Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

50 np bu kadar değerlimi ?

Sayk0

Öne çıkan mesajlar

said:
Sayk0, 31 Aralık 2005 12:59 tarihinde demiş ki:
ya stuner amma şerefsiz bi adamsın senin macro resimlerini koydum diye illa bok atından hp iron maiden 4 k yazmış değil 3992 resmini koyucam hp nin anıracanmı burda ben aptalım diye ?

Sayk0'cum adam zaten basbas bağırıyor ben macro kullandım,kullanıyorum diye :D
Stuner macro kullandığını saklamıyor sen neden HP barı saklıyorsun ki (Paparazzilerden dimi :D)
İmzanı da değiştirsen iyi olur 62 değil 66 olacaktı sanırım.
Çok hızlı kasmışsın.Arestekilere de öğret bunun sırrını.Onlar da dürüst oyuncular ama hala exp. kasmakta zorlanıyorlar.[signature][hline][b]Nick : FulongFei
LVL : 60 (Nihayet )
Nat. : Karus
Clan : ( xD)
NP : ( xD)
Sonunda 256'ma kavuştum mutluyum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sayk0
:stuner:'e macrocu şerefsiz diyorsun.
Sen nasıl 65 oldun anlat çekinme yaw.
13 ekimde paticiğe üye olmuşsun.
2.5 ayda 62'den 65'ya nasıl atladın?
Paylaşın şu sırları oyun tadında oynansın

Hem NP kasıyorsun hem exp. kasıyorsun.
Yoksa pk yapınca da mı exp. geliyor sana
NP + Exp. ?

[Bu mesaj 256 tarafından 31 Aralık 2005 13:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

:Stuner: sen kendi şifreni buldunmu bulamadıysan geçenlerde ironx le yine macro yapıyordu czde başkası oynuyor ayrıca sen kimsin nesin beni şikayet edicen senin gibi şerefsiz adamın şikayetlerini takacaksa bu k2 ben bu oyunu oynamam nasıl
kastıgıma gelince :Stuner: ve kardeşi lvl 70 onlara sorun anlatırlar size.
2.5 aydada 3 lvl kasmak Gold pre alırsan kasarsın. kasamıyorum diyen varsa oynamasın Tek başıma apos dönerkende gören çok oldu günde 16 saat onlineyim olsun o kadar lvl kasarken günde 3 saat cz yapardım hp mi gösteren resmide koyucam
Asit görünce glich dediler her gördüğünüz sakallıyı banaızmı sanıyortsunuz ?
Bu oyunda tüm clericler asit atarım herkes bilir.[signature][hline]Nick : Sayk0
lvl : 62
Server : Cypher
Job : Warrior
Clan : Endless

Sayko
Sosyal ağlarda paylaş

said:
IRON___MAIDEN, 31 Aralık 2005 12:56 tarihinde demiş ki:
Sana bunun da cevabını vereyim.... Sayko ne yaparsa yapsın yediremeyenler var , en küçük şeyi bahane edip adama çamur atıyorlar, adamı kesiyo adam diyo yok sende macro var, yok sen edit charsın, yok hayatın dupe dupe takıdan başka bir şey kullanmazsın... Ben olsam tüm rakamları silerim o ss ten, şimdi derlser vuruş kısmında bu adam sana nasıl 100 vurdu , kesin üzerin dupedir, allah skill ekranında asit pot var kesin glitch yapıyo, bu işleri bırakın ,, adamın üzerinde 1 tane dupe item yok üzerindeki her şey orjinal dakr mare boss event ve bosslardan çımmış itemlerdir, merak edip görmek isteyenleri sakarya'ya bekleriz...

ahaahaha Sakaryalı Cıktılar Bide İyimi.. :) Nerdesiniz.. Knight Oynamaya ßeklerim ßigun Benim Mekana.. :D[signature][hline]KLC Cypher Rogue 5x 2x.xxx UNNAMED

UNNAMED....REBURN...
Sosyal ağlarda paylaş

50 np için deil zevk ve işte bu admı ben kestim demek iiçindir herhalde[signature][hline]Büyü sanatı gizemlidir ve genellikle yanlış anlaşılmıştır. Necromancer olarak kendimiz ne aydınlığa ne de karanlığa teslim etmişizdir ve kendi dünyamızın dışındaki insanlar sanatımızı yine de kara sanat olarak nitelendiriyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sayk0, 31 Aralık 2005 12:13 tarihinde demiş ki:
kaçarken beni kovaladılar 50 np içinmi yoksa 3 dakika beni kovalamak zevklimi neyse yorum sizde :)
Cz de kosp bitti rahatız.

düpersin bu kadar basit...!!!....[signature][hline]Nick: ::MaHoNi::
Class: Shadow Knight
Server : Xig.
Clan:ELT
LvL:6x
Np:2xx k

Nick: Mrs_Frenzy
Class: Elemental Lord
Server : Cyper
Clan: KnightClub
Np:2x k
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Synergenx, 31 Aralık 2005 12:46 tarihinde demiş ki:
said:
FoR, 31 Aralık 2005 12:44 tarihinde demiş ki:
Hp ve mp bardan adamin nasi itemlere sahip oldugu anlasilir ve llvl göre o itemlerin sahip olunmasi yada normalde o itemlerin sahip olunmasi +2 +3 felan hayalse bu adam duper dir..duper olan biriniinde aramizda bulunmasi yada ahkam kesmesini istemioruz yetermi??

Sanane ?
Yapmışsada ve banlamamış sada helal olsun diceksin arkadaşım..Sonuçta bu bi oyun üzerinde ister +3 olsun ister +4 takılar olsun bu ne seni ne beni ilgilendirir.. Serverin GM'i düşünsün ve banlasın..

cypher da oyun oynadın mı hiç??hiç kafana yatıyor mu o adamın o kadar kişiden o kadar süre de kaçması.70 lvl adam olsan bile bi yerde yatarsın.AMA DUPE İTEMİN OLURSA SABAHA KADAR KAÇARSIN!!![signature][hline]Nick: ::MaHoNi::

Sosyal ağlarda paylaş

hakkatten yazık ya millet sorguladı beni 2 dakkada burda neyse artık makarada olsa hiçbişiy yazmıcam buraya öküz altında bişiyler arıyorlar gereksiz sinirlerin bozuluyor hoşçakalın arkadaşlar.[signature][hline]Nick : Sayk0

Sayko
Sosyal ağlarda paylaş

Unutmadan şunuda belirteyim üzerimde 1 tane dupe item varsa çarımın şifresini burda konu açıp vermezsem adam değilim herkes bilsin shelleri kendim bastım takılarıda kendim dropladım ne yazarlarsa yazsınlar takmıyorum artık.[signature][hline]Nick : Sayk0

Sayko
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sayk0, 31 Aralık 2005 18:57 tarihinde demiş ki:
Unutmadan şunuda belirteyim üzerimde 1 tane dupe item varsa çarımın şifresini burda konu açıp vermezsem adam değilim

cyphere göre büyük bi laf ettin ama haklısın hp mp barını ve skill barını göstermek insanın kendisine kalmış hp ve mp barın kapatıldığı her resimde artık o topicin konusu deilde o arkadaşın skilleri itemleri konuşuluyor...[signature][hline]::Ujio::
68 lvl
Warrior
Ares
Owned_By
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sayk0, 31 Aralık 2005 18:57 tarihinde demiş ki:
Unutmadan şunuda belirteyim üzerimde 1 tane dupe item varsa çarımın şifresini burda konu açıp vermezsem adam değilim herkes bilsin shelleri kendim bastım takılarıda kendim dropladım ne yazarlarsa yazsınlar takmıyorum artık.

beni hp bar ilgilendirmez o kadar adamda Waitforme kalkansız kaçabiliyor sadece ve lvi de 70.senin lvlin ne itemin ne ki o kadar adamdan kaçıyorsun.sonra temizim deme !!![signature][hline]Nick: ::MaHoNi::

Sosyal ağlarda paylaş

ve ben bu çektiğin resmi gerekli yerlere yollayacam.üzerindeki itemleri araştıracaklar.acaba 20 küsür adamdan bu kadar başarılı kaçmanı sağlayan ne item var.doğru hp az olabilir yediğin damageler az oldukdan sonra hp o kadar sorun olmaz....[signature][hline]Nick: ::MaHoNi::

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sayk0, 31 Aralık 2005 12:13 tarihinde demiş ki:
kaçarken beni kovaladılar 50 np içinmi yoksa 3 dakika beni kovalamak zevklimi neyse yorum sizde :)
Cz de kosp bitti rahatız.
[spo2=50 np ][/spo]

[spo1=wow][/spo]

Nick : Sayk0

Sayko

[Bu mesaj Sayk0 tarafından 31 Aralık 2005 12:14 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Sayk0 tarafından 31 Aralık 2005 12:15 tarihinde değiştirilmiştir]

Ne fark eder o arkandan gelen adamların 5 katıda gelse olduremez seni sende o itemler warken..[signature][hline]Name: :::JawS:::
Server : Ares
Clan :Owned_By
NPS : şuan 20x.xxx ( devamı gelecek )
LVL : 65 % 12 :D
Geçici bir süreliğine Yokum ( Banned )
Dip Not : Ölüm Her Aklına Geldiğinde ah edıp wah edip inleme bu halinle tanrıyı inciltmiş olacaksın ecel kapını çaldıgında evi telaşa verme o geldığinde sen coktan gitmiş olacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sayk0, 31 Aralık 2005 18:56 tarihinde demiş ki:
hakkatten yazık ya millet sorguladı beni 2 dakkada burda neyse artık makarada olsa hiçbişiy yazmıcam buraya öküz altında bişiyler arıyorlar gereksiz sinirlerin bozuluyor hoşçakalın arkadaşlar.

sen makara için mi koydun yoksa ben 20 küsür adamdan kaçtım ii oyuncuyum demek için mi bu ss i koydun oraya!!??[signature][hline]Nick: ::MaHoNi::

Sosyal ağlarda paylaş

said:
In_SuN, 31 Aralık 2005 20:29 tarihinde demiş ki:
said:
hakkatten yazık ya millet sorguladı beni 2 dakkada burda neyse artık makarada olsa hiçbişiy yazmıcam buraya öküz altında bişiyler arıyorlar gereksiz sinirlerin bozuluyor hoşçakalın arkadaşlar.

sen makara için mi koydun yoksa ben 20 küsür adamdan kaçtım ii oyuncuyum demek için mi bu ss i koydun oraya!!??

buna sen kadar ver. beni tanıyorsun öle bi kibir içindede değilim arkadaşların beni iyi tanır clanına sor[signature][hline]Nick : Sayk0

Sayko
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sayk0, 31 Aralık 2005 20:32 tarihinde demiş ki:
said:
In_SuN, 31 Aralık 2005 20:29 tarihinde demiş ki:
said:

sen makara için mi koydun yoksa ben 20 küsür adamdan kaçtım ii oyuncuyum demek için mi bu ss i koydun oraya!!??

buna sen kadar ver. beni tanıyorsun öle bi kibir içindede değilim arkadaşların beni iyi tanır clanına sor

bu zamana kadar hiçkimse böyle bi ss koymadı farkında isen??[signature][hline]Nick: ::MaHoNi::

Sosyal ağlarda paylaş