Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ColaTurka Yeni Reklam?

thelegbra

Öne çıkan mesajlar

Herkez bir Joe Efendi ve gökdelenden sepet sarkıtma geyiğinden bahseder oldu.. Yeni reklamı görenler olmuş, ben rastlayamadım.. Seyreden varmı? Veya Capture edip bir yere upload edebilecek varmı? Birşeyler yapın çok merak ettim :)[hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bir kere gördüm, süperdi bu da. anlamadığım şey neden hala eskileri verdikleri yenileri dururken..

- joe efenddiiiiiii, two breads, six cola turkas pleaseeeeee

- okaaaayyyy

*chevy chase dumur pozu verir*

aha capture edilmişi.. :-p[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MrMedia, 20 August 2003 22:33 tarihinde demiş ki:
Sepetli bölüm , Kısa filmin devamı değil
o dans eden zenci gibi küçük küçük bölümler işte

çaktım ;) teşkürr...[hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi onun reklamda tomy green oynayacaktı varya offf[hline]Nefret ediyorum su kizlardan Beni goturmedikleri yer kalmadi Oram buram icki kokan meyhaneler Daha da ileri gittiler Beni yatak odalarina goturduler Atesleriyle yaktilar Dudaklariyla emdiler Halen anlamiyorum Benim gibi zavalli bir sigaradan ne istediler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...