Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Movies Game

Mumu

Öne çıkan mesajlar

mutlaka ama mutlaka starmaker ile kendi starlarinizi yapin. cok az genre experience aktorler icin 2 yonetmen icin 3 full stress,bore,mood good ve mood bad e abandim ozellikle yonetmen icin cok onemli stres cok cabuk stres olabiliyolar genre + si ile hemen acilista bi iki film patlatip 1. ligi yakalayabilirsiniz 1950 lere gelince mutlaka 6 kisilik crew olsun 6 aktor 2 yonetmen durmadan film cekin ben boyle yapiyorum gerci 6 aktor falan cok zorlamya basliyo ama 1. likte oluyosunuz ve para basiyosunuz[signature][hline]Oh baby you want me ?
Well you can get this lap dance here for free.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
regulus, 17 Kasım 2005 13:46 tarihinde demiş ki:
simulation: This file has been downloaded 5 times already. diyor rapid share ve indirtmiyor
başka rapidden dosya cekmediğine emin ol.çünkü aynıanda bir tane download yapabiliyon rapidde.ben indirdim[signature][hline]:rock: Kings Of Metal :rock: Orphaned Land :rock:
TelekomaKafamgirsin - ! - Grrr - ! - ! - www.ultimatr.net
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Simulation, 16 Kasım 2005 23:20 tarihinde demiş ki:
Evet beyler.Heaven gate productions'ın ilk filmi.Alien in İstanbul.Başrolde Johnny Striker.İzleyin ve yorum yapın...

http://rapidshare.de/files/7733650/Alien_in_Istanbul.wmv.html

[Bu mesaj Simulation tarafından 16 Kasım 2005 23:20 tarihinde değiştirilmiştir]

AHAHAHAH kopardı ya :-) hele o hass ve allahını kitabını .... diye küfür ettiği kısımlarda koptum :)[signature][hline]-Küçük Hüsamettindim ben bir aralar
-Yemin et
-Wtf?
Beşiktaşım hayat sensin dünyam sensin herşey sensin,
Gelecekse tüm acılar biz hazırız, senden gelsin,
Bu sevdadan vazgeçersek Allah belamızı versin!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Disappear, 17 Kasım 2005 00:01 tarihinde demiş ki:
cok az genre experience aktorler icin 2 yonetmen icin 3 full stress,bore,mood good ve mood bad e abandim ozellikle yonetmen icin cok onemli stres cok cabuk stres olabiliyolar

dis ya.. bu kismi anlamadim.. 2likteyim su anda 1941 deyim 4 oscar birden aldim 1940 yılında.. bonuslar fln süper olmus iste mesela bi sene icme yeme aliskanliklari göz önünde bulundurulmuyo yani istediim kadar yedirip icirebiliorm bu sene yönetmenlerle oyunculara..

bu arada oynadiim kadariyla bir iki advice..

starlarinizi yaratin disin dedigi gibi onlari kullanin genelde.. cünkü random gelenler sizi bazen delirtebiliyo.. 17 scene lik kendi filmimi cekmeyi denedim cok kasti sıkıldım ama yapicam o kesin ..

her starinizin karavani olsun karavanin yaninda arabalari fln olsun ornates midir nedir onlarla süsleyin bi güzel.. ayrica her stara 5-6 tane asistan baglayin mutlaka.. (unemployeed gelenleri tutup starin yanina birakin asistan oluyolar) hem moodunu iyi hale getiriyor hemde star pointini artiriyor..

mood iyiyken film cekmek cok faideli.. filmlerim her cektiim 1. siralamalarda su anda ve listede ilk 5 oyuncu bende.. rakiplerden oyuncular kapima yigildi ehehehe.. ama hala bariz bicimde employment sikintisi var yani iyi güzel bu oyuncu olarak iki üc kisi geliyoda yani diger isler icin adam bulamiorz..

oyun cok guzel olmus ben begendim sıkılmadanda 6 saat civarı oynadım.. demin ciktim oyundan starlarimi yarattip tekrar giricem oyuna.. fazla star göz cikarmaz :P[signature][hline] Sex Machine
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar bu oyunu ilk haberi çıktığındna beri bekleyenlerdenim ama daha oynayamadım malesef :D

Ama okuduğum kadarıyla çok yanlış yorumlar yapmışsınız.Bu kadar detaylı bir oyun çıktığında tabii böyle olacak patchlerle güzelleştirilecek,eksikler varsa ek paket ile giderilecek.

Şükredin Peter Abimiz bize abudik gubidik konulu oyunlar değil,daha önce teması bile işlenmemiş oyunlarla karşımıza çıkıyor.Bence şu an piyasadaki en iyi oyun programlayısıcı Peter abim :D[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

yoo yanlış yorum fln yapilmiyor.. insanlar beğenmek zorunda değiller ki.. ki beğendim ama beklentilerim cok farkliydi düne kadar.. ben serbest film cekebilmek isterdim... suraya gitsin buraya gitsin amuda kalksin iki takla atsin türevi.. ama olmadi iste.. olsun 14 saat araliksiz oynadim..hala onyuyorum[signature][hline] Sex Machine
Sosyal ağlarda paylaş

yaptım bi tane 19 scenelik savaş filmi.. 8mb high quality de kaydettim. film scripti 3.5 yildiz aldi 1946 yilinda ve filmler maksimum 3 yildiz alabilirken 4 yildiz aldi totalde..

isteyene yollarimda kaydederken niye bilmiyorum biraz karanlik kaydetmis bazi yerler pek anlasilmiyo ama cok ugrastim..

sunu farkettim ki bu oyunda guzel ve uzun bi film cekmek icin gunlerinizi harcamaniz gerekiyo.. ve isterseniz yapabiliyosunuz..

cok ugrasmak lazim tabi dogal olarak belli bi limitleriniz var kafanizdakini tam olarak yapamazsiniz ama cok yakinindan geceblirsiniz..

deneyin derim.. oynuyorum simdi arkadastayim ara verdim ama yarin yine akarim ben bu oyuna..[signature][hline] Sex Machine
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...