Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Soldat kara liste

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Ark arasinda seviye daha az olur ondan ana avratda gitsen o kdr takmazsin... ama baska birine solersen gercek annar......
(burasi seviyeli server demessin insallah , server seviyesiz demiom biz bize oldugumuz icin ole bisi dedim yoksa beni bilenler bilir ole herseye atlamam konusmam , ama burda bizimkiler fazla ileri gitti ondan onlar ciksin sussun die daha fazla buyumesin die ole bi kufur ettim. )

Ben ztn durmadan elite mac neden yaptigimizi annamiom onu ben ztn cogu macta soluom. Yani ortada belli bisi var , eyw ii oynuonuz...

Verdigim rhtsizliktan dolayi herkesten ozur dilerim...

( ama sadece yaptigimi deil neden yaptigimi da dusunmek gerekio bazi seyleri....)

Bu arada bisi sorcam loglari yayinliya biliom mu ?

[Bu mesaj Dj-Max tarafından 03 Ekim 2005 23:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel güzel maç yaparken olayı küfür boyutuna siz taşıdınız arkadaşım. O kadar çok res istediniz ki, bizim yerimizde başka bir takım olsa inan çoktan terk eder giderdi. Maç yaptığımız bütün takımlar gelsin konuşsun, hiç birinin sonunda çocuk gibi "ahahahaha koyduk ezikler" falan gibi cümleler kurmadık bundan sonrada kurmayız. Ortamı geren sizin yaptıklarınızdı küfürü de siz ettiniz.[signature][hline]Computer science is no more about computers than astronomy is about telescopes. - Edsger W. Dijkstra
Sosyal ağlarda paylaş

Genelleme yapma ben macta nerdeyse azimi acmadim benim icin onume sartlar konulur onu uygularim sormadan ve sonucta birazda arklarin siniri var sonucta insaniz abi yediremio olabilrler ve bisi iicn cabaliolar sonra oyundan dusuolar ondan bole bisi oluo bende loglar duruo istiosaniz yayinlayam buraya.
Sizin sabriniza dicek bisiim yok ztn. Sabriniz icin ayrica tessekkur ediom.
Sosyal ağlarda paylaş

|CpC|Cradle XoX ve HeadHunter karalistede artık.
Maçdaki olaylar karışık, isterseniz onu msn'den konuşabiliriz. Tüm maçın demosu varsa güzel olur.

Güncel liste:
-Raineyes
-Saint
-HangmaN
-Napalm Strike
-Yourself
-|CpC|Cradle XoX
-HeadHunter

[signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...

[Bu mesaj Silphatos tarafından 04 Ekim 2005 00:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Senior klanının serverdan banlanmaları hakkında ki sözlerimi geri alıyorum. Maç stresi dolayısı ile böyle bir küfür olayı olduğuna ikna oldum. Normalde böyle insanlar olmadıklarını gösterdiler.[signature][hline]Computer science is no more about computers than astronomy is about telescopes. - Edsger W. Dijkstra
Sosyal ağlarda paylaş

maç yapıolarmış.foruma baktım maç topici fln göremedim.
adam küfürle milleti kaçırmaya fln çalışıo lol kendini ne b.k sanıosa :D
[signature][hline]El deymemiş,temiz bir lig istiyoruz...
Nasıl geldik birgün,öyle gideceğiz.
Beşiktaşlı doğduk,Beşiktaşlı öleceğiz.

Sosyal ağlarda paylaş

bana küfretmedi.ewt başkası serverdan çıkmıo die (ping i biraz yüksekti)etti.ben küfür die yazdım atıp atmamak size kalmıış:D[signature][hline]El deymemiş,temiz bir lig istiyoruz...
Sosyal ağlarda paylaş

Wolf, serverda hack tool reklamı yaptığından ötürü uzaklaştırılmıştır.

Bu arada karalistenin çok ağır ve ciddi durumlar hariç süreli olmasını düşünüyorum ama diğerleri ile konuşmadım daha.
[signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...

[Bu mesaj Silphatos tarafından 09 Ekim 2005 18:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Viridis, 08 Ekim 2005 23:37 tarihinde demiş ki:
bu reddog ta milleti banlatmak için girio oyuna ha :D.Orda pingi yuksekti baya gitmedi kufrettim yane :D şakasna yabancıydı o kesin

ben vatandaşlık görevimi yaptım:D
fahri pati soldat ban sorumlusu:D[signature][hline]El deymemiş,temiz bir lig istiyoruz...
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlarına oyuniçi küfür edenleri banlamak istiyorum ama o kadar çok oluyor ki, fakat ilginç olan küfür edilen arkadaş hayatından memnun oluyor genelde O_o. Bu durumda banlamayacağım onları ama hiç duyulmamış ağır küfürler söylerlerse tarih olurlar tabii. Keşke arkadaşlar arasında küfürlü/hakaretli konuşma olmasa ama Türkiye burası tabii.[signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...

[Bu mesaj Silphatos tarafından 10 Ekim 2005 00:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...