Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PreCU Memories ::Video::

maxrep

Öne çıkan mesajlar

aman tanrım süperiz :) yalnız ilk arızayı ben cıkarıcam.

yok ole big boss falan herkes esit olcak :D[signature][hline]Othmobast Orz'wase (Twi'lek) FrF
Elder Brawler, Teras kasi elder, elder fencer, elder pikeman.. ya da kısaca melee lover..
NGE respec jedi
Kötü SWG yoktur az votka vardır.
-------------------------------
Ztar, 05 Aralık 2005 19:46 tarihinde demiş ki:
ne demek ceza versin bu ülkede cinsel özgürlük yokmu arabistan mı burası.Adam top diye siteden mi atalım ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
qwerty, 03 Ocak 2006 13:37 tarihinde demiş ki:
ilerde parayı buluncada smedly nin karşısına geçip "bi zamanlar fakir ama gururlu pre-cu oyuncuları vardı hatırladınmı" diye para atarız suratına...

"AL KAÇ PARA İSTİYOSUN HA.. AL AL O...PU"

biliorm bunu quote yapmamam lazım ama bu seferlik olsn ilk yapısım

ROFLMAO!!![signature][hline]Othmobast Orz'wase (Twi'lek) FrF
Elder Brawler, Teras kasi elder, elder fencer, elder pikeman.. ya da kısaca melee lover..
NGE respec jedi
ne demek ceza versin bu ülkede cinsel özgürlük yokmu arabistan mı burası.Adam top diye siteden mi atalım ?
Sosyal ağlarda paylaş

Arkansis onun icin bayagi ugrasmam gerek ama yapariz bir seyler =P neyse konu cok dagilmis videolar guzel huzunlendim belki nge yeni bir oyuncu kesimi saglar da(10 yas ve alti =P) en azindan bir gun geri donersek kalabalik bir coronet ile karsilasiriz(Zor biraz)

[Bu mesaj Sylian tarafından 03 Ocak 2006 20:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

cu döneminde görmediğim kadar kalabalık tatoonie :)

onu söyleyeyim de.Bedava sürede bu gün bitti galiba zaten yükledim toplam 2-3 saat oynadım.

Cu döneminde hep Nekrosis yapmak isterdim kismet olmamıştı gittik kando ,othmo kestik içim rahatlıdı NGE'de de olsa :)[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sylian, 03 Ocak 2006 20:11 tarihinde demiş ki:
Arkansis onun icin bayagi ugrasmam gerek ama yapariz bir seyler =P neyse konu cok dagilmis videolar guzel huzunlendim belki nge yeni bir oyuncu kesimi saglar da(10 yas ve alti =P) en azindan bir gun geri donersek kalabalik bir coronet ile karsilasiriz(Zor biraz)

[Bu mesaj Sylian tarafından 03 Ocak 2006 20:12 tarihinde değiştirilmiştir]

patron benim ve ne dersem o olacak !
biz SOE değiliz , 1 dediğimiz 2 edilmeyecek !
Sosyal ağlarda paylaş

Big Boss'lar olarak Arkansis'e hak veriyorum :)

laçkalık istemem kuruluşumda.Eğer iyi çalışırsanız size Ticket dağıtırım öğle yemeklerini beleşe getirmiş olursunuz :D[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

Sabah Soe'den bana mail geldi. Türkçe olarak yayınlıyorum.

Sevgili DENO ,

25 aydır aralıksız oynadığınız için sizi Biggest Dev yapmaya karar verdik ve Soe'yi işletmeniz için size verdik. Çek'de size 5 milyon dolar gönderiyoruz , yeni Dev'ler satın almanız için. Isterseniz cüce ya da cücük de alabilirsiniz. ( Soe'den müthiş bir espri ) Ayrıca sizi oyunda ki tek Jedi Master yapıyoruz bize yardımlarınız için. Teşekkür ediyoruz , başarılarınızın devamını diliyoruz.

Budur.[signature][hline]Deno O'Connor - Jedi Knight

Proud Member of The Light Jedi Order and Freedom Fighters
Sosyal ağlarda paylaş

aha soe ye bak herkesi keklio ahaha.. bna da geldi o msj tuh hevesim kactı simdi herkesten gizliodm[signature][hline]Othmobast Orz'wase (Twi'lek) FrF
NGE respec jedi
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...