Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Filmlerden Unutulmaz Anlar (spoiler olabilir, doğal olarak)

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

said:
Maedhros_Laorx, 06 Kasım 2004 19:43 tarihinde demiş ki:
My Girl

Macaulay Culkin'nin öldüğü sahne

+8[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

Birde Spy Game de..

Sonunda;Bu adamın dört karısı yokmuş!Sadece birkez evlenmiş!

..Dumur..[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

Pulp Fiction
samuel jackson: ezekiel 25:17.the path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men.blessed is he who, in thename of charity and good will,shepherds the weak through the valley of the darkness.for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children.and I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers.

dan dan dan dan

aman ya nedir ole o mest olmustum o anda

And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.[signature][hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SM0KE, 04 Ağustos 2004 14:53 tarihinde demiş ki:
Indiana Jones - The Raiders of the Lost Ark

Indy'nin pazarda kaçırılan kızı araken karşısına çıkıp kılıçla binbir şebeklik yapan siyahlar içindeki savaşçıyı 10-15 saniye seyrettikten sonra pis pis sırıtıp silahını çekip vurması.

Last Crusade'de de aynı sahnenin köprü versionunda silahı çekmesi ama kurşun olmadığını fark edip köprüden atlaması[signature][hline]Emektar Pati Üyesi
Since 2000
Sosyal ağlarda paylaş

said:
screamer, 04 Ağustos 2004 23:33 tarihinde demiş ki:
Ring 2003

Tabiki televizyondan fırlama bölümü elalemin sinemada çığlık atmasına sebep olmuştu.

screamer kabuslarımı dirilttin...duşa girdim ve banyonun bi duvarını boydan boya kaplayan aynaya bakmaktan yıkanamadım doğru düzgün...arka odalara giremiyorum ULAAAAN BU NE LAAAN RİNG RİNG RİNG rüyalarıma giriyoo yeteeeer!![signature][hline]-Penguen dergi kapağından alıntı-
Chirac:Hepimiz Bizans Çocuğuyuz
Bakan Tüzmen:Avrupalı ne çocuğu olduğunu bilir!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Amandaout, 17 Aralık 2004 11:05 tarihinde demiş ki:
Aman Tanrım...

eve ilk geldiinde tanrı olarak..

eşi : OH! my god..!
Bruce: Call me Bruce..

aha işte budur abi ya...o filmde içten güldüğüm tek espiri buydu zaten :D ve yine kopardı beni :lol:[signature][hline]-Penguen dergi kapağından alıntı-
Chirac:Hepimiz Bizans Çocuğuyuz
Bakan Tüzmen:Avrupalı ne çocuğu olduğunu bilir!
Sosyal ağlarda paylaş

Gorada cem yılmazın sigarayı yaktıktan sonra yavaş çekimde yaptığı hareket ve aksaray sahnesi komediydi.

Ayrıca bide filmde değil ama spider man 2de sonda hani goblin maskesi gözüküyoya işte o sahnede yanımda o oturan çığlık atıp korkudan oturduğu yerde hoplamıştı ve bütün sinema kadına gülmüştü.

Son olarakda lotr 3de rohanlıların minas trith kuşatmasında orklara ilk girdiği sahne ve daha sonra füllerin rohanlılara girdiği sahne.
Sosyal ağlarda paylaş

Jurassic Park (1993)
Raptorlerin mutfağa girdiği ve bir tanesinin metal masalardan birinin üstüne atlayıp, kıvrık tırnağıyla ses çıkarttığı sahne.

Sonlarda, Trex'in gelip iki raptorla kapıştığı sahne.

Dombili Denis'in Zehirli dinazorla karşılaştığı ve arabada parçalandığı kısım.

Trexin arabayı ters çevirdiği sahne.

Ian Malcolm'un bitmek bilmez teorileri.

Adanın devasa kapılarının açıldığı ve Jurassic Park'a ilk girişimiz.[signature][hline]Did you know that 4 out of every 5 people have the potential to be a zombie?
Sosyal ağlarda paylaş

ya simdi aklıma geldi filmin adını hatırlayamadım bilen varsa solesin .Filmin başı bir minibüs ve etrafında bir kalabalık var.Minibus bir kıza carpmıs kız arabanın altında o anda.Kız nefes alamıyor ve biz bu sırada kızın dusuncelerini duyuyoruz.Devamında bir adam minibusun altına bakıyor bekle gelicem diyor.Burdaki bekleme anı super gercekten.Sonra adam geliyor çakısıyla kızın bogazında küçük bir delik açıyor ve buraya bir pipet sokarak kızı kurtarıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

American History X:
Irkçı bir beyaz Afro Amerikalı birinin ağzını açtırıp kaldırımı ısırttırır. Ardından doğrulup adamın kafasına tekmeyi basar. Adam doğal olarak feci bir şekilde ölür[signature][hline]
[/b] Aşka dair ne var ne yoksa, al giderken
İşime yaramaz.. Bana yaramaz..
Çünkü artık çok zor aşık olmak
Ama bir de olursam, bu son olacak [/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...