yeni serverda officerlar dan ikisi isim de değiştirdi (neas=nosean oldu fire iın ismi belirsiz)
Magtheridon a geçmek bir açıdan iyi oldu o da serverdaki guildlerin çoğu pro. Bl de ise 80% noob kaldı. Bu saatten sonra ne yapacaz artık bilmiyorum.
son olarak bolcana thoruim bar a ihtiyacım var (500 tane felan) ilgilnenenlere duyrulur.[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
Sandrue
human paladin (Burning Legion)
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

yukarimdaki yazima bir duzeltme daha dogrusu ekleme yapmak istiyorum. 1 gunde temizliyoruz derken mc de kalma suremiz yaklasik 5 saat oluyor ve 5 saat icinde ragnaros haric tum bosslari temizliyoruz.ilk girisde 2 saatte 4 boss ve eger devam edersek 3 saatte de 5 boss kesiliyor.ve bunu 1 gune yada ertesi gune bolebiliyoruz.bu tamamen raid deki insanlarin durumlarina gore ayarlaniyor.bir tek girip 5 saattede temizleme kapasitesi var 1 gunu bolup 2. gun bitmeden girip kalan bosslari temizleme kapasiteside var. ama iste bunlari ben dahil kimse ustu acik sekilde belirtmedigi ve public forumlara tasimadigi icin Invadoria`nin durumu hakkinda insanlar nedir? kimlerdir ? diye konusabiliyor yada yukarda Pain Trainden arkadasin tabiri ile ``adam gibi adam mi kaldi`` diyebiliyor. denmese daha iyiydi tabi.benimde yukardaki gibi bir aciklama geregi duymama gerek kalmazdi.cunku bu tur muhabbetleri asla sevmem. siimdiye kadar bu tarz bir sey yazmamamizin sebebide zaten buydu. yazmak cizmek gerekliymis demek ki neyse...[signature][hline]Server: Burning Legion

LvL 60 Nightelf Rogue

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Greandisthas, 07 Ekim 2005 06:00 tarihinde demiş ki:
said:

?? molten core`u 1 gunde temizliyoruz. ilk raid`lere 08/26/05 de baslamamiza ragmen bu kadar kisa surede ragnaros`a kadar wipesiz ve first kill olarak geliyoruz. ragnaros da yakinda kesilecek suan onun denemeleri var. ustelik bunun disinda diger gun onyxia ve zulgurup yapiyoruz. fakat henuz outdoor boss tecrubemiz olmadigi icin kazzak olayina girmis degiliz ama yakinda o da olacak.
alliance da adam gibi guild yok demeni aslinda garipsemiyorum. cunku biz forumlara instancelar dan hatiralar screenshot`i koyup guildimizin durumu hakkinda bir bilgi verme geregi duymuyoruz. kendi halimizde oynuyoruz ve hayatimizdan da gayet memnunuz. insanlar alliance da guild yok seklinde bilmeye devam edebilirler. sorun degil.
Ay amma üzülmüs ya yaziik :)

Zul'Gurub temizliyorsun ama hala gurup yaziyorsun mesela bak, sen de mükemmel degilmissin. Ayrica, günümüzde MC de wipe yiyen guild kaldi mi ki?

Basariyi paylasmak güzel bi olay bence, örnegin burda KR Nefarian kill ini yaziyor, onlar kadar seviniyorum ben de sonucta bu bizim sunucumuzda iyi oyuncular oldugunu gösteriyor, Nefarian a geldigimizde ve BWL De akil danisacak biri olmasini sagliyor vs.

Bir de biz variz yazsan gecsen tamma abi pardon diyecegim de, reklam yapip sonuna biz reklam yapmiyoruz yazmak komik olmus :)

Neyse, size Ragnaros'ta basarilar o halde.[signature][hline]WoW EU - Magheridon
Emilo, Gnome Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jaan, 07 Ekim 2005 12:50 tarihinde demiş ki: son olarak bolcana thoruim bar a ihtiyacım var (500 tane felan) ilgilnenenlere duyrulur.
Ben satabilirim, 2-3 gün icinde cikaririm heralde cünkü 850g borcum var :)[signature][hline]WoW EU - Magheridon
Emilo, Gnome Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 07 Ekim 2005 16:00 tarihinde demiş ki:

Zul'Gurub temizliyorsun ama hala gurup yaziyorsun mesela bak, sen de mükemmel degilmissin. Ayrica, günümüzde MC de wipe yiyen guild kaldi mi ki?

İmla-yazım hatası düzeltme işine girersek, senin yazdığın bütün mesajlara sayfa dolusu cevap yazmak gerekir herhalde. "Dinime laf eden müslüman olsa." diye bir atasözü var ya, bundan daha uygun bir yerde söylenebilir mi?

Defalarca Paticikten ban yedin, hala aklın başına gelmemiş belli. Başkalarını hakir görmekten aşağılamaktan vazgeçsen herkes için en hayırlısı olur.

Allah Magtheriodon'da sizlerle beraber oyun oynayan arkadaşlara kolaylık versin, ne diyeyim?[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose
Sosyal ağlarda paylaş

said:
said:
said:

alliance da adam gibi guild yok demeni aslinda garipsemiyorum. cunku biz forumlara instancelar dan hatiralar screenshot`i koyup guildimizin durumu hakkinda bir bilgi verme geregi duymuyoruz. kendi halimizde oynuyoruz ve hayatimizdan da gayet memnunuz. insanlar alliance da guild yok seklinde bilmeye devam edebilirler. sorun degil.

Basariyi paylasmak güzel bi olay bence, örnegin burda KR Nefarian kill ini yaziyor, onlar kadar seviniyorum ben de sonucta bu bizim sunucumuzda iyi oyuncular oldugunu gösteriyor, Nefarian a geldigimizde ve BWL De akil danisacak biri olmasini sagliyor vs.

Bir de biz variz yazsan gecsen tamma abi pardon diyecegim de, reklam yapip sonuna biz reklam yapmiyoruz yazmak komik olmus :)

Neyse, size Ragnaros'ta basarilar o halde.
once usluba dikkat edelim. sonrada ukelalik yapmayalim. burada turk oyuncular arasinda iyi gecinelim diyip de karsina cikana bin tekme psikolojisi ayagi yapma/yin.

diger konuya gelirsek 2 aylik bir guildin bu seviyede olmasini forumlara tasiyacak sekilde afise etme taraftari olmadik ama tasiyanada bir laf soylemedik saygi duyduk. ama bunu yapmadik diyede laf denirse cevabida alirsin yersin.

gunumuzde wipe yemeyen guild kaldimi lafini ise komik karsiliyorum cunku pt ve seven olarak aylar sonra domoya gelebildiginizi, mc`lerde 7-8 saate yakin sure boss kesmeye calistiginiz zamanlari, onyxialarda yuzde 1 lerde wipe oldugunuz zamanlari hatirlatmama gerek yok. hos sen o zamanlar pt den habersiz olarak pandoradaydin. kisaca siz bu kadar zaman sonra belki bu duruma geldiniz, biz agustos sonu eylul basindan beri bu duruma geldik. kaldi ki guilde aldigimiz kisilerin hepsi mc tecrubesi olmayan kisilerdi. bu lafimi istersen reklam olarak algila istersen baska bir sey hic umrumuzda degil. guildimize gelen her lafa karsi savunma yapacak durumundayiz. en azindan simdiye kadar forumlarda ego tatmini uzerine yogunlasmis bir tavrimizin olmamasi bizim istedigimiz bir olaydir. ama eger yapmak gerekiyorsa merak etme o da yapilir.[signature][hline]Server: Burning Legion

LvL 60 Nightelf Rogue

[Bu mesaj Greandisthas tarafından 07 Ekim 2005 16:30 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Greandisthas tarafından 07 Ekim 2005 16:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Greandisthas, 07 Ekim 2005 16:29 tarihinde demiş ki:
said:
said:
said:

once usluba dikkat edelim. sonrada ukelalik yapmayalim. burada turk oyuncular arasinda iyi gecinelim diyip de karsina cikana bin tekme psikolojisi ayagi yapma/yin.

diger konuya gelirsek 2 aylik bir guildin bu seviyede olmasini forumlara tasiyacak sekilde afise etme taraftari olmadik ama tasiyanada bir laf soylemedik saygi duyduk. ama bunu yapmadik diyede laf denirse cevabida alirsin yersin.

gunumuzde wipe yemeyen guild kaldimi lafini ise komik karsiliyorum cunku pt ve seven olarak aylar sonra domoya gelebildiginizi, mc`lerde 7-8 saate yakin sure boss kesmeye calistiginiz zamanlari, onyxialarda yuzde 1 lerde wipe oldugunuz zamanlari hatirlatmama gerek yok. hos sen o zamanlar pt den habersiz olarak pandoradaydin. kisaca siz bu kadar zaman sonra belki bu duruma geldiniz, biz agustos sonu eylul basindan beri bu duruma geldik. kaldi ki guilde aldigimiz kisilerin hepsi mc tecrubesi olmayan kisilerdi. bu lafimi istersen reklam olarak algila istersen baska bir sey hic umrumuzda degil. guildimize gelen her lafa karsi savunma yapacak durumundayiz. en azindan simdiye kadar forumlarda ego tatmini uzerine yogunlasmis bir tavrimizin olmamasi bizim istedigimiz bir olaydir. ama eger yapmak gerekiyorsa merak etme o da yapilir.

Tamam kralsınız
lütfen priestimizi rahat bırakırmısınız efem
ve lütfen magtheridon realm baslıgını terk edermisiniz rica etsem.
Horde charlarınız hakkında konusmak isterseniz buyrun gelin konusun
ama bl deki alliance guildiniz hakkında konusucaksanız sizi Bl forumlarına alalım efem.[signature][hline] Mystry aka mördak
gibidir.
Adoris Pain Train & For SEVEN

[Bu mesaj Sin tarafından 07 Ekim 2005 16:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
said:
said:

Penth abi senin bir sozun vardı aynen sana iade ediyorum
"Ya wowa yeni başladın yada 12 yaşındasın"[signature][hline]Lianna Human Paladin
Gloria Honorifice Pralium Facio Animus Gradior Quo Prodo, In Excelsis Precedo Bellator Decerte Adversa Incurro Invadoria Desideratus Fatum! Desideratus Bellum!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sin
magtheridon basligi altinda BL guildleri hakkinda yorum yaparsaniz cevabida alirsiniz. basit ama net bir cevap.[signature][hline]Server: Burning Legion

LvL 60 Nightelf Rogue

[Bu mesaj Greandisthas tarafından 07 Ekim 2005 16:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

BL den Magthredion serverına geçtim. Burada Türk guild arıyorum. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa ve beni bilgilendirirse sevinirim. Ayrıca kiminle temasa geçebilirim.?

Level 60 Pala.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Greandisthas, 07 Ekim 2005 16:46 tarihinde demiş ki:
said:
Sin
magtheridon basligi altinda BL guildleri hakkinda yorum yaparsaniz cevabida alirsiniz. basit ama net bir cevap.

biz magtheridonlular ezik insanlarız
sosyetik ezikleriz ve n00buz
dedikoduyu severiz
lütfen bizi kendi halimize bırakın yüce burning legion oyuncuları

ekleme: scroll up , bakbakalım konu nerden baslamıs, sonra biraz daha basit ve net cvp yazarsan cok mutlu oluruz
[signature][hline] Mystry aka mördak
gibidir.
Adoris Pain Train & For SEVEN

[Bu mesaj Sin tarafından 07 Ekim 2005 16:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hos guzel siz seversinizde herkes sevmek zorunda degil. ayricana burasi herkesin tiklayip girebilecegi bir topic. yani isteyen girip yazi yazabilir ilgili bir konu varsa. size kimse noob demedi ama madem kendinizi oyle goruyorsunuz bize laf soylemek dusmez. server degistirdiniz diye topiclerin krali olmaz kimse onuda belirteyim.[signature][hline]Nanette the danette. Burning legion.
Alliance. Mage. Invadoria.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...