Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

V For Vendetta

Zegna

Öne çıkan mesajlar

• 9 ay sonra ...
En çok etkilendiğim filmdir. Beni burada konudan öte, asıl etkileyen V'nin ses tonu ve yüzünü görmememize rağmen bize sunduğu oyunculuğu, zekası ve çalışkanlığıdır. Herşeyin, maskenin büyüsü olduğuna inanmıyorum açıkçası. Ve sözlerimi şöyle bitiriyorum:

İn viiııııv, ehambıl vodaveliyan vetran, kast vakeryeizli ez bof viktım en vilın bay dı vissitsüuuds of feyt. dis visajjj növvv mii(f)re venııır ovanity iz e vestıç of dı voks populi nav vekınt venişşşth havevar dis velarız viziteyşın of e baygan vekseyşın sıtends v(f)ififaynnd en (h)es voovd venkuiş diis vinil ın virılın v(f)ermin veng(u)aarding vays en voşseyfing dı vaylınt(l)i vişhıs ın (f)vırreyşıs vay(n)leşın (ı)f vilışın(ın)... dii onlii f(v)edikt iz vengınss e vendet(t)aa held ez e vöotüf nat in veyn fo dı velayuün verasiti ı(f) saçhh şel van dey vindikeyt dı vicci(ı)lınt-(t)en dı vaçurress hıııııııı heaaa ha hahfhafh ha verili dis vişıssuaz ovebıyç viiez most f(v)abuss so let mi simpli ed detis may veri gud onau(r) tu miiççh yu en(d) kol mi Vİ...
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 7 ay sonra ...
Shadow said:
dün izledim, tamam tamam vurmayın biraz geç oldu ama olsun:D
sin city ile beraber en başarılı cizgiroman uyarlamalarından biri olmuş. cidden insanı düşünmeye zorlayan bööle biraz fazla üstünde kafa yorarsan, adamı anarşik yapacak türde bi film löl

bende bir sorun var heralde. laf fln sokmuyorum sadece nedense böyle düşünmek fln bana göre değil hehe şu filmin nesine düşünüceksin abi işte, adam var bomba kız var işte biişler olmuş zmaanında yüzü gitmiş intikam alıo the end credits
Sosyal ağlarda paylaş

Greeny said:
Shadow said:
dün izledim, tamam tamam vurmayın biraz geç oldu ama olsun:D
sin city ile beraber en başarılı cizgiroman uyarlamalarından biri olmuş. cidden insanı düşünmeye zorlayan bööle biraz fazla üstünde kafa yorarsan, adamı anarşik yapacak türde bi film löl

bende bir sorun var heralde. laf fln sokmuyorum sadece nedense böyle düşünmek fln bana göre değil hehe şu filmin nesine düşünüceksin abi işte, adam var bomba kız var işte biişler olmuş zmaanında yüzü gitmiş intikam alıo the end credits

welcome to the İvediK clubB)-
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...