Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

50 np bu kadar değerlimi ?

Sayk0

Öne çıkan mesajlar

said:
Sayk0, 31 Aralık 2005 20:38 tarihinde demiş ki:
konu başlıgı 50 np için paralıyacaklar bizi arama yapta gör belki bişiye ulaşırsın

o konunuyu açan adam cypher da oynamıyordu ve 2vs1 dıurumdu.senin gibi 10 - 20 kişiden başarılı şekilde kaçtım gibi laflar etmiyordu!![signature][hline]Nick: ::MaHoNi::
Class: Shadow Knight
Server : Xig.
Clan:ELT
LvL:6x
Np:2xx k

Nick: Mrs_Frenzy
Class: Elemental Lord
Server : Cyper
Clan: KnightClub
Np:2x k
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sayk0, 31 Aralık 2005 20:41 tarihinde demiş ki:
varmıymış yokmuymuş onu söle geveleme

senle uğraşacak diilm
düpe itemlerle hava atacak ss koyacak kadar da ezik değilim..yazılan cevapları oku millet hakkında ne düşünüyor anlarsın...ve laflarına dikkat et[signature][hline]Nick: ::MaHoNi::

Sosyal ağlarda paylaş

bak orada sana vuran okçulardan biri 62 lvl ve ii bi attack var onda ve sana vurduğu damage 102. bana bunu neyle açıklayacaksın.büyü sihir yaptım adamın ap si azaldı mı diyeceksin??[signature][hline]Nick: ::MaHoNi::

Sosyal ağlarda paylaş

ben düpe item yapacak kadar ezik diilm.benim de o serverda charım var.elindeki kalkan en az +7 uniclerini saymak istemiyorum.shelleri nerden buldn.hepsi bosstan mı düştü??yada kaç defa forgetten templeye girdin de defender of lord düşerdin de +7 yaptın.senin ki en baba eziklik....yazıkkk[signature][hline]Nick: ::MaHoNi::

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sayk0, 31 Aralık 2005 20:50 tarihinde demiş ki:
bak beni gelip izliye se7en otsukarci Sancak var onlara sor dupe varmı yokmu bende eğer tanıyorsan onlarda orc

ya sen bana o damagelerin açıklamasını yapamazsın..gözümle görüyorum yediğin damageleri ve düpelerini tahmin edemiyorumm[signature][hline]Nick: ::MaHoNi::

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Synergenx, 31 Aralık 2005 12:42 tarihinde demiş ki:
Ben bunu hiç sevmiyorum işte :hrr:
Ya abicim adam ister hp sini kapatır ister açar sizene ya kendine kalmış bişey neden milletin hp si sizi bu kadar ilgilendiriyo kendi işinize baksanıza ya..Adam göstermek istememiş ve kapatmış ve bu gayet normal..

kimse hpsinin derdinde diil.o kadar adamdan kaçmayı nasıl becerdi acaba.ne büyük bi el yeteneğii[signature][hline]Nick: ::MaHoNi::

Sosyal ağlarda paylaş

sheller +8 desek yaklaşık 300 ac ile 1200,1300 def. olur eline kalkan aldıgı zaman bu def. 1500,1600 arası olur +iron neck +iron belt desek adam nasıl ölsün ya daha neyi tartışıyosunuz[signature][hline]Diablo_Angel lvl 61
nation:karus
server:diez
Clan:WeAreHistory

''Playing BUİLT_FOR_THE_KİLL in Cypher''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo_Angel, 31 Aralık 2005 20:56 tarihinde demiş ki:
sheller +8 desek yaklaşık 300 ac ile 1200,1300 def. olur eline kalkan aldıgı zaman bu def. 1500,1600 arası olur +iron neck +iron belt desek adam nasıl ölsün ya daha neyi tartışıyosunuz

+8 shell 1 tane var olan varsa +8 satın alabilirim maradonda pm atın.[signature][hline]Nick : Sayk0
lvl : 62
Server : Cypher
Job : Warrior
Clan : Endless

Sayko
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo_Angel, 31 Aralık 2005 20:56 tarihinde demiş ki:
sheller +8 desek yaklaşık 300 ac ile 1200,1300 def. olur eline kalkan aldıgı zaman bu def. 1500,1600 arası olur +iron neck +iron belt desek adam nasıl ölsün ya daha neyi tartışıyosunuz

+8 sheller hiç yanmadı upg.olurken çok ballı idi.uniclere bişey demiyorum zaten.defender of lord da legal ve +7 falaa o da düpe diil dimi? o yüzden ölmedi haklısın...[signature][hline]Nick: ::MaHoNi::

Sosyal ağlarda paylaş

ben o elixiri +8 yaparken canım çıktı cafeden sadece 20 tane topladık o kadar chardan ve son 3 taneden biri +8 oldu.tüm cafedekilerde şahit.ama ben forumlara ss koymuyorum yada farkındaysan elimde cs yada ss takarak kaçmıyorum....bu eziklik diildir temiz oyundur.[signature][hline]Nick: ::MaHoNi::

Sosyal ağlarda paylaş

ya oyunun bilmeyen , işte böyle abuk subuk yerlere taka şu dupe bu dupe diyen, çok ezik insan var... hayatları başkalarını çekememekle geçiyo, buarada elindeki kalkan defender of the lor bu server de elind eolmayan adam var mı o da meçhul hepsi mi dupe.Büyü yavrum, oyunu öğren yavrum, sonra gel oyna yavrum , her şeyden bok çıkarma yavrum!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
IRON___MAIDEN, 31 Aralık 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
ya oyunun bilmeyen , işte böyle abuk subuk yerlere taka şu dupe bu dupe diyen, çok ezik insan var... hayatları başkalarını çekememekle geçiyo, buarada elindeki kalkan defender of the lor bu server de elind eolmayan adam var mı o da meçhul hepsi mi dupe.Büyü yavrum, oyunu öğren yavrum, sonra gel oyna yavrum , her şeyden bok çıkarma yavrum!!!

forum kurallarını oku sonra gel buraya konuş,muhatap ol burdakilerle..[signature][hline]Nick: ::MaHoNi::

Sosyal ağlarda paylaş

said:
In_SuN, 31 Aralık 2005 21:01 tarihinde demiş ki:
ben o elixiri +8 yaparken canım çıktı cafeden sadece 20 tane topladık o kadar chardan ve son 3 taneden biri +8 oldu.tüm cafedekilerde şahit.ama ben forumlara ss koymuyorum yada farkındaysan elimde cs yada ss takarak kaçmıyorum....bu eziklik diildir temiz oyundur.

yani sen çıkarıp bastın dimi elexiri onu söle madem benim shellerimi sölüyon ben warrriorum ben keser çıkarırırm sen nesin ?[signature][hline]Nick : Sayk0
lvl : 62
Server : Cypher
Job : Warrior
Clan : Endless

Sayko
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...