Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ejderha mızragı sorunsalı

Bodrack

Öne çıkan mesajlar

buzyeli vadisi, kara elf üçlemesinden önce yazıldığı için havada kalan bazı noktalar vardır ve kara elf üçlemesine göre gerçekten kötüdür.

chronicles harika bir seridir.aynı şekilde kara elf üçlemeside okunması gereken kitaplardır. ancak devamında hepsi gereksiz yere uzamış ve cılkı çıkmıştır. tabii bu benim fikrim.

the silent blade - iyi bir kitaptı.

p.s:salvatore'nin kızıl gölge fln gibi bir serisi vardır okumayın, yaklaşmayın :p
Sosyal ağlarda paylaş

ne biliyim ben sevemedim dragon lance serisini. böyle çok janjanlı gelıyor bana. dövüşü anlatması yok beline vurdu gözü çıktı. bende zevk alarak 8 kitabını okudum ama yani bir lotr kıymığı kadar olamadı gözümde. sırf para kazanmak için basılmış gibi bir hava verior bana.

dark elf trilogy'i okudum yine geçen gün. her okuyuşumda farklı birşeyler alıyorum kitaptan. yani resmen insanın kişiliğine direk olarak etki ediyor. anlatamadım ake.
Sosyal ağlarda paylaş

evet yazarken aklıma geldi. heh

ya zaten buzyeli vadisinde saçmalanıyor artık, lotr'den kırma hikayesi var zaten mithril damarlarının. mesela bence gediksavaşları serisi daha iyidir dragonlance'den. çünkü daha günlük olaylardan bahsediliyor, okuyucuyu kendine çekebiliyor bu yolla. eh neyse sevmiyorum işte .
Sosyal ağlarda paylaş

bilmem bende yeri ayrıdır ilk başladığım seri olmasından olabilir.
death gate cycle da muhteşem bir kurgusu vardır, gel gör ki abuk sabuk edebiyat kitaplarını zorla bize derste okutan hocaya verdiğimde okuyamadım sıktı demişti. okkalı bi zttr çekecektim de, kitap hala elinde 4 sene sonra çekemiyorum.versin öyle çekecem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...