Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nip/Tuck

Udinen

Öne çıkan mesajlar

julia ilk defa sasirtti beni. takdir ettim bile diyebilirim.

Trainspotting lucifer'a gonderme yapmis olabilir, okumadigim icin net bir yorum yapamiyorum ama, super bi quote'dur yani :)[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 31 Ekim 2004 23:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ayrica i, lucifer da bu diziyi ilgiyle izleyen herkesin okumasi gereken bi kitaptir.

benim de aklima simdi fizban soleyince geldi valla, 3 ay oluo nerdeyse, cabuk unutuorz :P[signature][hline][i]"Someday, someone will best me. But it won't be today, and it won't be you."
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu diziyi izlerken kafamı duvara vurmaktan, duvarı göçerttim
bu ne fesatlık yahu.

[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''

[Bu mesaj Ardeth tarafından 31 Ekim 2004 23:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

1. cisi kim:)
Güzel bölümdü her ergenlik çağındaki genç gibi seks yaptık cümlesi bizim aile yapısını epey sarsar sanırım.
Dr. Troy bence aşırı saplantılı hayatı boyunca mutlu olamayacak birisi. Dr. McNamara daha hayatta ne istediğini yeni kavrayan birisi.
Hmm 2. sezonu var mı bunun?:)
Sosyal ağlarda paylaş

yaptilar efendim yaptilar. yayinlayamadi ama haliyle cnbce. sozlukten aldigim havadis aynen soyle :

said:
nip tuck basligi, 103 no'lu mesaj

cnbce tarafindan kusa cevrilmekte olan dizi. bugun yayinlanan bolum icin tvtome'den alintidir:
matt, vanessa, and ridley start the 3-way with vanessa and ridley frenching. ridley soon invites matt to join in.
...
back at the 3-way, all of them are in the bed and vanessa and ridley are kissing. matt starts kissing ridley and she really gets into it. she even turns down vanessa, who wants to continue kissing.

Ridley matt seysi bu sekilde basliyor yani. aradaki boslugu gideriyor bu aciklama.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 01 Kasım 2004 00:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

gece 11 de ki diziyi de kesen zihniyete ...

Bu arada digitürk te tüm filmlerde seks sahneleri kesiliyor eğer 11 den önce yayınlanmışsa.

Gecenin rengini izliyorduk bir sabah, yani 11 civarları gündüz.
Bruce Wills havuza girdiği gibi kesildi oha dedik,
sonra "The original sin" de antonio ile angelina öpüşüyordu ertesi gün oluyordu :)

aradım ne bu diye, efenim rtük ün kararı neticesinde gündüzleri kesik atıyorlarmış.

Kavga ederdim ama neysee deyip geçtim...[signature][hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Qui, 01 Kasım 2004 18:11 tarihinde demiş ki:
Plastik cerrahların bu diziye hasta olduğunu söylememe gerek var mı? :P

Nöbette işi gücü bırakıp oturup bunu izliyorlardı.

puheuhe
diolardir ulan milletin estetikcileri makineli gibin biz nelerlen urasioz cik cik[signature][hline]
Creed Demastikus Captain of the Scorpion Class Battleship Vampire / Member of Sol İnvictus
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 01 Kasım 2004 19:36 tarihinde demiş ki:
yok gosterirlerde 12 ye falan alabilirler. ben garanti izlemek icin sabah 5:30 tekrarini izliyorum. Full uncut and obscene. just the way i like it.

:thumbsup:

o bilmiyodum artık 5'te izlicez demekki[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:
birşey sormak istiyorum şu an bu etkenlerin hiçbirinin olmadığı bir zamana geri dönelim başlangıca insanların ömrü ne kadarmış
300-400 sene peki şimdi 60-70 neden düştü ????

Sosyal ağlarda paylaş

said:
MeLeAgrOs, 02 Kasım 2004 19:04 tarihinde demiş ki:
ilk bölümünü izleyerek hayran kaldığım dizidir.konusu ve oyunculuk bakımından gayet iyidir.ama arkadasının karısına goz koyma ve becerme ıstegı dızıde gereksız bence.manken harbi taş.

arkadaşının karısına göz koyma olayı normal aslında oflu hocanında dediği gibi "karılarımıza kızlarımıza sahip çıkalım yoksa bir cemal başka bir cemalın karısına kızına yan gözle bakmak zorunda kalabilir hepimiz yan gözle bakmak zorunda kalabiliriz" :D[signature][hline]"Ekmek bulamıyorlarsa Pasta Yesinler"
Sosyal ağlarda paylaş

yahu bir bölümüne bakayım dedim ne iğrenç diziymiş.. manken fışkıracak diye beklerken öcü çıktı be.. 18 yaş diye uyarı koymuşlar diye ben de başka bişi sanmıştım.. :-p eksik olsun, rüyama girecek hehe[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...