Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Film çekseniz...

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Ee kurtlar vadisi rekor kırar mı ? konusunda hayalım olduğunu söylemiştim :) Eminim bir çoğumuzun hayalidir yönetmen olmak.Benim de hayalim tabii ki ve herşeyden çok istiyorum bir bakıma (site işimiz var gerçi ama :) )

Hep düşünürüm yönetmen olsam nelerin filmini çekersiniz ? Veya senaryo yazacak veya yazdıracak olsanız nasıl bir şey yaparsınız ?

mesela ben ;

Kemal Tahir her kitabinin filmini çekmek isterim çünkü gerçekten büyük yapıtlar.Özellikle Devlet Ana ve Yorgun Savaşçı.Yorgun Savaşçının başından olaylar geçmiş bir filmi var zaten ama renkli yeniden çekim hoş gider :D

Kara Elf üçlemesini çekmek isterim :D

senaryo yazdırmak istesem,

tarihsel filmler düşünürüm.mesela dönemlerine göre Osmanlı tarihi , 4 filmlik harika olurdu :)

Çanakkale Savaşı ile ilgili kahramanlık öyküleri,destanlar değilde her iki tarafada eşit bakıp orada yaşananlar bunlardı diye bir film çıkarmak isterim.

ve herşeyden çok insanları bilinçlendirecek filmler çekmek isterim :D

-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-

uykumda var ben neler yazmışım ya :D hadi hayalleri yazın uheuhe (kafa da güzel değil ilginç :D )[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben yazıp yönetmek istiyorum. İlginç bir bilimkurgu projem var. Özel efekt falan istemez, bence gayet de hoş bişey aslında. Onu çekmek isterdim.

Ölüm Kapısı serisini çekmek isterdim.

Ailemizin olaylı hayatını çekmek isterdim.

İsterdim de isterdim ohooo... :-)

Ayrıca Türkiye'deki eğitim ve adalet sistemlerini eleştiren iki film çekmeyi düşünüyorum. Ülke adı başka olacak, fantastik bir film gibi olacak yani. Kötü insanların :-) suratında siyah maskeler olacak. Hepsi bi örnek bunların zaten. Neyse işte keşke fırsatım olsa da çekebilsem...[signature][hline]Herkese mutlu bir 2006 yılı diliyorum.
"Senin baban Superman oldu"
In Rock We Trust
K.A.L Forever!

[Bu mesaj nileppezdel tarafından 02 Ocak 2006 01:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Karamsarlığı anlatan ve bol hüzün olan bir film çekerdim =)[signature][hline]Mu Online, Navy Field, RF Online, Space Cowboys, D&D Online, DaoC, Dark n Light, Dofus Online, Goonzu Online, Guild Wars, Silkroad Online, Ultima Online, WoW... Mmorpg portalı her türlü bilgiyi buradan alabilirsiniz ve yukardaki oyunların forumları bulunmaktadır.
www.mmoturk.com

Sosyal ağlarda paylaş

valla arkadaslarla bi fanfilm isine giriselim dedik eglencesine. star wars evreninde geciyor. senaryo tamam, gerekli efekt icin programlar acemicede olsa tamam. ama oyuncu eksikligi var. bi kisi elli farklı karakter icin oynuo:P
baska bir film cekecek olursam da soyle tarihi bir film cekmek isterdim.
Sosyal ağlarda paylaş

en başta tahrisel bişeyler çekmek isterdim istanbul'un fethi veya selçuklu imparatorluğu'nun doğusu, yükselisi gibi....
sonrada star wars çekmek isterdim[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

daha önce çekilmemiş bir tarzda bi film yapmak istiyorum ilerde, en büyük hayallerimden biri. bana özgü olcak. ama zor tabi hehe[signature][hline]BabacumMostors, 30 Kasım 2005 23:32 tarihinde demiş ki:
Rapperzâde Ceza Efendi'den geliyor diss mâkâmından;
yoğurt koydum dolaba, oy sagopam, o telekler boğazına kaça
Sosyal ağlarda paylaş

Film çeksem kesinlikle tarihimizden biriyle başlardım,malazgirt,istanbulun fethi,kurtuluş savaşı,çanakkale bunların hepsi gişeleri alt üst edebilecek hikayeye sahipler sadece biraz efektlerle süslenmeleri yeterli olurdu.

Bunun dışında fantastik bir film çekmek isterdim,ama gene bizim kültürümüzden olucak
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DarKRideR, 02 Ocak 2006 01:19 tarihinde demiş ki:
Ee kurtlar vadisi rekor kırar mı ? konusunda hayalım olduğunu söylemiştim :) Eminim bir çoğumuzun hayalidir yönetmen olmak.Benim de hayalim tabii ki ve herşeyden çok istiyorum bir bakıma (site işimiz var gerçi ama :) )

Hep düşünürüm yönetmen olsam nelerin filmini çekersiniz ? Veya senaryo yazacak veya yazdıracak olsanız nasıl bir şey yaparsınız ?

mesela ben ;

Kemal Tahir her kitabinin filmini çekmek isterim çünkü gerçekten büyük yapıtlar.Özellikle Devlet Ana ve Yorgun Savaşçı.Yorgun Savaşçının başından olaylar geçmiş bir filmi var zaten ama renkli yeniden çekim hoş gider :D

Kara Elf üçlemesini çekmek isterim :D

senaryo yazdırmak istesem,

tarihsel filmler düşünürüm.mesela dönemlerine göre Osmanlı tarihi , 4 filmlik harika olurdu :)

Çanakkale Savaşı ile ilgili kahramanlık öyküleri,destanlar değilde her iki tarafada eşit bakıp orada yaşananlar bunlardı diye bir film çıkarmak isterim.

ve herşeyden çok insanları bilinçlendirecek filmler çekmek isterim :D

-,-,-,-,-,-,-,-,-,-,-

uykumda var ben neler yazmışım ya :D hadi hayalleri yazın uheuhe (kafa da güzel değil ilginç :D )

Çok güzel fikirler.

Kara elf üçlemesi zaten paso aksiyon dolu. Görsel bir sinema şöleni yapılabilir. Eğlenceli ama sabun köpüğü gibi bi film olur.

Osmanlı dönemine ait ciddi yapılmış filmler çok güzel olacaktır. Ama sadece Türkiye'ye hitap ediyor. Korsan dolayısıyla Türkiye'den para çıkmaz.

Hani Amerika'lılar Pearl Harbor'u falan çekiyor. Benzer şekilde Türkiye'nin kurtuluş savaşından kesitler içeren, içi aşk vb başka konularla donatılmış yüksek bütçeli filmler görmek isterdim.[signature][hline]Kulaklara bak o_O
":)"":)"
Sosyal ağlarda paylaş

Dune un filmini tekrardan ücleme olarak cekerdim.. hatat inanilmaz efeklerle tekrardan bomba bi giris yaptirtirirdim param olsaydi[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

Rezil olma olayı olmasa alıcam kamerayı, arkadaşları, kuzenimi metroda aksiyon filmleriyle dalga geçen bi film traileri çekecem de milletin bakışlarını düşünmek bile yetiyo.
[spo1=Çekmemek için olası nedenler]kaça aldın kamerayı benim amcaoğlu da aldı geçen ay çok carj yiyo. yada beni de çeksene *el sallayarak kadraja girer*[/spo][signature][hline]Alo-matik
Pati - ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...