Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Henry'e Müthiş Teklif...

AthleT

Öne çıkan mesajlar

said:
Arsenal'den sezon sonunda ayrılması beklenen Henry'e teklif üstüne teklif yağıyor.
Barcelona'nın yakın takibinde olan Fransız yıldıza şimdi de Chelsea kancayı taktı. Rus dolar milyarderi Roman Abramovich'in sahibi olduğu Londra ekibinin, 28 yaşındaki golcüye haftalık 150 bin pound (375 bin YTL) önerdiği öğrenildi. Sezonu 7 milyon 800 bin pounda gelen Henry, Chelsea ile anlaşması durumunda kulüple olan sözleşmesinden dünyada en çok kazanan futbolcu unvanını alacak.

Gitmez Chealse'ye ama yine de yaziyim dedim.
Buyuk ihtimalle Barca'ya gider, yani in$allah.[signature][hline]Kırlara ilk kar düştüğü zaman, ölümünün ne güzel olduğunu sevdim seni içimde öldürdüğüm zaman...
Güzel, Özlü Sözler Arşivi by insighT a.k.a AthleT

[Bu mesaj AthleT tarafından 22 Aralık 2005 23:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arsenal Viera'nın da gidişiyle Pires'in de olası bu sene ki gidişinin üstüne asıl yıldızı Henry'nin de gitmesiyle kimliğini kaybetmiş bir takım olacak..Fransız lejyonu dağılıyor yavaştan..Torres'i alacaklar diye duymuştum ama..[signature][hline]D'akmor
so 80's

Remember yesterday..
Walking hand in hand
Love letters in the sand..
I remember you
Sosyal ağlarda paylaş

Henry Fener'de hem vatandaşı Anelka da var onun referansı ile doğru yolu bulacaktır :P[signature][hline]Ve Buddha onlara dedi:
"-Size benim kim olduğum sorulduğunda, ne cevap vereceksiniz?"
Onlar dediler:
"-Sen bizim varoluşumuzun temelindeki eskatalojik manifestasyon ve açıklanan öz benliğimiz bağlamının ontolojik temelisin."

Ve Buddha cevap verdi:
"-HA!?"

msn
Sosyal ağlarda paylaş

Konuya ve bölüm içerisindeki konulara atılan mesajlara dikkat edelim lütfen.
Konunun disiplinini, düzenini bozan mesaj atan üyenin veya üyelerin mesajlarını silicem bundan sonra.

Bu konu altına atılan,
Düzeni, disiplini bozan 11 adet mesaj silinmiştir.

redbmx' in 5 adet msj'ı.
nameless13' ün 3 adet msj'ı.
fistan' ın 2 adet msj'ı.
arkasokak' ın 1 adet msj'ı.

daha dikkatli olalım.[signature][hline]Fake_Malkavian 3, 12 Ağustos 2005 19:59 tarihinde demiş ki:
ELVEDA ÇÜNKÜ TAVNOÇ GELDİ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...