Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Movies Game

Mumu

Öne çıkan mesajlar

bu oyunun ne zaman cikacagi hakkinda fln bi bilgiye sahip olan arkadaslar varsa bilgilerini sunabilirler mi? ekim 20küsur diye bşey duymuştum level'da yalan mı oldu ne oldu çıktı da biz mi kaçırdık yoksa :)[signature][hline] Ilhan Mansiz..
Sosyal ağlarda paylaş

Level'da bu ay için çıkacak okadar çok oyun yazmışlarki bi an dedim yapma ya bukadar oldumu? movies'ı bırakın Elder Scrolls: The Oblivion geliyor. uykusuz gecelere merhaba...[signature][hline]Guild Wars
Guild--> Dark Saga [www]
Xenocide The Turk (E/Mo)
Yirtik Rahibe (PvP Healing Monk)
Elessar Kabraxis (R/N)
Abuzer The Kadayif (PvP IWAY W/R)
Sosyal ağlarda paylaş

ya orjinal sendit'e düşsün alacağım bende hemen...

Şey diyiyorlardı bir ara çektiğimiz filmleri hani pc oyluyor ya getirilecek bir sistemle internet aracılığı ile netten oynayanlar yanı gene insanlar oylayacak en filmler listesine koyulacak beğenilirse sitesinden yüklenilecek vs. demişlerdi :D

Kara Elf Üçlemesini çekiyorum hemen sdsdfsd Hayalımdır yönetmen olursam ileride görürsünüz dsfsdfsd :D[signature][hline]Xanator Wegauge
Master Rifleman-Master Combat Medic
Eclipse Galaxy
Star Wars Galaxies
Sosyal ağlarda paylaş

emulede var betası. şu an
torrentlere daha düşmedi galiba ama path of neo düştü[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

İlk bölümd esas oyuncu olarak erkek seçin. Ben 3 kere oynadım, hepsinde bir halterciyi filme alıyorsunuz. Hatun oynarsa çok düşük puan ve para getiriyor.[signature][hline]
Türkiye'nin en geniş anime ve görüntü kalitesi en iyi arşivi için;
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşiv için;

Mail: [email protected]
MSN: [email protected]

Takaslık ve satılık...

3000 oyunluk PC oyun arşivi... O da satılık ya da takaslık...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PrudenT, 11 Kasım 2005 19:29 tarihinde demiş ki:
ama bu internetten film yayınlama olayı orjinal olmadan olmaz bence :-)

öyle zaten :D en azından öyle biliyorum...

Ben valla alacağım sendit'ten büyük ihtimalle...[signature][hline]Xanator Wegauge
Master Rifleman-Master Combat Medic
Eclipse Galaxy
Star Wars Galaxies
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mumu, 11 Kasım 2005 21:37 tarihinde demiş ki:
torrente düştü.. 1.71gb ve 1.91gb lik iki versiyonu var.. hangisi doğru bilmiorm bakicaz ehah..

release group hangisi bilmiyorum ama torrentbytes da bitane var oda 2,14 gb 3 cd yani[signature][hline]Oh baby you want me ?
Well you can get this lap dance here for free.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...