Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tavsiye - GUNDAM SEED

hired_gun

Öne çıkan mesajlar

Bence Seed'de konu daha bir oturmuştu. Destiny'de herşey karman çorman oldu. Adamlar değişik birşeyler katıcaz diye ne yapacaklarını şaşırmışlar.[signature][hline]Aa kanashimi ni somaranai shirosa de
orenji no hanabira yureteta natsu no kage ni
Yawarakana hitai wo nakushite mo
Akaku someta suna haruka koete yuku
Sayonara no rizumu.
Sosyal ağlarda paylaş

hmmm 33 bölümde olanlatr harbidende garip oldu kiranın bakışına hasta kaldım bu sırada.
Shinn gittikçe salaklaşıyor kiranın bi dövmesi lazım on (bkz. ep 34) bu sırada kızın (kim olduğunu biliyorsunuz spo olmasın) ölecek son kişiler listesindeyken olana bak yav.
güzelde artık İnfinite freedom. Knight Justice ve destiny gelse artık...[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
I saw a version of myself I didn't even recognize
On this guitar I'm playing the melody of someone who's passed on
A star falls in the grief of someone who'll never be seen again
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar sırf seriye bir hareketlilik getirmek için Kira'yı Shinn'in önünde boyun eğdirecekler gibi geliyor. Sen kalk koskoca Ultimate Coordinator, 50 bölümlük seriden alnının akıyla çık. Bileğini bükemediğin adam olmasın ve sonra 16 yaşında, ki yaşından da küçük davranışlar gösteren bir veletle aynı kefeye kon. Tamam ailesi gözleri önünde öldü, bir başka hatırı sayılır(bende spoiler yapmıyım:)) kişi de öldü ama bunlar koskoca Kira Yamato ile aynı seviyeye gelmek için yeterli sebepler değil. Gundam Seed'de hemen hemen herkes ailesini ve sevdiklerini yitirmişti zaten. O zaman herkes Seed moduna geçsin gezsin ortalıkta.

Büyük ihtimalle 34. bölümde de bu korktuğum şeyler başıma gelecek. Eğer bu bacaksız olurda üstünlük sağlarsa, atlarım benim Gundam'a dünyayı dar ederim Minerva ve tayfasına. Ayrıca Athrun'ın kontrolsüz ve kendinden emin olmayan tavırları saçımı başımı yolduruyor hayırlısı artık...[signature][hline]Aa kanashimi ni somaranai shirosa de
Sayonara no rizumu.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca EAF(Blue Cosmos) tarafında olacak yeni Gundamları ve elemanları da acayip merak ediyorum. Bu Neo'nun da hali içten içe ağlattı beni valla:'([signature][hline]Aa kanashimi ni somaranai shirosa de
Sayonara no rizumu.
Sosyal ağlarda paylaş

yav salla freedom ile destiny ortada kesilecek ben yeni modelleri beklemekteyim.
Shinn adam olması lazım. Olması lazım ama kirayı bu yolda feda etmesinler...[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gallant, 09 Haziran 2005 23:12 tarihinde demiş ki:
Shinn e şöyle bir okkalı osmanlı tokadı atacaksın walla acaip kaşınıyor velet.

az kalır bea ona kiranın athrun yaptığı
hiten mitsurigi ryuu + kaiten kenbuyu yapması lazım anca keser..s[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=34. Bölüm Hakkında]İşte kaçınılmaz son!!! Sevgili Kira'nın düşmanı dahi olsa, karşısındakinin hayatına verdiği önem kendi sonunu hazırladı. Bu kokpiti vurmak yerine silahsızlandırmaya yada etkisiz hale getirmeye çalışma olayı sadece Kira ve Athrun'a özel birşeydi. Sevgili Ray denen, Kluuze'nin klonu olan karizma kardeşim bu genlerden gelen zekayı kullanaraktan, veletin eline bu kozu verdi. Ama ne diyim, adamlar yinede Kira'nın yenilgisini çok güzel bir şekilde bağlamışlar. Shinn'in yeteneklerinin yada mechasının üstünlüğüyle alakalı hiçbir şey yok ortada. Ayrıca Athrun'ın gözünün açılıp "Seed" moda geri dönüşüne de girişi yapmışlar(bence bir dahaki bölümde Shinn'i evire çevire dövecek ve elinden zor alacaklar). Ayrıca Kira'nın, Cagalli'yi kurtarma ve Orb'un geleceği pahasına gösterdiği pasivist yaklaşım alkışa değer. Bu çocuk tam bir yetişkin olmuş artık, sanki çevresinde Holy Aura var, mevlana gibi bişey. Minerva'nın sevgili kaptanının barışçıl tavırlarıda Bajiruel'ın Archangel ile Seed'deki ilk karşılaşmasını anımsattı. Bir de Freedom'ın yok olduğu sahne şahaneydi. Orda Kira Impulse'ı kendi yanında götürebilirdi ama yine hayati noktaya isabet ettirmedi valla helal olsun. Saygın duydum... [/spo][signature][hline]Aa kanashimi ni somaranai shirosa de
Sayonara no rizumu.
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=34. Bölüm Hakkında]
Anlamadığım bir şey var neden Shinn böyle bişey yapmasına izin verdiler kira öldümü ölmedsiysede şöyle 4-5 bölüm yok demektir (allahtan İnfinite freedom pilotu olacağını biliyoruz yoksa başkasınamı verecekler) bu sırada sondaki yeni freedom ve Justice dikkatinizi çekmiştir umarım. Ama freedom'un Shinn mechası gibi pek üstün özellikleri olmayan bir mechaya yenilmeside saçma oldu bence... Ama zamanı gelmişti ancak seeddeki kira ile shinn kapışsa sonuç ne olurdu herkes biliyor. Ha sonunda lacus kızımızıda gösterdiler yukarılarda mecha yapıyormuş meğersem hehe. Kira'nın dönüşü muhteşem olacak bence ama hikayede aldı başını gidiyor be kardeşim kaç bölüm olacak bu. En son olarak Athrun bayaa bir küfür etmek istiyorum. Lacus ona seed de dediğini yine yapıyor "Sen babanın sözleri veya kazandığın madalyalar için mi savaşıyorsun" iyiki gögüsünde bir adet faith madalyası var. Bu kadar olay olduktan sonra o gemiyi terketmezse kira öldürsün onu. Bide sonda sadece Kira diye bağırıpta cagalli düşünmedi bile ya grrr.[/spo]
[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=34.Bölüm]Walla Kira nın Shinn e yenilmesi tamamen saçma olmuş, Shinn ne kadar kaybedecek hiçbişiyim yok kavramında savaşsa da 2 similatörle bu iş olsaydı, bu zamana kadar ne archangel kalırdı ne freedom. Ki hayati bölgelere nişan almasa da Kira Ultimate Coordinator olduğunu hesaba katmak gerek. Seed de kendi kendine mecha yı kullanmayı öğrenen yeniden programlayan adam, "Mamoru Stellar!" diyen birisine yenilecek, karşılığında Shinn sağ kalacak walla olacak şey değil. Athrun da artık yetti kardeşim Shinn Shunn la uğraştığınız ben Yakin Due atlatmış Genesis i havaya uçurmuş adamım diyerekten hadiseye girmesi gerektiğini ortaya koymasını vakti. Yoksa önce Shinn'i sonra Athrun ı evire çevire dövmek gerek.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=34. Bölüm]Bu 30'lu bölümler en hararetli ve sancılı geçenler oluyor her zaman:). Aslan Kira bu nükleer patlamadan da sağ çıkacaktır eminim:D. Bu simülatörden öte "seed" olayıyla ilgili, 28. bölümde de Kira'nın hamlesinden kurtulmayı başarmış hatta baya sağlam bir darbe savurmuştu. Sonda gözüken 2 Gundam (muhtemelen yeni Justice ve Freedom) Lacus'u tarafından araklanacak bence(en azından Freedom):). Malum Seed'de de Kira'ya Hatarashii Suwordu veren Lacus'ydu:D. Ya bide Freedom'ın kanadının parçalanması Kira'nın kendini düşünmeyip Archangel'ın kaçısına odaklanması baya duygu yüklüydü:'(. Hatta Tannhauser'in ateşlenmesiyle Shinn'in saldırısı aynı zamana denk geldi ve tıpkı Fllay'in hayatı tehlikede olduğu zamanlarda gösterdiği tepkiyi verdi ve dondu kaldı garibim:(.[/spo][signature][hline]Aa kanashimi ni somaranai shirosa de
Sayonara no rizumu.

[Bu mesaj Keyzar tarafından 15 Haziran 2005 22:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=34. Bölüm]Athrun bu kadar ezik olması kesinlikle can sıkıyor (ki seedde kendisi en sevdiğin 2. karakterdi, en azından karakteri vardı) ama shinn ya kira yada athrun pataklayacak benzetecekler elemanı (neden derseniz başka türlü eleman nasıl destiny alacak yav) bu sırada yeni justice daha güzel olmuş en azından (kaykaydan kurtulmuş anlayacağınız hatta freedom benzer olmuş. ama kira eğer adam olupta öbür tarafa (prb) geçmez ise ben onun ana karakterliğini ... bide eleman stellar dan sonra unutu kız kardeşini şerefsizim[/spo][signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying

[Bu mesaj Vicious tarafından 16 Haziran 2005 07:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=35. Bölüm]İşte Legend ve Destiny ve de "Athrun Escape":D. Görüldüğü üzere Lunamaria'nın kardeşi Athrun'a kaçışında yardım ediyor. Ve Kira ile Athrun'ı Orb'da bekleyen asıl Gundamlar olan Yeni Freedom ve Justice var. Büyük ihtimalle Legend ise Rei'ye kalacak(Kluuze'den yadigar:)). Shinn'in suratına da yumruğu iyi oturttu valla:D. Yeni bölüm için fazlasıyla sabırsız ve heyecanlıyım, yerimde duramıyorum:P.[/spo][signature][hline]Aa kanashimi ni somaranai shirosa de
Sayonara no rizumu.

[Bu mesaj Keyzar tarafından 19 Haziran 2005 23:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

allah aşkına ne zaman izliyorsunda atıyorsun.. ben seed-fansub bekliyorum yaparıs muhabbetini çarşambaya[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
Sosyal ağlarda paylaş

Benimkiler "Cellphone" a ait. Daha önce buraya link vermiştim tekrar veriyim. www.tokyotosho.com

Çevirilerden gayet memnunum. Hatta Seed Fansub kadar da kaliteli(belki de daha iyi:)). Pazar günleri öğleden sonra altyazılı versiyonu torrent'e düşüyor. Bende haliyle akşama izlemiş oluyorum:).

Bu arada bir arkadaşım Japonya'dan Destiny'nin posterlerini ve bol resimli birkaç tanıtım dergisini getirdi. Duvarların boşta kalan heryerini donattım, şimdi de ağzımdan salyalar aka aka onları izliyorum:-P.[signature][hline]Aa kanashimi ni somaranai shirosa de
Sayonara no rizumu.

[Bu mesaj Keyzar tarafından 20 Haziran 2005 03:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ühü ühü lacuslu boşta bi tane kaldıysa talibim...[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
Sosyal ağlarda paylaş

Ne yazık ki Lacusun olduğu bir poster yok:(. Bende sana dergilerin içinde bir derleme yaptım:). Adamlar her postere Shinn'i sokuşturmuşlar...

Buda onu seslendiren hanımefendi. Kendileri çok şirin ve sempatik duruyor:).

[signature][hline]Aa kanashimi ni somaranai shirosa de
Sayonara no rizumu.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Keyzar, 19 Haziran 2005 23:35 tarihinde demiş ki:
[spo1=35. Bölüm]İşte Legend ve Destiny ve de "Athrun Escape":D. Görüldüğü üzere Lunamaria'nın kardeşi Athrun'a kaçışında yardım ediyor. Ve Kira ile Athrun'ı Orb'da bekleyen asıl Gundamlar olan Yeni Freedom ve Justice var. Büyük ihtimalle Legend ise Rei'ye kalacak(Kluuze'den yadigar:)). Shinn'in suratına da yumruğu iyi oturttu valla:D. Yeni bölüm için fazlasıyla sabırsız ve heyecanlıyım, yerimde duramıyorum:P.[/spo]

Aynen katılıyorum.
[spo2=sp]Athrun oradaki cihazlardan birini çalsa fena olmazdı gerçi. Shinn de tam çocuk, oyuncak almış gibi sevindi.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=35. Bölüme ek]Yalnız Kira yine büyüklüğünü göstermiş:). Dikkat ettiyseniz Freedom suyun dibine batarken, eli nükleer tepkimeyi kesecek butonun üzerindeydi:D. Orada Freedom'daki "Nuclear Jammer Canceler" harekete geçse ne İmpulse, ne de Minerva sağ kalırdı : ))))).
Haklısın "Gallant". Ama bu sefer Rei, namı değer Kluuze mecha'sız kalırdı:).[/spo] [signature][hline]Aa kanashimi ni somaranai shirosa de
Sayonara no rizumu.

[Bu mesaj Keyzar tarafından 20 Haziran 2005 17:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tanoren, 20 Haziran 2005 12:21 tarihinde demiş ki:
Aniemlerde ekekler tarafından seslendirilen Erkek gibi karakterler istiyoruz!!

Bu mesajı ne sebeple attığını anlayamadım!
Orada ki bayan zaten anime'de de bir bayanı seslendiriyor:).[signature][hline]Aa kanashimi ni somaranai shirosa de
Sayonara no rizumu.
Sosyal ağlarda paylaş

bu kaçşam bir izleyeyim yarın spoilerlerla geliyorum nihauhauaha[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=35. Bölüm]
Küfür etmeye nerden başlayayim bilmiyorum Shin aptallığından mı yoksa athrun salaklığından mı. Athrun zaten 36. bölümlerin adamı anca kafası yerine geliyor elemanın (bkz. Gundam seed geri dönme olayı) Lacus tut buna 5 sene önce bir laf et bizim eleman daha yeni hatırlasın.

Shinn ölsün yav bence bu elemandan hiçbir şey olmaz. Abi eleman mechayı görünce ağzının suyu aktı ama Zaft başkanıda tam deyyus yav. Shinn ve athrun elinde oynatıp istediğini yaptırıyordu. Bu logos altından ne çıkacak merak ediyorum. Acaba elemanın kendi mecha fabrikası varda orayamı yaptırmaya başlayacak.

Lacus ne yaıyor yav yukarılarda özletti kendini kira ve Lacus tek adam gibi karakterler şu an (tabii bide arcangel tayfası var cagali hariç insan athrun bir nefret beslemez mi allam ya..

ama yeni bölümler güzel olacakl gibi kiranın shinn keseceği bölümü sabırsızlıkla beklemekteyim (bakmayın çok uykum var saöçmalıyorda olabilirim uyuduktan sonra akşama bakarım post a bir daha.. [/spo][signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...