Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout'a başlamak

Smoke

Öne çıkan mesajlar

Hayatta başlığı Fallout olan bir konu açacağımı düşünmemiştim ama bir sorum olacak. BG, IWD, Torment gibi oyunların hastası olan biri olarak hayatımda hiç Fallout serisinden oyun oynamadım. Ama son zamanlardaki Fallout topiclerini okuyunca içime bir kurt düştü, bi anda kendimi Fallout oynamam gerektiğine inandırdım. Şimdi 3 oyun olduğunu biliyorum, F1, F2 ve FT bu kadarı iyi hoş ama F1'i bulmam imkansız sanıırm soracağım soru F2 mi FT... yani algıladığım kadarıyla FT biraz daha arcade daha az hikaye falan F2 ise BG gibi uçsuz bucaksız... Hangisiyle başlamam lazım?
Bir de bu oyunları Ankara'da nereden temin edebilirim?[hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

f1 ve 2 yi level orjinal vermişti bi aralar o sayıları alırsan belki kalmışşa ellerinde oyunda bedava hemde orjinal olur :)[hline][i]Wow - Swg - Begin -
-bab naber?
-nolsun işte uğraşıoz, yok dünyayı kurtar, yok 10000 yıldır gizli kalmış bi ırkı yok et, yok altın çıkar.. günlük işler işte :)
-hıı...!
Sosyal ağlarda paylaş

Seriye kesinlikle f1 le baslamak gerekiyor. Olaylar kronolijik gelistigi ve f2 de f1 de oynattigin karakterin varisi olarak basladigin icin seriye f2 yle baslamak oyundan bi yarim goturur.
FoT a gelince, sadece fallout fanatikleri icin bir oyun bence, jagged alliance dan farki yok. wasteland de gecen tactical combattir olayi.Wasteland cocuklarinin bu oyunu sevme nedeni f1-2 ye gore daha bi rafine edilmis combat sistemi, cesitli silahlar ve nispeten bugsiz bir oyun oldugu icindir.
Ama bana sorcak olursan ben oyundan ve multisinden zevk alan bir adamim, o ayri...

not: f1-2 ye patchlemeden baslamak insanin akil sagligiyla oynar, o acidan patchledikten sonra oyuna baslamak en akillica is olur...[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

level fo2'yide 1'ide verdi,ama ellerinde kalmamış,istanbulda istyeyen varsa sorun değil,bende var kopyalatırız,yalnız fo2 cdsinin arkası biraz çizik belki kopyalanmaz,ama fo1 kesin olur,bu arada oyun baya ingilizce istiyo,(oynayarak inigilizce öğrenieiebilecek bi oyun:)),kadıköydede satan bi yer vardı eski oyunlar,adres bilmiyom,orda hep oluyo[hline]less talk,more glock!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Norak, 26 August 2003 11:09 tarihinde demiş ki:
f1 ve 2 yi level orjinal vermişti bi aralar o sayıları alırsan belki kalmışşa ellerinde oyunda bedava hemde orjinal olur :)[hline][i]Wow - Swg - Begin -
-bab naber?
-nolsun işte uğraşıoz, yok dünyayı kurtar, yok 10000 yıldır gizli kalmış bi ırkı yok et, yok altın çıkar.. günlük işler işte :)
-hıı...!

kalmamıs cok kişi sordu onlara[hline]Duxus
---------
blackchaos, 09 June 2003 23:22 tarihinde demiş ki:
allaha yakın bana uzak ol
Sosyal ağlarda paylaş

bu siteden bütün fallout oyunlarını temin edebilirsin..

reklam etmek için bir nedenim yok, sadece kendim de alışveriş ediyorum ve güvenilir bir yer, arşivi de çok geniş. listeyi yayından kaldırmış ama mail'le hemen gönderir, kesinlikle dene eski oyun arıyorsan özellikle..[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...