Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

V For Vendetta

Zegna

Öne çıkan mesajlar

Dark:

[spo]Cizgiromani cok ama cok uzun sure once okumustum tam olarak hatirlamiyorum ama soyle bir olay var V'nin fate adli bilgisayara tam yetkisi var yani hukumetin yaptigi her hareketi onceden gorebiliyor ve hatta oranin PTT'sine(Eheheh komik oldu ama)tam baglantisi var yani PTT'e yaptiriyor bu maske isini diyelim[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Sanmam gerçi Wachowski'ler en ince detayına kadar düşünmüşler o eller bence de makyajdır ama kamera hatası olarak görülecektir büyük ihtimal :) [/spo]

hehe sabah sınıf arkadaşlarımla akşam'da yakın arkadaşlarla tekrar gittim bu gün iki geçen pazar ile de 3. kez oldu her seferinde aynı derece mutlu oluyorum :) Çaykovski'nin senfonisi ve kapanış sahnesi herşeye bedel :)
Sosyal ağlarda paylaş

çok güsel filmdi ozellikle sondaki patlama sahnesi muhteşem olmuştu. Ayrıca V evey i sorguya falan çekerken kendine makyaz yapıordu hatta plastik maske bil takıodu polisle konuşurken. Benim anlamadığım adamlar bazen konuşurken bi alet koyuyolar masanın üstüne o ne işe yarıyordu?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
bi kere:

[spo]kassanız filmin sonunda maskelerini çıkaran adamlardan birinin hugo weaving olduğunu farkedersiniz. [/spo]

ikinci olarak:
[spo]
çizgi romanı filmden çok farklıdır. filmde v nin ağzından bi kere "anarşizm" kelimesini duyamassınız, ama çizgi romanda yeterli sayıda görürsünüz. çizgi romanda v aşık olabilecek bi karakter değildir, filmde malesef, hollywood hipnaları.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

çizgi romandaki v çok farklıydı ya,

yani yeri geliyor,tam bir cani,psikopat oluyor,oraya buraya saldırıyor,

yeri geliyor,dünyanin en iyi insani oluyor.Garip bir karakterdi.

Yine de bir hollywood yapımına göre çok iyi tasvir edilmişti V,Hollywood'da bazı klişelerden vazgeçmek imkansız hale gelmeye başladı,onlardan etkilendi V bana kalırsa.

Ama hala derim,eskiden de demişim.V gözümde yapılmış en iyi çizgi roman uyarlamalarından biridir benim için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...