Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

heroes of might and magic V

hired_gun

Öne çıkan mesajlar

Bone said:
heroes of might & magic 5'i ilk oynadığımda fazla sevmemiştim, zaten eski bilgisayar da pek kaldırmıyordu.

dwarflar için sonra da orclar için ek paket çıkartmışlar.
bir süredir merak ediyordum da, yeni aldım.
özellikle tribes of the east çok hoşuma gitti, beni oyuna ısındırdı diyebilirim.
elbette içimdeki orc fanatikliğinin de etkisi (kapaktaki orc resmi omg!!) var bunda ama,
sanki heroes 2-3 oynadığım eski günlere nostalji yaşattı gibi geldi bana.
sonra ek paketsiz eski heroes 5'i oynadım, cidden oyun fark ediyor.
iconlara kadar bir sürü şeyi değiştirmişler oyunda. herhalde heroes 5 ilk çıktığında yaşanılan sıkıntıları, görünen eksiklikleri derleyip toparlıyıp ek paketlerde düzeltmişler. hoşuma gitti.

yalnız şeyi merak ettim ben. orc diye gösterdikleri "warrior" neden ogreye benziyor?
kapaktaki orc (ki dark messiah oyunundaki orc stilinde o da) gibi neden değiller?
gerçi slayer biraz daha orc vari olmuş, kafa göz yaran birşey yapmışlar :)

Official forumları takip ediyordum ben, adamların yaptığı tamamen tavsiyelerden yola çıkarak düzeltmeler yapmak oldu ve halada öyle devam ediyorlar. Oyuncu kitlesi ne isterse dengeyi bozmayacak şekilde değiştirmeye çalışıyorlar. Yakında heroes in online versiyonu çıkıyor site üzerinden battlenetteki gibi oynanan. Şuanda onun üzerinde çalışıyorlar, ilginizi çekerse sitede yeterince bilgi mevcut =P
Sosyal ağlarda paylaş

Bone orc derken hepsini kastediyo ordaki yatatıkların,

adamların hikayesi şöle, zamanında demonları yenmek için köle insanlara devlere falan demon kanı vermişler büyülemişler demon büyüleriyle, cooğu ölmüş olmiyenlerde orc olmuş mutasyona uğrayıp , empire'da orcları kullnarak demonlarla savaşmış.

yanı centaurda orc goblinde bitek wyvern ve cyclops orc değil
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
Bone orc derken hepsini kastediyo ordaki yatatıkların,

adamların hikayesi şöle, zamanında demonları yenmek için köle insanlara devlere falan demon kanı vermişler büyülemişler demon büyüleriyle, cooğu ölmüş olmiyenlerde orc olmuş mutasyona uğrayıp , empire'da orcları kullnarak demonlarla savaşmış.

yanı centaurda orc goblinde bitek wyvern ve cyclops orc değil

hmm anladım, yani biraz warhammerdaki chaos dwarflara benziyor hikayesi?

peki neden dark messiah'ta tonla normal "orc" varken, burda neden sadece "slayer"lar "orc"a benziyor (gördüğüm kadarıyla)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 5 ay sonra ...

geçen hafta megavizyonda. "Heroes of Might and Magic Complete edition gördüm ve direk aldım.içinde Bugüne kadar çıkmış olan bütün heroes oyunları ve ek paketleri var. ayrıca 3 Soundtrack CD si. bide Fragmanlar, oyun yapım aşaması vs. olan Bonus DVD var.Toplam 8 disc ediyor. bide 60-70 ytl arası birşeydi. Kesinlikle alınması gerek. :)

resimlerinide koyayım

Sosyal ağlarda paylaş

sughnuk said:
wog a çok kasmadım bilmiyorm, en son 4 sene önce falan yüklemiştim, uzağım ona o yüzden

complete demişsin ama complete zaten wog ve içindeki campainglerden oluşuyor:)

o da olması farketmez shadow, armegeddon, restoration erathia hepsi olabilir.
istersen bir zaman belirleyelim:)

gaza gel gaz ol uç havaya :)
Sosyal ağlarda paylaş

yok wog başka bişey orjinal patch değil ki ondan bahsediyorm, 3,5 diye geçiyo, yüklemesi de bi kıldı-yündü zaten: D

3DO yapımı değil yani

benim bahsettiğim complete de 3DO nun çıkardığı restoration erathia + armageddon's blade + shadow of death in bulunduğu
şu yani

neyse çok güzel oyun, bunu bilir bunu söylerim: D

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...