Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stalker: Shadow of Chernobyle

Lethious

Öne çıkan mesajlar

ya oyun güzel ama değerlendirilmemiş potansiyel çok. yine de keyif alıyorum hayli, bir bölgeye girip böyle askerler, eşkiyalar, stalkerlar, mutantlar, paralı askerler birbirini yerken uzaktan dürbünle seyrediyorum eheh çok eğlenceli, bazen farkedip kovalıyorlar kaçıp tekrar izliyorum :p

zırhların tamir edilmemesi çok sinir etti, sanırım mod yükleyeceğim. parasını geçtim de zaten en iyi zırh bile %25 filan durability kaybedince anlamını yitiriyor. ikinci kattan atlasan bile deli gibi durability gidiyor. kazara anomaliye dalarsan zaten missiona varmadan bakıyorsun güzelim zırh paramparça olmuş, sırf onun için quickload manyağı oldum.

expansion'da gelecekmiş tamir, madem öyle bari mod'la şimdiden yapayım dedim yani.

ha bir de exoskeleton giyince koşamamak gibi bir salaklık düşünmüşler, tebrik ediyorum. onu giyip barda filan mı oturacağız? herşeye %95 resist verse gene giyilmez herhalde, çok büyük yanlış olmuş. power armor hevesimi alamadım :/

[ Mesaj 30 Ağustos 2007, Perşembe - 10:20 tarihinde, Sam tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuna sadece repair mod'unu ekledim. O bile baya fark ettirdi. Yanlız Army Warehouse dan kuzeye çıkıldığı anda adeta oyun bitiyor. Gökten başıma sniper tüfeği yağıyor, çeşit çeşit makinalılar geliyor. Neyi kullanacağımı şaşırıyorum. Şunlardan birini ilk haritalarda verseydi ya! Niye bütün über silahlar Monolith lerde?

Evet ayrıca etrafta sadece erkek olaması ilginç, sanırım kıyafetleri, hareketleri birde bayanlara göre ayarlamaya üşenmişler.

Ayrıca zırhların höttenerek durability kaybetmesi komik olmuş, görev yerine varıncaya kadar zaten zırhın dörtte biri mahvoluyor.

Ama herşeye rağmen, süper oyun! Oynadıkça (Laboratuar yada yer altı gibi bir yere girmedikçe ;) oynayasım geliyor. Oyun yüzünden kapalı mekanlardan tırsar oldum.

Altı yedi çeşit son varmış. Bakalım bana hangisi düşecek? Çernobilin içine kadar girdim deparla bir bug sonucu (Brain Scorer mı ne onu kapatmadan) ama gitmedim şimdi sakin sakin oyunu uzatıyorum. Bir ara gidip bitireceğim. Birde, Duty mi, Freedom mu? Ben bir türlü seçemedim gitti... Sonra bir tonda onların işlerine koşturacağız kesin.

[ Mesaj 31 Ağustos 2007, Cuma - 04:02 tarihinde, Apis tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ilk çıktığında oynamıştım bu oyunu 2 3 kere girebildim zamanım olmadı yeni ekran kartı alınca dedim bi bakayım şu nasıl bişeydi , bi kaç görev geçtim neyse bi binada kitlediler beni resmen adamları öldürüyorum yoluma devam ediyorum görevde binada bişey bulmam gerek lan adamlar geliyoda geliyo yemişim öyle spawnı ben binadan çıkartmadılar
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun sonuyla anlamadığım üç şey var;

[spo] 1) Hadi C-Conciousness adamları ortalığı mahvetmişler deney ayağına ama bu Wish zımbırtısı parlak taş parçası ne? Onuda mı onlar yaratmış?

2)Biz niye kendimizi vuruyoruz, yani C-Conciousness niye bunu istiyor? C-Conciousness hologramıyla karşılaştıktan sonra bile hala Kill Strelock görevi aktif gözüküyor? Orda bir noktada adam anlatıyordu ama save almamışım, oraya kadar tekrar kasmak istemiyorum.

3)Kim bu Monolith dene arkadaşlar? Nereden gelmişler, nasıl bu kadar über silahları var?[/spo]

Bu arada hangi sonları buldunuz?

[spo] C-Conciousness'a katıl, onları öldür, wish taşındanda "I want be Rich" kısmını gördüm herhangi bir gruba katılmayıp (Duty, Freedom) sadece loner takıldığımda. Başka sonlarda varmış ama sanırım Wish taşında. [/spo]

Sonla ilgili torumumda;

[spo] Oyunun Brain Scorer kapanır kapanmaz lineer bir yola sapmasıda üzdü beni. Açıkçası o über silahları alıp güneydeki haritalarda koşturmak isterdim =) Hatta öyle yapabilirim diye oyun bittiğinde 4 silah ve 50kg den fazla mühimmat taşıyordum. [/spo]

[ Mesaj 03 Eylül 2007, Pazartesi - 00:12 tarihinde, Apis tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
Şansıma incelemesini okumuştum ama almayı düşünmemiştim.
Bugün biriyle buluşacaktım, 2 saaqt ertelendi, gittim genelde gittiğim bir kafeye, şöle bi bakayım dedim, ve tam 10 saat(yazıyla ON) başından kalkamadım:) Baştan F6 olayını da bilmiyordum anam ağladı:)

Şimdi, Ben bu oyunu alacağım inş'da,
1-1.06 yaması var galiba en son, yamaları işe yarıyor mu?
2-Hangi modları yükleyeyim daha zevkli bir oyun için?
3-Tavsiyeleriniz:)?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...