Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

50 np bu kadar değerlimi ?

Sayk0

Öne çıkan mesajlar

said:
Synergenx, 31 Aralık 2005 12:46 tarihinde demiş ki:
said:
FoR, 31 Aralık 2005 12:44 tarihinde demiş ki:
Hp ve mp bardan adamin nasi itemlere sahip oldugu anlasilir ve llvl göre o itemlerin sahip olunmasi yada normalde o itemlerin sahip olunmasi +2 +3 felan hayalse bu adam duper dir..duper olan biriniinde aramizda bulunmasi yada ahkam kesmesini istemioruz yetermi??

Sanane ?
Yapmışsada ve banlamamış sada helal olsun diceksin arkadaşım..Sonuçta bu bi oyun üzerinde ister +3 olsun ister +4 takılar olsun bu ne seni ne beni ilgilendirir.. Serverin GM'i düşünsün ve banlasın..

arkadaşım yanlış düşünüyorsun..
sayk0 yu kastetmiyorum
ama senin düşüncenden şöyle bi mantık ortaya çıkıyor..
adam düpenin kralını yapsın,+3 +4 uniqueleri olsun,macroyla saniyede öldürsün ve adminin gözünden kaçsin seni ona da mı helal olsun ama?[signature][hline]now kasing..
Sosyal ağlarda paylaş

Dur ben sana itemlerimi yazim sen karar ver ezikmiyim...

Duak +8 80 SHARD

Dual Rogue Earing
Dual ROL
iron Necklace
Glass Belt
Rogue Shell set +7
Pauldron +8

Hp Buffsuz=1806
Mana=2474

Sence n00b gibi bi halim mi var..?

Sadece demek istedigim gerek olmayan biseyi yaparak insanlarin aklina garip garip seyler getirmeyin..had getirdiniz bunlara karsida hazirlikli olun..

[Bu mesaj FoR tarafından 31 Aralık 2005 12:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sana bunun da cevabını vereyim.... Sayko ne yaparsa yapsın yediremeyenler var , en küçük şeyi bahane edip adama çamur atıyorlar, adamı kesiyo adam diyo yok sende macro var, yok sen edit charsın, yok hayatın dupe dupe takıdan başka bir şey kullanmazsın... Ben olsam tüm rakamları silerim o ss ten, şimdi derlser vuruş kısmında bu adam sana nasıl 100 vurdu , kesin üzerin dupedir, allah skill ekranında asit pot var kesin glitch yapıyo, bu işleri bırakın ,, adamın üzerinde 1 tane dupe item yok üzerindeki her şey orjinal dakr mare boss event ve bosslardan çımmış itemlerdir, merak edip görmek isteyenleri sakarya'ya bekleriz...
Sosyal ağlarda paylaş

bu arkadaşalar cypherda oynayıp biz hiç hile yapmıyoruz diyolar size tüm paticik ailesi olarak d.tümüzle gülüyoruz burdan xD

not: yeter artık macro yapıyon demeyin ben yapmıyorum demiyorum çünkü EVET YAPIYORUM

hiç deilse dupe yapıp beni 2983984375 kişi kovalayıp kesemedi ayana girmiyorum[signature][hline]Lvl 70 Archer @ Cypher
hacklendik şifre deişmiyo cypher zaten bitti.

arese dondum lvl kasıyorum =) x
:Stuner: > ares > 6x
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Synergenx, 31 Aralık 2005 12:42 tarihinde demiş ki:
Ben bunu hiç sevmiyorum işte :hrr:
Ya abicim adam ister hp sini kapatır ister açar sizene ya kendine kalmış bişey neden milletin hp si sizi bu kadar ilgilendiriyo kendi işinize baksanıza ya..Adam göstermek istememiş ve kapatmış ve bu gayet normal..

sence neden sakındığı bişe olmasın?[signature][hline]elemental lord 85k np ^^
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sayk0, 31 Aralık 2005 12:59 tarihinde demiş ki:
ya stuner amma şerefsiz bi adamsın senin macro resimlerini koydum diye illa bok atından hp iron maiden 4 k yazmış değil 3992 resmini koyucam hp nin anıracanmı burda ben aptalım diye ?

HAKARET ETMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE sana kimse hakaret etmedi burdan eğer macro kullanmak şerefsizlikse %90 ı şerefsiz buranın bu birrrrr millet cz de kek kullanırken sizde kullandınız o gün 1 saat cz de kosp açtım çünkü açmayan bi Allah kulu yoktu millet kek kullanınca sizde kullanıyonuz bişe olmuo demi . bas git işine[signature][hline]Lvl 70 Archer @ Cypher

Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar o itemler dupe değil boşuna çabalamayın.
Bu adamların hepsi legal insanlar.
HP barı saklamalarının nedeni KE paparazzilerinden kaçmaktır.
Hepsi legal macrocular illegal.:D
Bir çeşit dupe tekniği ile kek dupeleyip veya databaselere girip inventory'sine 9999 kek koyanların hepsi legal ama macro kullananlar illegal.
Edit char yapıp satanların ve alanların hepsi legal ama 150 ytl yerine 10$ verip macro ile kasanların hepsi illegal.
Databaseler sayesinde +3/+5 unique item kullananların hepsi legal,ama macro ile boss kesenlerin hepsi illegal.
GM charıyla (kenjuro_orc,kenjuro_human) item kasanların hepsi legal ama macro kullananların hepsi illegal.[signature][hline][b]Nick : FulongFei
LVL : 60 (Nihayet )
Nat. : Karus
Clan : ( xD)
NP : ( xD)
Sonunda 256'ma kavuştum mutluyum :)
Sosyal ağlarda paylaş

yok ona hayalini bile kuramicagi itemleri sayinca biraz dumur oldu arkadas..Heralde onun etkisinde..Neyse insanlara bok arma bi yarisinda hic bir zaman olmadim..ve kimseden de item yada zart zurt olarak eksigim yok..umarim bunuda anlamissindir.ayrica yazdigin mesajlara dikkat et arada si..
gibi yada buna benzer seyler yazip daha sonrada saygi bekleme..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
256, 31 Aralık 2005 13:01 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar o itemler dupe değil boşuna çabalamayın.
Bu adamların hepsi legal insanlar.
HP barı saklamalarının nedeni KE paparazzilerinden kaçmaktır.
Hepsi legal macrocular illegal.:D
Bir çeşit dupe tekniği ile kek dupeleyip veya databaselere girip inventory'sine 9999 kek koyanların hepsi legal ama macro kullananlar illegal.
Edit char yapıp satanların ve alanların hepsi legal ama 150 ytl yerine 10$ verip macro ile kasanların hepsi illegal.
Databaseler sayesinde +3/+5 unique item kullananların hepsi legal,ama macro ile boss kesenlerin hepsi illegal.
GM charıyla (kenjuro_orc,kenjuro_human) item kasanların hepsi legal ama macro kullananların hepsi illegal.

hay öpeyin azını[signature][hline]Lvl 70 Archer @ Cypher

Sosyal ağlarda paylaş

said:
FoR, 31 Aralık 2005 12:53 tarihinde demiş ki:
Dur ben sana itemlerimi yazim sen karar ver ezikmiyim...

Duak +8 80 SHARD

Dual Rogue Earing
Dual ROL
iron Necklace
Glass Belt
Rogue Shell set +7
Pauldron +8

Hp Buffsuz=1806
Mana=2474

Sence n00b gibi bi halim mi var..?

Sadece demek istedigim gerek olmayan biseyi yaparak insanlarin aklina garip garip seyler getirmeyin..had getirdiniz bunlara karsida hazirlikli olun..

[Bu mesaj FoR tarafından 31 Aralık 2005 12:54 tarihinde değiştirilmiştir]

Sandığımdan daha da noobsun ...İtem sayarak kendini kurtaramazsın
seni gidi gidi :D[signature][hline]Nick : SyNe®GeNX
LvL : 6x
Job : Berserker Hero
Server : Ares
Nation : Karus
Np : 8xxxx
Clan : GODz
--------------------------------------------
SyNeRGeNx

[Bu mesaj Synergenx tarafından 31 Aralık 2005 13:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

KE zaten bok olmuş bir oyun neden ben en iyiyim deme ihtiyacı duyuyorsunuz ki bu oyunda.Bu oyunda en iyi olan parayı alandır.
İtem'e,edit chara,premium üyeliğe para verene de enayi diyorlar.
Bu oyunda amaç yok artık.[signature][hline][b]Nick : FulongFei
LVL : 60 (Nihayet )
Nat. : Karus
Clan : ( xD)
NP : ( xD)
Sonunda 256'ma kavuştum mutluyum :)
Sosyal ağlarda paylaş

haha sana sadece gülüyorum
dsfjlald :D
250 $ mı lol.. 200M ye buldum ben saolasın ;)[signature][hline]Nick : SyNe®GeNX
LvL : 6x
Job : Berserker Hero