Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ever servis burger king!!

Infeqted

Öne çıkan mesajlar

obaaa. ama ben izmirdeyim ya. ve evimizin civarıylan alakası yok burger king in. izmirliler bilirler ksk çarşının orda oturuorum. ben sölesem getirmezler ya :([hline]Feel so good, I feel so fine
Love that little lady always on my mind
She gives me loving every night and day
Never gonna leave her, never going away
Sosyal ağlarda paylaş

Avrupada yakasında McDonald's ın vardı sanırım etilerdekinin.Hoş ve zaman için sıkıcı olabilir.Şahsen KFC yi tercih ederim yaşanmaz onsuz.[hline]"Here is wisdom. Let him hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is 666."
Book of Revelation Chapter 13 Verse 18

[Bu mesaj Alexi_Septimus tarafından 23 August 2003 15:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

burger king yürüyerek 5 dakka valla evden zaten
burger kingin karşısında evi olan arkadaşım var
diyorum ya eryaman rullaz :D[hline]Infernal_Reborn, kendisine tapan fanlarından hergün yaklaşık 300 tane "you rule" mesajı alarak paticiğin en karizmatik kişiliği seçilmiştir.
Recall06, 23 August 2003 07:07 tarihinde demiş ki:
infernal abi you rule abi senin üstüne kimse tanımam abi sana taparım abi zaten çok da sazanım abi mazur gör abi atladım direk abi küçük emrah tripleri abi
Sosyal ağlarda paylaş

izmirliler benim ananem oturuo orda adresini veriim hasta borek yapar ![hline]BabacumMostors, 09 August 2003 15:39 tarihinde demiş ki: ne demis aceb ?
kız ayarlamaya niyetli arkadaşlar...

hiç durmayın bugünden dershanein kapısına yaldırın zaten kızlarda sizi bekliyorlardı "gelselerde versek" diye...

yok ulan öyle şey adam gibi oturup çalışın

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infeqted, 23 August 2003 13:06 tarihinde demiş ki:
daha ilk siparisten hastasi oldum, 6dk da geldi 216 4113123 telefonudur[hline]

allah bilir evin burger king e 100 metre uzaklıktadır ..[hline]KinGpiN the striked sazan
Emaleth, 07 July 2003 16:49 tarihinde demiş ki:
kafana terlik yiye yiye beynin sulanmış senin iyice.
antin, kuntin, gugurigu filan...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 23 August 2003 16:45 tarihinde demiş ki:
öküzsel derecede pahalı, gereksiz[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

Ehahha +1.[hline]"Here is wisdom. Let him hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is 666."
Book of Revelation Chapter 13 Verse 18

Sosyal ağlarda paylaş

hmmm,insanlar lezzeti burgerking'de aramya başladığına göre size en baştan esnaf lokantaları listesi çıkarayım,baah kim uğraşacak yarın gidim ben bi kuşbaşlı pide yiyim şehremini pınar pidecisinde hmmm,burgerking'i katlaar:)[hline]less talk,more glock!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani
Sosyal ağlarda paylaş

burger king eve servise mi başladı ben mi yanlış anladım ? (ever) ehe

ohannesburg her restoranda yoktur herhalde
nerelerdekinde var
kazaskerde var mı mesela veya şaşkınbakkal ?[hline]:: arcane ::::::::hp:hss::::::::1::::::::2::::::::3::::::::
Dreaming of Zion awake Sleeping awake Dreaming of Zion awake Can't stop sleeping awake
Sosyal ağlarda paylaş

evde onion rings'i ekmek arası yapıp yediğim çok olmuştur ama ısmarlıyacak aptal yoksa alamam hiç,küçücük menünler 7 milyon,chiken royal yerim başka bişi yemem(içine ketçap sıkmıyorlar ama,sıkınca gerçek lezzeti çıkıyor ortaya)
ama gidip bambi büfeden çatlıyanan kadar yerim yine burger's kingden daha lezzetli ve ucuz olur,hmmm goralı olsa şimdi[hline]less talk,more glock!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...