Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Okan Koç GS'da !!!

tony_montana

Öne çıkan mesajlar

araya kendi fikrimi ekliim eğer gereken ortam sağlanır okan da artık gece hayatı karı kız olaylarını bırakırsa başarılı olur diye düşünüyorum şu sağ kanat açığında bence güzel bir transfer oldu takım 23 yaşında genç bi yıldız kazandı hem de bedavaya...[signature][hline]1905
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten alınması düşünülüyordu sene başında, ama gençlerden transferi sırasında gs yerine bjkyı seçmesi yüzünden yönetim vazgeçmişti, şimdi tekrar gündeme alıp bitirmişler, gerçekte çok birşeyini göremedim ama cm de fm de hep çok iyi yapıyolar bu adamı. Bakalım ilk 11i zorlarsa görürüz neler yapacak.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
A-R-E-S, 25 Aralık 2005 15:30 tarihinde demiş ki:
Yazık olmuş gencecikti daha.....

Şimdi komik ve saçma olmuş bu önerme... Genelde FB için söylenen bir önerme bu, zamanında yıldızı bir anda parlayan ortasaha oyuncusu Tarıktan başlar bu katliam, hala devam eder. BJK'da kalsa zaten hiçbirşey yapamayacaktı okan koç, iki senedir kiralanıyo kulüpte istenmiyor esas o zaman yazık olacaktı. Avrupaya da gidecek hali yok neyini kanıtladı ki şimdiye kadar? Eh sonuç olarak geriye en iyi seçenek GS kalıyodu hayatında. Diğer kulüplerdense..

Yorum yapmadan önce biraz kafa çalıştıralım.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

yaramaz bize bence[signature][hline]Gilean's Blog - Life with Gilean
Maedhros, 20 Haziran 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
kocakarı mocakarı dene ondan sonra gel konus hehe
nasıl emiyo bi bilsen
cidden arkadaslar deneyin diyorum baskada bişi demiyorum yani...

Zegna, 30 Temmuz 2005 23:11 tarihinde demiş ki:HOLLALEY SEN KIMSIN LAN
Lopeth, 21 Eylül 2005 13:59 tarihinde demiş ki:
babamda beni ms paintle yaptı
Sosyal ağlarda paylaş

GS deki yaşlı ya da ustalar bırakır mı ortamı okan koç'a.Ben bunun için dedim baksanıza hasan kabzeye neredeyse orhan ak forvette oynıyacak adam hala yedek tutuluyo.....
*!FEER PİLEY*[signature][hline]''Fight club is about winning or losing.It isn't about words.When the fight is over,nothing is solved,but nothing mattered....''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
A-R-E-S, 25 Aralık 2005 16:52 tarihinde demiş ki:
GS deki yaşlı ya da ustalar bırakır mı ortamı okan koç'a.Ben bunun için dedim baksanıza hasan kabzeye neredeyse orhan ak forvette oynıyacak adam hala yedek tutuluyo.....
*!FEER PİLEY*

orhan ak forvette oynayacak demen bile gs yi ne kadar takip ettiğinin göstergesi, hah bi gs haberi buldum hemen gidip bok attiim demedene önce iyi bi düşünmek gerek...[signature][hline]1905
Sosyal ağlarda paylaş

tony benim amacım bu fprumda gs,bjk veya trabzonspor'a bok atmak değil,gider başka forumlarda yazarım böle olsaydı....Ben sadece takımdaki yaşlı futbolcuarın okan koç'a fırsat vermeyeceğini yazdım...orhan ak konusuna gelince bende biliyorum orhan ak'ın forvette oynayamayacağını orda ince bir nüans vardı ama sen bunu anlamamışsın....Bütün gs yorumcuları değil mi gerets hani gençlere şans veriyordu diyen....

[Bu mesaj A-R-E-S tarafından 25 Aralık 2005 17:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

okan koc'u adam yapacak tek isim fatih terimdi. besiktas "lan bu adam istiyosa iyidir" diyerek basti parayi aldi. ama yetistiremedi, yazik oldu. okan koc'da sadece potansiyel vardi, gelecek vaadediyordu o kadar. he simdi firsat taninir azim gosterirse belki, ama olmazsa 2. lige kadar yolu var o cocugun.[signature][hline]Nick: MrAltun
Lvl: 3x
Clan: DreamZ
Server: Aege

(Roguenler/Diez)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...