Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ejderha mızragı sorunsalı

Bodrack

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar ejderha mızragına kötülerin dokunamaması gerekio ama kış gecesi ejedrhalarının sonunda ejderha mızragını eline alıo bilmedigim bişy mi var bu konuda?[signature][hline] Her an her tuvalete dalabilirim
Korkun benden
Eski Öküz Yeni Aşık
Bodrack The Tuvalet Psycho is back
[ quote ]fede, 02 Ekim 2005 23:57 tarihinde demiş ki:
aa vanille bayanmış laaan

allah belamı versin hep erkek diye okuyodum ben hatta bu top mu diyodum içimden :D:D:D:D [ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Collapser, 24 Aralık 2005 21:07 tarihinde demiş ki:
Sanırım kötüler mızağa dokunduğunda onlara acı veren ve tuttukları yerleri yakan bir etkisi var.Yani dokunabiliyorlar ama çok büyük bir acıyı göz önüne alarak.

evet mina da bu sayedee tutabilmisti mızragı malysi oldurmustu fln o yerde[signature][hline]Sabrina-Todesengel-Asgard rp yaparken Zergling demişki:
Ne giriyon lan charımla...
Sosyal ağlarda paylaş

ya saf kötüler dokunamıyor.
kitiara o kadar "saf" kötü değil neutral biraz o. yani şeyinin keyfine bi hayat süren kadın ne kraliçeye gönülden bağlı ne de 5 vakit namaz kılıyor. ondan bişi olmuyo. yani kitiaraya bişi oluosa tanis'e de olması lazım 2 si pek de farklı değil.[signature][hline]abeo nihilum demonstrere
quod abolesco dum te defendoa.k.
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=benim hatırladığım...]Benim hatırladığım Kitara asla gerçek bir ejdermızrağına dokunmuyordu. Ejderhasına normal bir mızrak bağlıydı ve bu şekilde sturmu ölüdrüyordu[/spo]

Arkadaşlar inanması zorda olsa hala bu kitabı okumamış olanlar vardır. Spoiler olayına dikkat edelim.[signature][hline]"what is locked can be opened; what is hidden can be found; what is yours will be mine."
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
kit = lawful evil dir dragonlance settinginde
ama lauranadan aldigi dragonlance paladine tarafindan blessed edilmis eski dragonlanceden degil ondan dolayi ayni etki olmuyor

blessed dragonlanceler evil (lawful evil ,neutral evil veya chaotic evil) dinlemez verir şoku :p

diger blessed itemlarda ayni sekilde (bknz : crystal blue staffin raistline etkisi tutmaya çalıştığında)

son olarak en sonda takhissis knights gidip father chaosla savasirken dragonlance kullanamadilar sirf hala solomnic knightlar varken onlar yardima geldi (hatta sturm kendi kilicini kullandi o yuzden lance eline alamadigi icin)
Sosyal ağlarda paylaş

eh naapdin, dragonlancele gidip forgotten realmsi kiyasliyorsun resmen acikcasi bana gorede tam tersi,

bi chronicles la gidipde dark elf uclemesini kiyaslamam bile nerdeyse tum dl serisini, fr, death gate cycle, ravenloft kitaplarinin 90% ini okumusumdur ve hala dl yi severek okurum

acikcasi fr de elministeri sevmem direk choosen of mystra diye cikdi 1 kitapda gidip drizzt desen ayri bi komedi, acikcasi kullandiklari platform guzel dark elf olayi iyi hosda resmen biton god yetmiyormus gibi o tanrilarin 20 tane demi godlari var lol

fr de bir avatar serisini sevmisimdir (1den 5 e kadar)
Sosyal ağlarda paylaş

muhallebi, edebi değerini bilmem.. ama dl serisinden 8 kitap okudum.. ilk 6 kitap dehşetengizdi. resmen sürüklendim gittim o dünyada.

haa aynı şekilde kara elf üçlemesinde de öyleydim. bence ikisi aynı gibi, ya da belki ikizlerin üçlemesi daha agir basiyo da olabilir. bilmiyom, ben edebi degerinden çok beni ne kadar çektigine, olayları kafamda nası canladırdıgıma bakiyorum. yani resmen film izlemiş gibi, dl'nin ilk 6 kitabi kare kare beynimde yer edinmiş durumda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...