Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tavsiye - GUNDAM SEED

hired_gun

Öne çıkan mesajlar

dünyanin Coordinator ve Natural olarak ikiye bölünemsinin sonucu coordinatorlar uzayda Plant adi verdikleri uydularda yaşamaktadir.Askeri entrika anlaşmazlik ve sürtüşmeden dolayi Earth military forces' un Plant a nuke atmasinin 1. yılı dolmuştur . Plant in askeri gücü olan ZAFT , orb adindaki neutral olduğunu idda eden ülkede Earth Military için üretilen mobile suitleri çalmak için girişimde bulunur . bu girişim sırasinrda Zaft askeri olan Asuran Zara çocukluk arkadaşi ve neutral olan (ve ayni zaamnda bir coordinator olan) Kira Yamato ile karşı karşıya gelir... 50x25dk lık süper bir anime[hline]Vanity is my favourite sin¹
¹kibir en sevdiğim günahtır
Sosyal ağlarda paylaş

gundam evrenine saygı göstermemi sağlayan anime kesinlikle süper serii. gerkesin izlemesi lasım 2004 te 2.si yayınlanması planlanması 1.sinin nekadar tuttuğunun bir göstergesi bence..[hline]600 küsür cd den oluşan anime listemi görmek için mail atın:)
[email protected]
ekitaplara ilginiz varsa fantezi kitaplarını seviyorsanız siteme bir uğrayın belki ilginizi çeker bedava kitap okumak hemde türkçe:)
www.kitap.perisi.com
www.kitaplarin.efendisi.com
www.daredevil.efsanesi.com
Sosyal ağlarda paylaş

• 11 ay sonra ...
2. sezon gundam seed destiny 9 ekimde başlıyor.

tanıtımlarından gördüğümüz kadarıyla kira yamato gözükmüyor.
asran zara ve kiranın kardeşi cagali başrollerde olacak gibi :)[signature][hline]www.kitap.perisi.com

türkçe anime altyazıları için

http://animetr.port5.com/altyazilar.html
ugrayın sizide türkçe altyazı yazmaya davet ediyoruz..

türkçe mangalar için
http://www.flameriders.com

1100 cdlik ve 40 dvdlik anime listemi görmek için mail atınız
mailim:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
GEd, 15 Ekim 2004 17:28 tarihinde demiş ki:
1.bölümü çektim
gundam destiny
bakalim nasilmiş?
bide haftada 1 bölüm olarak çikiyor di mi?

edit: ilk bölümü izledim
voltranimiz var artik hehehe

[Bu mesaj GEd tarafından 15 Ekim 2004 17:49 tarihinde değiştirilmiştir]

yav yeni cocuk kiraya cccookkk benziyor bu sırada kira ortalara dogru hikayeye dalacak gibi... gundam seed den guzel olacakmış gibi geliyor abone olup bekleyecez :-P[signature][hline] Everything is clearer now.
Life is just a dream you know,
That's never ending
I'm ascending...
Cowboy Bebop - Blue
Sosyal ağlarda paylaş

zaten açilişta daha cagali ile asuran zara nın olmasi [spo1=Kİ.]ki kira en sondaki voltran'ın pilotu[/spo] konuyu eskisine eklemeleri güzel olmuş ..
voltran olayina gelince voltrandan çok duruma göre gundam diyebiliriz ... hala tek pilot var , ama robot parça parça launch oluyo ..
iyi yanı şu tek bir gundam ile adamlar her türlü enviroment'a adapte olaibliolar 40 farklı gundam yenine ... mantikli geldiği için cızlamayacam voltran gundam a[signature][hline]benimde mi düşüncelerim olacakti ,
bende mi böyle uykusuz kalacaktim ?
sessiz sedasız mı olacaktım boyle ...(Orhan Veli)
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Vicious+1
Shinn Kira'ya aşırı derece benziyor. Robotun environment için parçalanması mantıklıda zaten strike attack kitlerini değiştirebiliyordu, bence biraz yenilik olsun diye katılmış bir özellik. Birde oyuncak piyasası olarak düşünmek demek. Bölünen robot daha çok ıvır zıvır demek.
İlk 4 bölümü izledim merakla diğerlerini bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Gaza geldim ve indirdim/izledim ilk 6-7 bolumu

action ve konu olarak cok guzel cok sevdim,,yanliz en gicigima giden sey mecha lar .. yani bu kadar gicigima giden bisi olamaz yahu.. mechalarda insan yuzu olmasi.. kilic vs vs gibi seyler kullanmalari.. oldum olasi nefret etmisimdir bu klislerder olsun gundam olsun full metal panic
Sosyal ağlarda paylaş

mecha ların çoğu samuray maskelerinden ve zırhlarından esinlenlenerek yapılmıştır..
senin gıcık olduğun şey adamların milli takım elbiseleri:)[signature][hline]www.kitap.perisi.com

türkçe anime altyazıları için

http://animetr.port5.com/altyazilar.html
ugrayın sizide türkçe altyazı yazmaya davet ediyoruz..

türkçe mangalar için
http://www.flameriders.com

1100 cdlik ve 40 dvdlik anime listemi görmek için mail atınız
mailim:[email protected]

[Bu mesaj kender tarafından 26 Kasım 2004 14:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=destinydeki maskeli adam ?!?!?]ya mwu la fraga ya benzio da mwu öldü , yada ölmüş olmali , yoksa en favori karakterim gidip dark side a mi geçti ??? (hoş geçsin bende geçtim dark side'a ya , neyse daha iyi bile olur LOL )zaten hep zaku'ları daha sevmiştim , ayrica federation'u da daha düzenli bulmuştum ...[/spo][signature][hline]isimler değişsede , kahpeliktir baki kalan ....

[Bu mesaj hired_gun tarafından 26 Kasım 2004 16:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=Maskeli adamla ilgili]Bende Mwu oldugunu düşünüyorum, çünkü ses aynı. 1.sezonda kira freedom ın içinden nasıl fırladıysa, mwu da strike ın içinden fırlamış olabilir. Klonu da olabilir ancak zafttaki beyaz robotu kullanan(adını unuttum:)) cocukla karşılaştıgında "bu da kim?" gibi bir ifade kullandı. [/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...