Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU - Emerald Dream Realm Başlığı

Sam

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
ah be abi perşembe nedir allah aşkına ya cumartesi torbayamı girdi :([signature][hline]Yerde Cenx
World Of Warcraft Cenx

Ophelia Quel. Elven Sorcerer (Fifth Age)
Elastros Silverblade Moon Elf Arcane Archer (FR)
Lia Silverblade (Daughter of Elastros) Harper Agent (FR)
Kith-Karus Human Monk (FR)
Sithas-Silvanos CG/CE Darkelf (Ultima Online)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
acaip pwnage olmaya basladik MC bizi gorunce titriyor artik falan filan :P

maalesef Aetas / Brewers bugunden itibaren (6 kasim) kalmayacak ve biz ubar kanka ortamcilari olarak Vita Novaya gececez (www.vita-nova-guild.co.uk) boylece mcden mcye kosup ortamlarin krali olacaz.

O bir zamanlar guldugunuz mooncloth robe'lu azmo artik buyudu ve epixlerle geziyor. Secdeye gelin lan! :P[signature][hline]Azmod3lli L33trano, Leetranos.com acildi... site update edildi, ilk comic bile eklendi!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
hehe valla bu hafta iki raid gunu daha var ve sulfuronla domo disinda boss kalmadi

alamazsak yuh bize :P

dun epixlere bogulduk resmen ehe 7 boss oldurduk bir gecede acaip zevkliydi

keske daha once baslayabilseymisiz MC raidlerine :)

bunu kaptim dun :P

sansimi yiyim keske bu cikmasaydi
golemagg azuresong verdi dkp gitti bunu alinca kacirdik mis gibi kilici :([signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Brewers
Sosyal ağlarda paylaş

şu novgorodun setini tamamlim bende gelcem onla mc ye:P hiç sahip çıkmıyosunuz bana:P gittim warrior la oynuyom ki rogue arkların eşyalarına ortak olmim diye ama değerimizi bilen yok>:P[signature][hline]Guild Wars
Sardius Dracus-warrior/monk
WOW
Damodar-lvl 60-Night Elf-Rogue
Sardokar-Human-Paladin
DAOC
Katil-lvl 50 parasız asker-kay

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
sen bari şikayet etme, sana hep yardım etti o değerini bilmeyenler :)

Novgorod yine benimdir, benim kalacaktır, birkaç "fena sayılmayan" item toplamışsın eksik olma :p

*!+20 oltasını alır stonescale eel tutmaya gider*[signature][hline]Halatsız A3

.:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

ee bende ED de oynuyorum.. druidim.. adım Lovemetender.. zaten bu kadar bilgi fazla bile :-P

bu arada bu sunucuyu seçenle auberdine deki yaratıkların patrol-spawn kodlarını yazan kişi hakkıdna ortak şeyler düşünüyorum :D[signature][hline]Akıl defterim (blog)
HeadShot Studios
S.D.N.

Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Hanım, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Bir filminde Şahin K. buyurmuş ki;
Yalayın lan beni allahsızlar!
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle herkesten özür dileyerek aşlıyorum yazıya. sanırım bir aydan fazladır uğramadım edye. Turkey Legion'daki druidin işleriyle uğraşmaktan benim şımartılmış priest heba oldu :P feleğimi şaşırdım ya bu süre içinde guild-merge oldu, tekrar dağıldı tekrar toplandı, en sonunda tamamen öldü. ama şimdi tatilim başladığı için priesti kasabilirim rahatça. tekrar özür diliyorum tüm eddeki arkadaşlardan...

Simfalar, lvl 25 vefasız priest[signature][hline]Bi zamanlar PUMA'ydım ben.hazır nick değiştirme hala aktifken değiştiryim dedim ve değiştirdim.yaa işte öyle...

Talaras, Lvl 60 NE Druid of Burning Legion

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
teee kasimda yazdiklarimiza bakiyorumda o aralar sulfuronda ellere aliyormusuz bu aralarda Firemaw ellere veriyor hayirlisi insallah :(

Halen vita novadayiz merak edenlere soyleyeyim ve baslangic grubun 80% i hala aramizda, sonra katilanlarda oldu elbet :)

Buyuduk baya guild olarak ve ocak ayinin basinda tavan yaptik bi sure, sonra birden vaelstrazdan sonraki donemlerde ilgi azaldi raidler tekrar yavaslamaya basladi bizim guildde. Acaba yarinki raidde ne olacak? yeni onlemler getirdik... gorecegiz! Firemaw secdeye gelcek mi yoksa bize kiti verecek mi? GORECEGIZ... hersey yarin belli olacak, ama o an gelene kadar selametle kalin arkadaslar :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...